Reference

Děkujeme všem, co nám píšete svoje DOJMY.

Vaše fotky, vzkazy, dopisy, pohledy nám dělají radost!

Přejeme si, aby lidé žili naplno v jakékoliv životní etapě, i když jsou v určité době nezadaní. 

V této uspěchané době není snadné poznat druhého přirozeně, nenuceně. A proto dáváme šanci k poznávání v realitě a je na vás, zda je využijete.

Díky, že nám dáváte vědět, že naše práce dává smysl.

Napsali nám

Srpnový tábor na Vysočině:

Ahoj Láďo, Dančo,


píšu s menším zpožděním, pač jsem s odprostěním se od reality pokračovala ještě celý následující týden a tak se k emailu dostávám až dnes :-).


Chtěla bych ještě jednou mnohokrát poděkovat za nezapomenutelný zážitek. 🙂 Na tábory jsem jako malá jezdila osm let, v některém roce i dvakrát, a i když mám pěkné vzpomínky, podobnou atmosféru jako tu na vašem táboře jsem určitě nezažila :-). Byl to ten nejkouzelnější a nejhezčí zážitek :-). Vaší práce si velice vážím a jsem moc ráda, že takové víkendy pro nás připravujete. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe s velkým srdcem.


Odvezla jsem si nejen nové zážitky, ale potkala jsem staré známé, nové kamarády a od smíchu mě bříšní svaly bolí ještě nyní. A samozřejmě, ten pocit, že jsem byla jediná z tábora, která ze vzduchovky střelila 10ku (ačkoliv se mi to už do bodování nepočítalo), je jedinečný a pro mě vítězný. 🙂


Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, ať se vám moc daří! 🙂


Se slunečným pozdravem


Lucka


Hanka a Míta- táborové seznámení:

Ahoj Láďo a celá parto organizátorů, chci Vám poděkovat za možnost se seznámit s úžasnou houslistkou Hankou:-). Jel jsem si užít srandu (což se splnilo), ale už na recepci jsem se prosadil svou vyřídilkou a od té doby jsme spolu:-)). Nic si neslibujeme, je nám hezky a tak žijeme:-). Perfektní je, že to mám k ní kousek. Takže k vašemu táboru pro dospělé... jde o to se nebát, zahodit starosti a bavit se bez předsudků. Přeji hodně úspěchů a energie při vytváření báječné atmosféry, kterou jsme zažili v letním táboře:-) S pozdravem Míťa

Alena z fotovíkendu:

Ahoj Láďo,

chtěla bych Ti poděkovat za organizaci akcí, které pořádáš.
Obvykle mívám dost nepříjemný pocit ze situací, kdy se ode mě očekává aktivita, kterou nejsem schopná (nebo ochotná) ve společnosti neznámých lidí vyvíjet. Spíš se déle rozkoukávám a potřebuji prostor, který když dostanu, mnohem rychleji se dokážu do kolektivu začlenit. A právě toho si moc cením.


Celý čas strávený s mnoha (pro mě) zcela cizími lidmi probíhal absolutně nenuceně a uvolněně, že se mi postupně odpojily všechny "kontrolky" :), hlídající tlak z okolí, kterého když je příliš, obvykle mě zablokují. Právě díky naprosto pohodové atmosféře musím říct, že jsem si víkend skvěle užila.


Moc se mi líbí (a mě osobně sedí), že pořádané akce jsou tematické, je dán určitý program, který ale primárně tvoří kostru, takže nikoho neomezuje a direktivně nepřikazuje co a jak dělat, kdy se smát, kdy a s kým se bavit... jako na pionýrských táborech :)). To všechno, výborně vybrané prostředí, profesionální organizace a opravdu přátelský přístup mě přiměl doporučit Tvoje akce všem - i těm, co se necítí, stydí, ještě nevědí jestli to zkusit... :))


Jo, a rozhodně nemohu nezmínit to nejcennější, co jsem si odvezla - několikanásobné přátelství, které pokračuje dál a jsem za to moc ráda.
Upřímně se těším se na další setkání!
Zatím se měj skvěle
Alena

Lucka- srpnový tábor:

Ahoj Láďo, Dančo,

píšu s menším zpožděním, pač jsem s odprostěním se od reality pokračovala ještě celý následující týden a tak se k emailu dostávám až dnes :-).


Chtěla bych ještě jednou mnohokrát poděkovat za nezapomenutelný zážitek. 🙂 Na tábory jsem jako malá jezdila osm let, v některém roce i dvakrát, a i když mám pěkné vzpomínky, podobnou atmosféru jako tu na vašem táboře jsem určitě nezažila :-). Byl to ten nejkouzelnější a nejhezčí zážitek :-). Vaší práce si velice vážím a jsem moc ráda, že takové víkendy pro nás připravujete. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe s velkým srdcem.

Odvezla jsem si nejen nové zážitky, ale potkala jsem staré známé, nové kamarády a od smíchu mě bříšní svaly bolí ještě nyní. A samozřejmě, ten pocit, že jsem byla jediná z tábora, která ze vzduchovky střelila 10ku (ačkoliv se mi to už do bodování nepočítalo), je jedinečný a pro mě vítězný. 🙂


Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, ať se vám moc daří! 🙂

Se slunečným pozdravem

Lucka

Jitka:

Ahoj Láďo,

víkend v Českém středohoří se mi líbil a přes počáteční obavy jsem si ho užila. A odjížděla z něj mírně unavená a s odřenými patami, ale s pocitem, že to rozhodně stálo za to!
Vím, že složení přihlášených nijak neovlivníte, ale o tom to vlastně možná celé je.. o "náhodných" setkáních. Který Ti vždycky něco přinesou. Ať už zkušenost, zábavu, to, že jsi viděl a poznal něco nového. Poznání a třeba i přátelství.. Nic z toho není rozhodně málo.

Je moc hezké, to co děláte!

Jitka

Simona

Dančo a Láďo,
Moc Vám za všechno děkuji. Děkuji za organiziaci tak skvělého letního tábora, kterého jsem se zúčastnila. Bylo to fakt super s velkým S, nádhera.

Vím, že je konec roku a právě proto si to velmi dobře uvědomuji, že píši až nyní. Mám pocit, že stejně po návratu z tábora žiji velmi uspěchaně a nic nestíhám a celý tento rok je takový velmi hektický, uspěchaný a velmi náročný. To co jsem prožila v létě na vašim táboře, tak to bylo něco nezapomenutelné a neuvěřitelné. Celý víkend-sobotní pasování, hry , táborák, prostě všechno opravdu celý víkend něco strašně bezva.

Poznala jsem tam bezva lidi, skvělou partu kamarádu a přátelím se s fajn holkou z blízkého okolí, která je skvělá a byla tam také.

Jsem vždy potěšena, když vidím vaše logo v e-mailu vzpomenu si na úžasný zážitek.

Děkuji Vám oběma
Mějte krásné a pohodé svátky , hodně zdraví a sil do dalšího roku

Ondra:

Víkend na Karolínce byl skutečně svým druhem ojedinělý a dlouho ve mě žil pocit té nenucené pohody a smíchu.

Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Opravdu se mi podařilo prolomit moji soukromou barieru vánoc a letos ty skutečné vánoce byly pro mne o mnoho přijatelnější a vcelku v pohodě. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji

Simča- silvestrovský víkend

Ahoj Láďo a Dančo,

chtěla jsem Vám poděkovat za skvělý víkend v Lipnici, který předčil má očekávání. Nikdy by mě nenapadlo, že s "cizími" lidmi, kteří ale mají stejný osud a to že jsou z nějakého důvodu, sami (single), mi bude pomalu lépe než se stávajícími přáteli, kteří jsou všichni zadaní a cesta, kterou jsem se vydala a to sice odejít z nefunkčního vztahu a jít do rizika samoty, u nich nenastala a pocity, které v tomto novém životním období zažívám, nemám s kým sdílet.,protože oni jsou nyní někde jinde než já.

