Svatba na horách

Začátkem jara jsem kladl důležitou otázku, na kterou jsem chtěl slyšet „ANO“.

Oddával jsem totiž pár, který se u nás seznámil.

Na silvestrovské after párty na Ředkovci tehdy vzniklo hned několik párů.
Jeden z nich: Tomáš a Zuzka

Byla to úsměvná historka, když jsem zjistil, že 3 chlapi frčeli hned v neděli na večeři s novou láskou. Byl mezi nimi i Tom.

Nechte si to někdy vyprávět, moc jsem se u toho pobavil, když nám to začerstva vyprávěl na kurzu „Jak lépe porozumět opačnému pohlaví“, který jsme dělali hned týden poté. Možná se mu i hodilo, že byl zrovna na tento kurz přihlášený.

Jednou jsem se jim zmínil, jaký svatební obřad jsme dělali jinému páru, co se u nás seznámil a hned z toho bylo velké plánování.

Pod heslem „chci mít ten svůj den podle sebe, ne podle úřadů“ se bookovala chata v Krkonoších, vymýšlel novomanželský sjezd na lyžích,…

V den D jsem frčel do Krkonoš. Už z dálky svítily zasněžené vrcholky Krkonoš, sluníčko svítilo. Až k zasněžené chatě se dojet nedalo.

Na zádech jsem táhl batoh jak šerpa. Nic jsem nechtěl ponechat náhodě, proto svůj reprák, oblečení, pití, desky, lejstra,…

Oddávalo se před chatou. Zima byla teplá, ale ani to nezabránilo myšlence oddávání se na sněhu.

Chtěl jsem, aby při obřadu zažili něco nevšedního, aby to nebylo jen o mém nekonečném proslovu a mluvení do duše dvěma lidem, kteří stejně oddávajícího neposlouchají, a tak ženich běžel shánět květinu, dohromady stavěli sněhuláky, tančilo se před chatou.

Sám jsem se oddával pod krkonošskou oblohou a ta svoboda výběru prostředí, stylu oddání a místě mi naprosto vyhovovala.

A tak jsem rád, že to mohl zažít i někdo další. Na místě, co mají rádi, pod krkonošskou oblohou, s požehnáním Krkonoše a na sněhu.

A jak zpečetili svůj svazek? Vysněnou novomanželskou jízdou po sjezdovce. Sněhu bylo dost, nikdo si nic nezlomil, a tak svatba pokračovala zvesela dál…

A zazvonil zvonec a pohádky je…
Tedy začátek a je na světě další oddaný pár z našich akcí pro nezadané.

Ještě jednou gratuluji a děkuji za důvěru, kterou jste ve mně vložili!
Ze srdce Láďa Hanousek

s manželem Láďou připravujeme zážitkové akce pro nezadané. Naše singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní.
Jako odborníci na partnerské vztahy a seznamování poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky svým akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.
  • seznamování a první rande- video anketa
  • Čeho si na Tobě všímají ostatní?

    Podívejte se na video, co je důležité pro první dojem:

  • Nejnovější příspěvky
  • Rubriky
  • Přidejte se k nám na Facebooku: