Vaše časté dotazy

JEŠTĚ JSTE S NÁMI NEBYLI a máte obavy, pochybnosti nebo spousty otázek

Pak si přečtěte odpovědi na otázky, na které se nás nejčastěji ptáte!

hory dana lada mapa

Kdo s námi jezdí?

nezadaní jako jste vy,

  • ti, co chtějí svůj život prožít aktivně, mít na co vzpomínat, z čeho se radovat, i když jsou právě bez partnera,
  • ti, co se chtějí potkávat s pohodovými lidmi, poznat nová místa, věnovat čas sobě a relaxovat od starostí všedních dní nebo
  • ti, co vlivem životních okolností zůstali sami (rozvod, rozchod, úmrtí) nebo ještě nepřeskočila jiskra a nenašli toho pravého či tu pravou...

Co mi dají akce pro nezadané?

  • Odpočinek a zážitky s novými přáteli.
  • Víkend bez práce a stresu.
  • Možnost potkat se s reálnými lidmi Vašich zájmů.

Ještě se chci zeptat:

Rozkliknutím jednotlivých otázek zobrazíte odpověď.

1) JAK POČETNÉ JSOU SKUPINY LIDÍ NA AKCI?

Průměrný počet účastníků na akci je zpravidla 20-30 osob. Záleží na druhu akce a místě konání akce. Většinou jde o takovou skupinku, kde máte dostatek času i možností se během víkendu vzájemně poznat.

2) JEZDÍ NĚKTEŘÍ ÚČASTNÍCI OPAKOVANĚ?

Ano, někteří jezdí na více akcí. Víkendy pro nezadané a setkání se jim zalíbily, protože si jezdí užít víkend s novými lidi a rádi se potkají také s těmi, které znají z některé předešlé akce. Jsou nadšenci, kteří si akce zamilovali a byli již na více než deseti akcích a jezdí dál, dokud se neseznámí. Pochopili totiž, že jet si užít víkend mezi lidi, kteří jsou na stejné lodi a také si chtějí užít víkend naplno, je daleko lepší a zábavnější, než přemlouvat zadaného kamaráda, aby šel na pivo nebo kamarádku na vínko.

3) ZNAJÍ SE ÚČASTNÍCI NAVZÁJEM? PŘIJEDU JIŽ DO ZABĚHLÉ PARTY?

Toho se nemusíte bát. Může se stát, že my známe třeba třetinu lidí, kteří s námi již na některé akci byli, ale ti se nemusí znát navzájem, protože se na stejné akci dosud nepotkali. Je také výhodou pro nováčky, že se akce účastní i ti klienti, co již vědí, jak to na našich akcích chodí. Odpadá tak napjatá atmosféra a páteční stres, který se u některého nováčka může vyskytnout. Při setkání „se znalými" se pak velice rychle každý uvolní a skupina se rychleji seznámí. Navíc máte zároveň důkaz, že se jim předchozí akce líbila, jinak by znovu nejeli 🙂

4) V KOLIK AKCE ZAČÍNAJÍ A V KOLIK KONČÍ?

Akce začínají zpravidla v pátek ve 20h. Máte tedy dostatek času na dopravu, i když v pátek ještě pracujete. Končí se s ohledem na plánovaný program zpravidla v neděli cca v 15h, je tak i dostatek času na návrat domů. Pokud ale chce odjet někdo dříve, je to na něm...

5) JAK SE NA AKCE LZE DOPRAVIT?

Na každou akci se lze dopravit autobusem nebo vlakem. Zároveň je možné využít spolujízdy (řeší se cca dva týdny před samotnou akcí). Lidé co jedou autem a nabídnou spolujízdu, vezmou poptávající zájemce na jejich trase, je to výhodné jak pro řidiče, tak pro spolucestujícího a cesta rychleji uteče. Na většině míst konání akce je parkování zdarma. Dopravu nezajišťujeme.

6) S KÝM A KDE BUDEME UBYTOVÁNI?

Ubytování nezajišťujeme, ale na místě setkání je vždy pěkný penzion nebo hotel, který můžete k ubytování zvolit. Většinou na místě setkání bydlí i další účastníci. My (Dana a Láďa) na místě setkání bydlíme vždy, tak se můžete přidat. Na většině míst je možnost ubytování v dvoulůžkových pokojích, případně v 3lůžkových. Ubytovávají se ženy a muži odděleně. Navíc v pokojích moc času netrávíme.

7) JAKÝ JE PRŮMĚRNÝ VĚK ÚČASTNÍKŮ?

Průměrný věk účastníků je závislý na typu akce, často to je kolem 35 let. Protože jde o průměr, tak pro vaši větší představu to znamená, že s námi nejčastěji jezdí nezadaní od 25 let do 45let. Lze však říci, že „občankový" věk není vypovídající a často záleží na genetické výbavě, energičnosti, jak se o sebe staráme, charakteru a dalších faktorech.

8) JSEM NA AKCI MOC STARÝ- STARÁ?

U nás jsou lidé tak staří, na kolik se cítí. To nic nemění na uváděném věkovém průměru účastníků. Neřešte kolik vám je! Musí vám být pouze víc jak 18 a cítit se na program akce. Tedy nezvládnete-li přechod Krkonoš, vyberte si akci s vyhovujícím programem. Dle zkušeností nebyl nikdy žádný zádrhel s věkem účastníka.

9) JAKÝ JE POMĚR POHLAVÍ NA AKCÍCH?

Zpravidla je na akcích podobný počet mužů a žen. Pánové se často obávají, že na pobytu budou v hojné převaze muži. Opak je pravdou. Žen je často o trochu více. V případě, když není vyrovnaný počet mužů a žen, tak na akcích je žen více. Neuspořádali bychom víkendovou akci, kde by bylo výrazně více jednoho pohlaví. Dle našeho názoru není vyrovnaný počet mužů a žen nejdůležitější a nemá to ani vliv na program, a proto složení skupiny 50:50 negarantujeme.

10) JAKÁ JE ÚSPĚŠNOST SEZNÁMENÍ NA NAŠICH AKCÍCH?

Z našich statistik vyplývá, že se u nás seznámí každý šestý. Mnoho klientů se zároveň seznámí s novými kamarády, s kterými se dál schází, plánují společné akce, užívají si společně své hobby jako přátelé, tedy seznámení jako takové má ještě větší úspěšnost.

11) S JAKÝM CÍLEM MÁM JET NA VÍKEND, ABY SE MI NEJVÍCE LÍBIL?

Ze zkušenosti víme, že nejspokojenější jsou ti, co přijeli si užít víkendový program, odpočnout si od práce a poznat novou lokalitu. Nemají vysněné představy ani přehnaná očekáváni. Pokud se poohlížíte po partnerce či partnerovi, pak i větší úspěšnost seznámení je právě u těch, kteří si primárně přijeli užít víkend v novém prostředí s novými lidmi a poznávat nové přátele, nalezení partnera je pak pro ně příjemným bonusem. Pokud totiž někdo přijede pouze za účelem seznámení a myslí si, že v neděli odjede s „manželem či manželkou", pak bývá často ve stresu a ve skupině si nenajde ani přátele. Urputně se totiž snaží, tzv. tlačí na pilu nebo nevhodně vyhodnotí první dojem o ostatních a je naopak pasivní nebo bez nálady.

12) JE LEPŠÍ JET S KAMARÁDKOU, KAMARÁDEM NEBO SÁM?

