Reference

Podívejte se, jak lidé hodnotí naše víkendy, semináře. Když si kupujete nový mobil, taky vás zajímá, jak se osvědčil jiným uživatelům. 🙂 Na této stránce se dozvíte, co si klienti z našich víkendů, seminářů odnesli a jestli se naplnilo jejich očekávání.

Co vzkazují ti, co se na víkendech seznámili?

Co říkají účastníci o víkendech?

Co píšou účastníci akcí pro nezadané?

Alena a Libor

Zdravím a chtěla bych tímto poděkovat, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár!
Osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤

Eva a Mirek

Ahoj,
v příloze posílám společnou fotografii ze zimní dovolené v Ománu. S přítelkyní Evou jsme se seznámili na vaší akci v Mikulově a za měsíc se nám narodí miminko. Koupili jsme dům a žijeme společně. Jen jsme nestihli svatbu.  Jinak to podstatné jsme stihli ani ne do roka od vaší akce  🙂

Děkujeme!

Jitka a Petr

Jak tento příběh začal?
Přišel nejprve email: "já mám asi hloupý dotaz, ale jedu na takovou akci poprvé, tak jsem z toho "malinko" nervozní".
A jak to pokračuje?
"Svatba dopadla výborně, oba jsme řekli ANO 😀 a moc jsme si ten "Den D" užili."
J+P+O

Zuzka a Tom

Ahoj Láďo a Dančo,

chtěl bych vám moc poděkovat za super silvestrovský víkend. Ne jen za mě, ale i za Zuzku, protože se z nás stal pár a letos v březnu se budeme brát.

 

Petra a Míra

Jaký byl výsledek rady, že člověk musí být spokojený sám se sebou, aby mohl přijmout do svého života někoho jiného

Více čtěte v článku zde

Chcete vědět včas o akcích pro nezadané?

Registrujte se tady:

dostali jsme další svatební oznámení 🙂

Mirka a Láďa

Ahoj Láďo a Dano,
rádi bychom Vám chtěli poděkovat za srpnový tábor. Vzpomínáme na tuto akci velmi rádi, jelikož (kromě pěkného programu - samozřejmě) jsme se zde spolu seznámili a od té doby jsme vlastně pořád spolu a jsme spolu moc rádi 🙂 . Bereme to jako neuvěřitelnou a zároveň parádní životní náhodu.

Nezapomeňte si nás prosím zařadit do své statistiky úspěšně vzniklých párů 🙂 .

Ať se Vám letošní tábor také tak vydaří,
Mirka a Láďa

Máme obrovskou radost!! Další seznámený pár, který bude slavit v srpnu výročí seznámení! Úžasné, jsme vděčni, že můžeme lidem přinášet radost 🙂

Naďa a Míra

Ahoj lidičky,
jsem šťastně zadaná, k čemuž jste pomohli i Vy. Setkání na vaší akci bylo nezapomenutelné a to, že jsme se tam poznali s mým partnerem bylo ještě lepší.
A věřte mi, doporučuji Vás kde všude mohu. Byli jste velmi příjemní a měli jste vše dobře organizované.

Jana a Michal

Ahoj,
seznámili jsme se u vás a na svatbě jste viděli, jak se máme spolu fajn 🙂 Děkujeme Janča a Michal

Vendy a Honza

Ahoj Láďo a Dano,
seznámili jsme se na Vaší seznamovací akci. No a teď se bereme, tak jsem si říkali, ze by bylo dobře, abyste o tom věděli. Diky moc!

Přejeme si, aby lidé žili naplno v jakékoliv životní etapě, i když jsou v určité době nezadaní. 

Díky, že nám dáváte vědět, že naše práce dává smysl.

Napsali nám

Dančo,
děkuji za táborové dobrodružství a sobotní večerní zážitek. Bylo to naprosto bombastické!!! Byla jsem úplně nadšená!
Strašně moc mi vyhovovalo, že tam všichni byli nezadaní, protože si už poslední roky připadám vážně jako méněcenná s tím, jak pořád nikoho nemůžu najít.
Všichni někoho mají, když se s někým seznámím, tak hned vypluje napovrch, že je zadaný. Připadá mi už někdy, že všichni v celým vesmíru jsou zadaní, jen já jsem na vocet. A už mě to pěkně štve. A tady jsem byla mezi svými.