Váš víkend mě přivedl na jiné myšlenky, vím, že tudy vede ta cesta, aktivitou, nesedět doma anebo nepotkávat se se stále stejnýma kamarádkama ,které jsou zadané či vdané, ale poznávat nové lidi, kteří jsou na tom jako já. Nikdo nebyl namyšlený, bokem či neupřímný, ba naopak i to včetně Vás. Chci Vám za to poděkovat, myslím,že je skvělé, že děláte takové akce a i když jsem bojovala s tím spaním v cizím prostředí atd.,co si s sebou trochu nesu jako daň za předchozí docela náročné období, jsem ráda, že jsem se překonala a jela.

Kamarádku jsem u Vás našla a hlavně mě to nabilo pozitivnem a energií.

Díky za to,

piktogram loga

Co nám řekli účastníci?

Podívejte se, co nám pověděli účastníci-jak bylo, jaké měli počáteční obavy, jaké mají tipy pro nováčky, co zažili.

piktogram loga

Dlouhodobá setkání...

Je pro nás důležité vědět, že jsme obohatili Váš život nalezením životního partnera, o zážitky, nové přátele nebo přispěli k nalezení právě té osoby, která vám chyběla.

dostali jsme další svatební oznámení 🙂

Jitka a Petr a jejich synek

Jak tento příběh začal?
Přišel nejprve email: "já mám asi hloupý dotaz, ale jedu na takovou akci poprvé, tak jsem z toho "malinko" nervozní".
A jak to pokračuje?
"Svatba dopadla výborně, oba jsme řekli ANO 😀 a moc jsme si ten "Den D" užili."
J+P+O

Přejeme hodně štěstí, lásky, vášně, tolerance a krásných rodinných chvil.

Mirka a Láďa

Ahoj Láďo a Dano,
rádi bychom Vám chtěli poděkovat za srpnový loňský tábor 2016 (v Ředkovci). Vzpomínáme na tuto akci velmi rádi, jelikož (kromě pěkného programu - samozřejmě) jsme se zde spolu seznámili a od té doby jsme vlastně pořád spolu a jsme spolu moc rádi 🙂 . Bereme to jako neuvěřitelnou a zároveň parádní životní náhodu.

Nezapomeňte si nás prosím zařadit do své statistiky úspěšně vzniklých párů 🙂 .

Ať se Vám letošní tábor také tak vydaří,
Mirka a Láďa

Máme obrovskou radost!! Další seznámený pár, který bude slavit v srpnu výročí seznámení! Úžasné, jsme vděčni, že můžeme lidem přinášet radost 🙂

Petra a Míra

Jaký byl výsledek rady, že člověk musí být spokojený sám se sebou, aby mohl přijmout do svého života někoho jiného

Jana a Michal

Ahoj,
seznámili jsme se u vás a na svatbě jste viděli, jak se máme spolu fajn 🙂 Děkujeme Janča a Michal

Zuzka a Honza

Ahoj,
seznámili jsme se na vaší akci... a jak to dopadlo vidíte na fotce 🙂 Zuzka a Honza

Naďa a Míra

Ahoj lidičky,
jsem šťastně zadaná, k čemuž jste pomohli i Vy. Setkání na vaší akci bylo nezapomenutelné a to, že jsme se tam poznali s mým partnerem bylo ještě lepší.
A věřte mi, doporučuji Vás kde všude mohu. Byli jste velmi příjemní a měli jste vše dobře organizované.

Vendy a Honza

Ahoj Láďo a Dano,
seznámili jsme se na Vaší seznamovací akci. No a teď se bereme, tak jsem si říkali, ze by bylo dobře, abyste o tom věděli. Diky moc!

2009

Světlo světa spatřilo první dítě našich seznámených klientů!

10 mýtů o seznamování v dnešní době Hanouskovi
eBook Zdarma

10 mýtů

o seznamování v dnešní době

FAKTA, KTERÁ VÁS ZBAVÍ
NESPRÁVNÝCH DOMNĚNEK O SEZNAMOVÁNÍ.