Nejlepší je jet sám či sama- bez doprovodu! Ano, to myslíme vážně a vychází to z našich mnoholetých zkušeností. Jste pak uvolnění, neřešíte - co si myslí kamarádi, zda je protějšek, co se líbí vám, sympatický i jim, nemusíte jít spát, když se chce doprovodu, více se uvolníte, poznáte se s více lidmi - uděláte si nové přátele a nefixujete se na jednoho jedince, kterého znáte již spoustu let, nenastane problém, že se vám líbí stejný protějšek a teď nevíte, co s tím...a také nemusíte hrát svoji zavedenou roli, můžete si dovolit být opravdoví. Jednoznačně tedy doporučujeme jezdit sami! Však jedete jen po Čechách, a kdyby se vám „stýskalo" po kamarádech, můžete kdykoliv odjet...:-)

13) JACÍ JEZDÍ NA AKCE LIDÉ?

Podobní jako jste Vy. Můžete poznat širokou škálu protějšků s nejrůznějším zaměstnáním, vzděláním a zkušenostmi a máte si tak o čem povídat nebo najít vzájemné sympatie. I kdybychom tento bod rozepsali na mnoho řádků, přesto bychom nemohli zcela vystihnout, jak nás setkání s různými klienty obohatilo o životní zkušenosti. Jak si vážíme jejich rozhodnutí jet právě s námi. I jejich volby přijet k nám opakovaně.

14) UŽ SE NĚKDO U VÁS SEZNÁMIL? A JAK POKRAČUJÍ?

Ano, je už mnoho párů, které nám napsali a poslali fotky ze svatby nebo fotky svých potomků. Byly jsme pozvaní i na několik svateb. Pokaždé nám udělá radost zpráva, že se klienti dali dohromady, dává nám to smysl práce a spoustu energie k dalšímu pokračování. Mnoho seznámených párů s námi jezdí také na partnerské kurzy nebo semináře zaměřené na vytvoření pohody v páru a rozvinutí komunikace ve vztahu.

15) CO SI MÁM VZÍT S SEBOU NA AKCI?

Doporučený seznam věcí obdrží vždy lidé přihlášení na akci cca týden před akcí. Co se týká oblečení, platí, že by se v něm měl člověk cítit pohodlně, avšak neměly by to být „tepláky"..., tedy měl by v tom i dobře vypadat. Pokud se chystá nějaká akce, která si žádá konkrétní oblečení, případně formální oblečení, přihlášení jsou před akcí o tomto informováni.
Samozřejmostí je antiperspirant, větrové bonbony / žvýkačky / ústní voda a triko na převlečení. A čím nic nezkazíte? Po příjezdu na akci či příchodu z výletu sprcha a převlečení do čistého trika (halenky).
Také doporučujeme funkční prádlo, abyste se cítili lépe (nebylo vám moc teplo nebo zima) a zároveň nemuseli řešit nepříjemné účinky pocení.

16) JE NA AKCI NĚJAKÝ PROGRAM NEBO JE VŠE NA NÁS SAMOTNÝCH?

Na každé naší akci je pro vás připraven program včetně návrhu části, kterou si můžete zvolit podle sebe. Programu se můžete i nemusíte účastnit, zpravidla se účastní všichni, nechají se provázet připraveným programem a užívají si to, že nemusí nic řešit. Při rozličném programu se navíc nenuceně poznávají.

17) BUDE VÁS NĚKDO NUTIT DO SEZNAMOVÁNÍ?

Nikdo na akci nikoho do ničeho nenutí. Rozhodně akce pro nezadané neprobíhá jako tzv. speed dating, že bychom Vás posadili ke stolku proti protějšku a řekli vám, nyní se budete spolu seznamovat a máte na to 3 minuty.
Napomáháme vám se poznávat v rozličném programu, téměř nenápadně 🙂 a je jen na Vás, s kým se budete bavit, kde budete hledat sympatie a zda budete více poznávat lidi nebo jen relaxovat. V připraveném programu ale poznáte většinu účastníků tak, jak se to dá za víkend zvládnout.

19) MOHU ZÍSKAT AKCE LEVNĚJI NEBO PLATIT NA SPLÁTKY?