Zažila jsem už i takové to organizované rande, kdy sedí ženy u stolečků a střídají se u nich muži vždy na pár minut a povídají si a pak na papírek napíšou číslo toho, kdo je zaujal, a když se navzájem strefí, dají si rande a poznají se. I to stálo za ho... pardon. To taky nebylo o ničem. Vaše akce se mi fakt MOC LÍBILA
Zdeňka
Ahoj Láďo, Dančo,
píšu s menším zpožděním, pač jsem s odprostěním se od reality pokračovala ještě celý následující týden a tak se k emailu dostávám až dnes 🙂
Chtěla bych ještě jednou mnohokrát poděkovat za nezapomenutelný zážitek. 🙂 Na tábory jsem jako malá jezdila osm let, v některém roce i dvakrát, a i když mám pěkné vzpomínky, podobnou atmosféru jako tu na vašem táboře jsem určitě nezažila :-). Byl to ten nejkouzelnější a nejhezčí zážitek :-). Vaší práce si velice vážím a jsem moc ráda, že takové víkendy pro nás připravujete. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe s velkým srdcem.
Odvezla jsem si nejen nové zážitky, ale potkala jsem staré známé, nové kamarády a od smíchu mě bříšní svaly bolí ještě nyní. A samozřejmě, ten pocit, že jsem byla jediná z tábora, která ze vzduchovky střelila 10ku (ačkoliv se mi to už do bodování nepočítalo), je jedinečný a pro mě vítězný. 🙂
Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, ať se vám moc daří! 🙂
Se slunečným pozdravem
Lucka
Ahoj Láďo a Dančo, Děkuji, že jsem s vámi mohl prožít 3 víkendy. Všechny byly super. I když z prvního jsem byl nervózní, ale všechny pochybnosti jste hned na začátku vymýtili. A na silvestrovskem víkendu se stalo, co jsem si strašně přál. A poznal jsem Zuzku a je nám strašně krásně. A ten seminář jak porozumět opačnému pohlaví. Vstřebával jsem informace, spoustu věcí člověk věděl, ale jen podvědomě a slyšet to bylo fakt strašně zajímavé a budu se tím řídit. Ještě jednou moc moc moc dekujeme! A přejeme další šťastné páry jako jsem já a Zuzka. Ahoj Tomáš
Tomáš
Ahoj Láďo, jsem rád, že jsem se rozhoupal a jel s vámi a díky Zážitkové sobotě jsem si konečně zase protáhl tělo a poznal pohodové lidi.
Ondra
Ahoj Láďo a celá parto organizátorů,
chci Vám poděkovat za možnost se seznámit s úžasnou houslistkou Hankou:-). Jel jsem si užít srandu (což se splnilo), ale už na recepci jsem se prosadil svou vyřídilkou a od té doby jsme spolu :-)).
Míťa a Hanka
Ahoj Láďo,
chtěla bych Ti poděkovat za organizaci akcí, které pořádáš.
Obvykle mívám dost nepříjemný pocit ze situací, kdy se ode mě očekává aktivita, kterou nejsem schopná (nebo ochotná) ve společnosti neznámých lidí vyvíjet. Spíš se déle rozkoukávám a potřebuji prostor, který když dostanu, mnohem rychleji se dokážu do kolektivu začlenit. A právě toho si moc cením
Alena z fotovíkendu
Ahoj Láďo, Dančo,
píšu s menším zpožděním, pač jsem s odprostěním se od reality pokračovala ještě celý následující týden a tak se k emailu dostávám až dnes :-).
Chtěla bych ještě jednou mnohokrát poděkovat za nezapomenutelný zážitek. 🙂 Na tábory jsem jako malá jezdila osm let, v některém roce i dvakrát, a i když mám pěkné vzpomínky, podobnou atmosféru jako tu na vašem táboře jsem určitě nezažila :-). Byl to ten nejkouzelnější a nejhezčí zážitek :-). Vaší práce si velice vážím a jsem moc ráda, že takové víkendy pro nás připravujete. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe s velkým srdcem.
Odvezla jsem si nejen nové zážitky, ale potkala jsem staré známé, nové kamarády a od smíchu mě bříšní svaly bolí ještě nyní. A samozřejmě, ten pocit, že jsem byla jediná z tábora, která ze vzduchovky střelila 10ku (ačkoliv se mi to už do bodování nepočítalo), je jedinečný a pro mě vítězný. 🙂
Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, ať se vám moc daří! 🙂
Se slunečným pozdravem
Lucka
Ahoj Láďo a Dančo,
chci vám moc poděkovat za další, tentokráte více než úžasný víkend, uspořádaný pro nás "nezadané" .
Jsou to pro mě všechno nezapomenutelné zážitky, ale ten silvestr měl neskutečný náboj. Pomáháte nám ženám v sobě najít sílu jít dál a být zase ženami. Za muže se samozřejmě vyjadřovat nemohu, ale myslím, že i oni, nebo třeba někteří z nich, to mají podobné.
No ale teď trochu k věci. Jistě si nešlo nevšimnout, že se pohnuly ledy a moje srdíčko zaplesalo. Chtěla bych vám jen napsat a svěřit se, že vzájemné sympatie jsou opravdu veliké a já a Roman se chceme scházet a více poznávat. Je mi po hodně dlouhé době zase moc hezky. Jen jelikož už mám něco za sebou, tak to jen tak nechci vykřičet do světa, ale dát tomu čas. Jen chci, aby jste věděli, že i díky vám je semínko zaseto a teď je jen na nás, jak o něj budeme pečovat a jak silně zakoření a bude se dál rozvíjet a růst.
Jedno je jisté, budete při tom, občas vám o nás napíšeme... asi to nebude často, ale jen abyste věděli, že pokud se nám bude společně dařit, tak se s vámi o naše štěstí rádi podělíme. A pokud ne, tak se prostě asi zase uvidíme ☺️ Přeji vám za mě i za Romana krásné a úspěšné dny. Mám vás ráda,
Hela
Ahoj Láďo a Dančo,
chtěly bychom Vám moc poděkovat za skvělý táborový víkend. Moc jsme si to užily, chvílemi jsme se vrátily do dětských let a hlavně vypnuly hlavu od všedních starostí a žily teď a tady.
Je skvělé, že takové akce pořádáte. Poznali jsme nové lidi a vytvořili si nové kontakty. Těšíme se na viděnou na další akci, určitě se přihlásíme na nějakou další. Mějte se moc krásně a díky moc za vše.
Krásný den.
Iva, Renča a Danča
Ahoj Láďo,
chtěla bych ještě jednou poděkovat za to, co s Dančou děláte…. Naprosto se ztotožňuji s názory ve videu – rozhovor Láďa s Terezou.
Za poslední rok a půl, co jsem sama bylo jet s Vámi na tábor to nejlepší rozhodnutí. Poznala jsem hodně fajn lidi a jak říkáš ve videu, vidět, že v tom nejsem sama, opravdu pomáhá.
Děkuji za super nápady, organizaci a čas, který těmto setkáním věnujete.
Děkuji za spoustu zážitků, ze kterých budu žít. Hlavně děkuji za to, že jsem Vás poznala a mohla být s Vámi…. Myslím, že se určitě zase někdy brzy uvidíme…. Přeji jen to dobré, ať jste zdraví, šťastní, ať se vše daří a posílám pusu malému Láďovi…
Se srdečným pozdravem
Monika
Krásný den,
chtěl bych Vám moc poděkovat za nádherný víkend. Bylo mi neskutečně krásně. 🙂

