Co můžu získat na táboře

CO MŮŽEŠ ZÍSKAT NA TÁBOŘE PRO DOSPĚLÉ

Co Ti to může přinést za výhody sejít se s nezadanými při táborovém programu? A proč to je naše nejúspěšnější letní akce?

1) ODPOČINEK OD VŠEDNÍCH STAROSTÍ
Je tak blahodárné, když přijedeš do krásné přírody, procházíš lesem, sedneš si u vody a jen tak nic neděláš. A pak tolik zajímavého programu, který Tě úplně pohltí a ty si užíváš bezstarostný život jako malé dítě a raduješ se.

2) POZNÁŠ SPOUSTU NOVÝCH PŘÁTEL
Atmosféra tábora je nenahraditelná. Na žádné jiné akci se parta tak nesemkne a neprožívá tolik intenzivních zážitků, které sbližují. Sdílením a společným prožíváním se poznáváš, veselíš, získáváš nové kamarády a objevuješ sympatie u druhých tak snadno a přirozeně.

3) ZÍSKÁŠ NOVÉ ZÁŽITKY
Pozitivní zážitky jsou jak kouzelná růžová pilulka pro dobrou náladu. Jsou ale lepší!
Sice jsou malinko návykové, ale zdraví Ti rozhodně neničí. Naopak! Mají na něj blahodárný vliv. Na dobrou náladu, optimistické myšlení, pozitivní naladění. Co víc si přát?! V krámě je nekoupíš, ale u nás je můžeš doplnit a na táboře to je hora příjemných zážitků, pro které se vyplatí přijet.

4) NEMUSÍŠ SE O NIC STARAT, VŠE JE PŘIPRAVENO
rádi Tě provedeme tím skvělým světem zážitků a radostí. Od pátečního příjezdu je připraven program, kterého se můžeš účastnit a s ostatními proplouvat až do nedělního odpoledne. Tak dlouho Tě budeme provádět magickým táborovým světem.

5) TÁBORY MAJÍ STATISTICKY NEJVĚTŠÍ PROCENTO SEZNÁMENÝCH
Proč? Jak jsem psal výš, protože je zde nenahraditelná uvolněná atmosféra, lidé se baví, společně přirozeně komunikují a zažívají společné zážitky. To je skvělý způsob, jak se poznávat v realitě s lidmi.

6) UŽIJEŠ SI LÉTO V PŘÍRODĚ
Jak často si vzpomeneš v září, že je zase konec léta a většinu času jsi proseděl v práci? Chceš to dohnat, ale už není moc příležitostí… Stalo se Ti to také? Táborový víkend v přírodě je jako týden bez práce. Koupání v bazénu, rybníce, plavba na lodičkách po rybníku, posezení u táboráku pod širou oblohou, ranní dobrovolná rozcvička na břehu rybníka v ranních paprscích slunce… To prostě jindy zažít nejde…

7) OSLAVÍŠ SVÉ NAROZENINY ORIGINÁLNĚ S TOLIKA LIDMI, S KOLIKA BĚŽNĚ ZŘEJMĚ NESLAVÍŠ
Taková je narozeninová oslava. Žádná opíječka, máme k přípitku alko i nealko 🙂
Sklenka do ruky a přeje Ti 40 lidí, pak zase ty jim. Nepopsatelná atmosféra. Upřímná objetí, přání, skvělý pocit. Někdo tancuje, druhý si povídá a jen poslouchá hudbu, společný přípitek, který v 5 lidech nezažiješ… Energie tolika lidí je nenahraditelná.