Pokud je na akci vyhlášena sleva např. za přihlášení do určité doby (přesné datum) tzv. First minute cena neboli výhodná cena za včasné přihlášení, pak je tato skutečnost vždy uvedena v nabídce akce. Last minute ceny neposkytujeme!! Nečekejte tedy na takovou "slevu" a včas se přihlašte než je akce obsazena. Po přihlášení na akci se posílá celá částka za akci na náš účet dle příslušných instrukcí. Pokud nemáte možnost zaplatit celou částku najednou, lze se individuálně domluvit a platbu rozdělit. Poslední platba však musí přijít nejpozději 5 dnů před akcí. Další výhodou může být, že vám zaměstnavatel zaplatí akci z různých firemních fondů (fksp apod.) či benefitů. Objednáte u nás akci, napíšete nám fakturační údaje na zaměstnavatele a my mu vystavíme fakturu. Platba musí být provedena před samotnou akcí. Last minute neposkytujeme, výhodu u nás mají spíš ti, co se přihlásí včas. Pokud se naplní kapacita ubytování, nelze se již na akci přihlásit. Akce nejsou předraženy, aby bylo možné „pro efekt" poskytnout nesmyslné slevy. Vyznáváme kvalitu a osobní přístup, kterou chceme držet i dále.

20) MŮŽETE SI VZÍT NA AKCI DÍTĚ NEBO ZVÍŘECÍHO MILÁČKA?

Ani jednu možnost neumožňujeme. Svými nejdražšími se můžete pochlubit fotkou nebo v rámci hovoru. Odpovězte si na otázku, zda si chcete odpočnout, zrelaxovat se nebo vypadnout z rutiny všedních dnů nebo strávit víkend starostí o dítě nebo zvířecího miláčka?
Vedou nás k tomu různé důvody organizační, zdravotní (hrozba alergií), společenské (odbíhání od programu venčit, domněnka, že právě můj pes bude oblíbeným a je řádně vychovaný), nebo nemožnost ubytování v daném ubytovacím zařízení v 1 lůžkovém pokoji. Chcete-li si užít víkend trochu jinak, zařiďte si hlídání a pojeďte si odpočinout! Připomeňte si, jak lze trávit čas bez dětí či zvířecích miláčků. Věnujte čas bez výčitek sobě. Vaše okolí ocení, když se vrátíte plni energie a zrelaxováni.

21) DOZVÍ SE NĚKDO MŮJ EMAIL NEBO TELEFONNÍ ČÍSLO?

Pouze, pokud ostatním kontakt sami sdělíte. Své kontakty si podle své úvahy a volby libovolně vyměníte na akci s těmi, kteří vám jsou sympatičtí.

22) JAKOU KVALIFIKACI MAJÍ ORGANIZÁTOŘI/ ANIMÁTOŘI PRO VEDENÍ SKUPINY?

Kromě letitých zkušeností s vedením lidí, přípravou zajímavého programu a organizací teambuildingových/ seznamovacích akcí, přispívají i svojí znalostí NLP technik, psychologie, znalostí rozdílů mezi mužem a ženou, komunikační dovednosti. Mohou vám pomoci s odbouráním obav, zapojením se do skupiny či objasněním některých skutečností, které mohou být překážkou v seznamování nebo naopak, co je příčinou hledání si opakovaně stejných typů partnerů, které vám však dlouhodobě nevyhovují.

23) JAKOU SI MÁM VYBRAT AKCI?

Vyberte si tu nejbližší! Pokud chcete jet, poznávat nové lidi, bavit se, užívat si život, sbírat nové zážitky, pak nemáte co řešit! Vyberte si jednu z vypsaných akcí, která bude mít, pro Vás, nejzajímavější program a pojeďte! Sami na akci již zjistíte, co se vám tam líbí nejvíce a jakou si případně příště vybrat! Nevíte-li, jakou vybrat, napište nám, poradíme vám, jaká pro Vás bude lepší!

24) JAK JSOU AKCE TEMATICKY ZAMĚŘENÉ?

