Svatba na horách

Začátkem jara jsem kladl důležitou otázku, na kterou jsem chtěl slyšet „ANO“.

Oddával jsem totiž pár, který se u nás seznámil.

Na silvestrovské after párty na Ředkovci tehdy vzniklo hned několik párů.
Jeden z nich: Tomáš a Zuzka

Byla to úsměvná historka, když jsem zjistil, že 3 chlapi frčeli hned v neděli na večeři s novou láskou. Byl mezi nimi i Tom.

Nechte si to někdy vyprávět, moc jsem se u toho pobavil, když nám to začerstva vyprávěl na kurzu „Jak lépe porozumět opačnému pohlaví“, který jsme dělali hned týden poté. Možná se mu i hodilo, že byl zrovna na tento kurz přihlášený.

Jednou jsem se jim zmínil, jaký svatební obřad jsme dělali jinému páru, co se u nás seznámil a hned z toho bylo velké plánování.

Pod heslem „chci mít ten svůj den podle sebe, ne podle úřadů“ se bookovala chata v Krkonoších, vymýšlel novomanželský sjezd na lyžích,…

V den D jsem frčel do Krkonoš. Už z dálky svítily zasněžené vrcholky Krkonoš, sluníčko svítilo. Až k zasněžené chatě se dojet nedalo.

Na zádech jsem táhl batoh jak šerpa. Nic jsem nechtěl ponechat náhodě, proto svůj reprák, oblečení, pití, desky, lejstra,…

Oddávalo se před chatou. Zima byla teplá, ale ani to nezabránilo myšlence oddávání se na sněhu.

Chtěl jsem, aby při obřadu zažili něco nevšedního, aby to nebylo jen o mém nekonečném proslovu a mluvení do duše dvěma lidem, kteří stejně oddávajícího neposlouchají, a tak ženich běžel shánět květinu, dohromady stavěli sněhuláky, tančilo se před chatou.

Sám jsem se oddával pod krkonošskou oblohou a ta svoboda výběru prostředí, stylu oddání a místě mi naprosto vyhovovala.

A tak jsem rád, že to mohl zažít i někdo další. Na místě, co mají rádi, pod krkonošskou oblohou, s požehnáním Krkonoše a na sněhu.

A jak zpečetili svůj svazek? Vysněnou novomanželskou jízdou po sjezdovce. Sněhu bylo dost, nikdo si nic nezlomil, a tak svatba pokračovala zvesela dál…

A zazvonil zvonec a pohádky je…
Tedy začátek a je na světě další oddaný pár z našich akcí pro nezadané.

Ještě jednou gratuluji a děkuji za důvěru, kterou jste ve mně vložili!
Ze srdce Láďa Hanousek

pro nezadané více než 14 let připravuji zážitkové akce. Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní. Jsem více než 10 let konzultantem v seznamování a partnerství , 22 let partnerem mé ženy Dany a o několik desítek let víc si užívám tento svět. Od roku 2006 studuji vztahy a psychologii, abych lépe porozuměl rozdílnému nastavení mužů i žen a dovedl odpovědět na časté otázky. Terapií NLP (2014) pomáhám v pozitivním přenastavení některých zažitých situací a vzorců. Seligmanovskou pozitivní psychologií (2015) přináším větší radost do života a díky Rogeriánské psychoterapii (2017) mohu lépe porozumět životním zkouškám svým klientů.