Omlouvám se, že jsem se ráno tak vytratil, ale padli jsme si se slečnou Evou do oka a rozhodli jsme se pokračovat v seznamování už jen ve dvojici. Zažili jsme úžasný den v okolí Lednice. Zrovna probíhala akce den otevřených zahrad a my jsme mohli projít kompletně celou fakultu i se zahradami.
I kdyby nám náš vztah nevyšel, tak ty dva dny už nám nikdo nevezme. Máme je uloženy v srdci. A ten dnešní byl naplněn láskou a štěstím.
Ať se Vám daří a jste šťastní a máte radost z krásného syna.
Mirek
Ahoj Láďo,
Špindl celý na pohodu, počasí vyšlo, sešla se dobrá parta lidí, krásná lyžovačka i adrenalin. Díky za fotky z akce, zavzpomínal jsem a sám jsem zvědavý, s kolika lidmi zůstanu nadále v kontaktu. Měj se fajn, hezký večer a dík za to že děláte s Dančou to co děláte pro ostatní.
Robert
Ahoj Láďo,
byl to opravdu hezký víkend, moc jsem si ho užil - poznávat nové lidi a věci mě baví a rád přijedu na další akci.
David
piktogram loga

Co nám řekli účastníci?

Podívejte se, co nám pověděli účastníci-jak bylo, jaké měli počáteční obavy, jaké mají tipy pro nováčky, co zažili.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
piktogram loga

a další zprávy 🙂

Je pro nás důležité vědět, že jsme obohatili Váš život nalezením životního partnera, o zážitky, nové přátele nebo přispěli k nalezení právě té osoby, která vám chyběla.

2009

Světlo světa spatřilo první dítě našich seznámených klientů!

Zuzka a Honza

Ahoj,
seznámili jsme se na vaší akci... a jak to dopadlo vidíte na fotce 🙂 Zuzka a Honza

CO ŘÍKAJÍ ÚČASTNÍCI VÍKENDŮ

Úspěšná setkání

Neztrácejte čas na internetových seznamkách, kde nikdy nevíte, kdo se ve skutečnosti skrývá za fotografií a profilem.

Raději si na našich živých akcích ihned vyzkoušejte, s kým si budete rozumět – stejně jako to udělalo více než 2 000 našich spokojených klientů.

Ahoj Láďo a Dano, rádi bychom Vám chtěli poděkovat za srpnový víkend. Vzpomínáme na něj velmi rádi, jelikož (kromě pěkného programu - samozřejmě) jsme se zde spolu seznámili a od té doby jsme vlastně pořád spolu a jsme spolu moc rádi.

Nezapomeňte si nás prosím zařadit do své statistiky úspěšně vzniklých párů.
Mirka a Láďa
Poznala jsem na víkendu bezva lidi, skvělou partu kamarádů a přátelím se s fajn holkou z blízkého okolí, která je skvělá a byla tam také.

Jsem vždy potěšena, když vidím vaše logo v e-mailu vzpomenu si na úžasný zážitek. Děkuji Vám oběma
Simona
10 mýtů o seznamování v dnešní době Hanouskovi
eBook Zdarma

10 mýtů

o seznamování v dnešní době

FAKTA, KTERÁ VÁS ZBAVÍ
NESPRÁVNÝCH DOMNĚNEK O SEZNAMOVÁNÍ.