Každá akce je tematicky zaměřená, a proto zaujme určitou skupinu lidí (viz nabídka každé akce).

25) PRO KOHO JSOU NAŠE AKCE URČENY?

Pro každého aktivního nezadaného staršího 18 let, kteří si chtějí jet užít bezva víkend, nebaví je přemlouvat své zadané přátele, nechtějí být o víkendu sami doma nebo vlastně ani nevědí, kde v této době hledat dobré příležitosti k seznámení (poznání 20 lidí za jeden víkend a takto snadno při zajímavém programu). Náš klient si jede užít víkend, odpočinout od pracovního stereotypu, poznat se s novými přáteli, získat nové zážitky v partě lidí, popovídat si s novými lidmi, radovat se ze života s námi. Vstup zakázán mají škarohlídi, kteří si pořád jen na něco stěžují - tedy takoví lidé naštěstí s námi nejezdí 🙂

26) Kde naleznu všeobecné obchodní podmínky?

Všeobecné obchodní podmínky naleznete zde (sekce obchodní podmínky), můžete si je vytisknout či uložit. K tomu je k dispozici i vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy pro spotřebitele. V objednávce také potvrzujete, že s VOP souhlasíte, a proto jejich znění také obdržíte emailem k potvrzení objednávky, abyste je měli k dispozici.

NAŠE DOPORUČENÍ:

Na nic nečekejte, nenechte Vaše hlavy vymýšlet různé důvody, proč zrovna nejet!
Nenaslouchejte tomu lenochovi, který je ukrytý někde v nás a našeptává: „doma ti bude líp, budeš v teple, v pohodlí, uvidíš oblíbený film..." ! Tudy cesta ze samoty nevede!

Vyberte si co nejbližší vypsanou akci, která Vás zaujme programem nebo místem a přihlaste se na ni. Přece čtete tyto řádky proto, protože byste rádi na takovou akci vyjeli a poznali nové lidi, hledáte protějšek nebo smysluplné trávení volného času- ne?

Kamarády nechte doma, však se jedete poznávat s novými lidmi a veškeré obavy tam nechte také, není se čeho obávat!
Prostě si jedete užít víkend, dopřejete si odpočinek od pracovního stresu a jedete sbírat nové zážitky, které vám nikdo nevezme. Navíc se poznáte s novými lidmi, máte si s nimi co říct, poznáváte lidi, co mají stejné hobby, protože je zaujal tento stejný víkend.
Je mnoho situací, díky kterým se můžete ocitnout v životní etapě bez protějšku, na tom ale není nic špatného! Tedy pokud se neutápíte doma v žalu a netvrdíte, že za to můžou všichni ostatní...

Dejte šanci novému seznámení, přátelstvím, zážitkům a pojeďte s námi na tu nejbližší akci! Bohužel byli i tací, kteří se rozmýšleli víc jak rok, než k nám přijeli, a když zjistili, jaký prožili skvělý víkend, svěřili se nám, že nechápou, proč tak dlouho čekali... Nebuďte stejní!

Chápeme, že je zapotřebí trochu odvahy k tomu, vyrazit mezi neznámé lidi, ale také víme, jak v pohodě to na akcích již probíhá, že během velmi krátké doby se lidi poznají a v sobotu ráno se setkávají u snídaně jako staří známí a těší se na další společné víkendové dobrodružství! Sdílejte s dalšími lidmi společný prožitek.

Je něco, co Vás ještě zajímá, nenašli jste na to odpověď a brání vám v přihlášení? Napište nám a zeptejte se, rádi vám odpovíme!

Láďa a Dana Hanouskovi

Chcete vědět včas o dalších akcích pro nezadané?

Registrujte se tady:

10 mýtů o seznamování v dnešní době Hanouskovi
eBook Zdarma

10 mýtů

o seznamování v dnešní době

FAKTA, KTERÁ VÁS ZBAVÍ
NESPRÁVNÝCH DOMNĚNEK O SEZNAMOVÁNÍ.