8) SILNÉ POZITIVNÍ ZÁŽITKY, NA KTERÉ BUDEŠ RÁD VZPOMÍNAT JEŠTĚ DLOUHO
to je například sobotní hra v lese, kterou si účastníci nejvíce chválí. Zažívají dětskou radost, endorfiny z pohybu, radost z vítězství…
A sobotní večer? Už jsi byl/a někdy například pasován/a na rytíře? Představ si večer v táboře, objevují se hvězdy na obloze, začínají hořet pochodně a jsi vyzván. Můžeš být právě ten/ta, který se za chvíli stane rytířem jako ostatní. Až mě mrazí, když si vzpomenu na tu jedinečnou chvíli večera, kterou mám na táboře nejraději. To je atmosféra, zážitek… Sem to prostě pasuje jako p… na hrnec, jak by řekl Pohlreich.

9) POBAVÍŠ SE PŘI TÝMOVÝCH SOUTĚŽÍCH.
Kde jinde máš tu příležitost? V každé jednoduché disciplíně soutěží část skupiny. Můžeš si vybrat, v které budeš soutěžit za tým nebo v které fandit. Týmová atmosféra je také nepopsatelná. Semknete se, radujete se z každé výhry jak malé děti. Nic těžkého, nic, čeho by se měl někdo bát. Nic, kde by se mohl někdo ztrapnit. Tak to máme připravené. Lidi se mají přece bavit a ne trhat rekordy či luštit nesmyslně těžké rébusy, to ať dělají někde jinde.

10) MŮŽEŠ SI ZASPORTOVAT S OSTATNÍMI
Ano, právě zde je příležitost s ostatními zahrát si volejbal, pétanque, badminton, zaházet si létajícím talířem, zaplavat si,… na co si vzpomeneš v krásné letní přírodě.

11) BEZSTAROSTNÝ ČAS PRO SEBE
Pokud víš, že Ti nic přes víkend neuteče, můžeš nechat mobil na pokoji, neřešit okolní svět, uvolnit se, nemyslet na starosti všedních dnů, prostě vypnout a jen relaxovat. Nechat se unášet pohodou, vesele naladěným prostředím, žít naplno v realitě, která je přátelská a alespoň na víkend bezstarostná.

12) NEMUSÍŠ ŘEŠIT, CO SI MUSÍŠ PŘIPRAVIT K JÍDLU, KDY UMÝT NÁDOBÍ,…
Hlídám jen čas jídel. Uvaří nám, jdu si jen na polévku, druhé jídlo, talíř za mě umyjí,… pohoda. Plná penze, v neděli si vybereš ve vyhlášené restauraci chuťovku na závěr zážitkové akce. Ani chuťové buňky nezůstanou ochuzeny.

13) MŮŽEŠ POMOCI VYTVOŘIT NEZAPOMENUTELNOU ATMOSFÉRU NA NAROZENINOVOU OSLAVU
Můžeš přivézt cokoliv na ozdobení místnosti, kde budeme slavit narozeniny, můžeš přibalit libovolné chuťovky, které ozdobí stoly a zpestří večer, můžeš si přivézt pití, které máš nejraději.

14) BUDEŠ POHODLNĚ UBYTOVÁN
Nejsme už děti, a tak si chceme užívat a při tom se i dobře vyspat. Můžeš si proto vybrat, kde budeš bydlet, jestli v areálu a mít 2lůžkového pokoje v budově nebo 2lůžkové chatičky s povlečenou dekou a polštářem. Žádné spacáky, karimatky. Prostě pohodlí pro ještě lepší pocit z víkendu. Nebo v hotelu v okolním městě.

15) NEMUSÍŠ MÍT OBAVY
Akci neděláme proto, abychom někoho postrašili při stezce odvahy. Na takové blbosti nemáme čas ani náladu. Skupinku seznámíme hned v pátek, aby ses necítil špatně mezi lidmi, co neznáš. Místo je dostupné vlakem, busem i autem, tak se dopravíš, jak chceš. Jsi uprostřed Čech, tak kdyby se Ti zastesklo po domově, za hodinku můžeš být doma… Nejezdíme se na tábor opíjet. Stříkán šampusem po sobě, soutěž v nejvíce vypitých panácích, nejrychleji vypitém půllitru – to nečekej. Někdo možná zklamán, ale věřím, že většina to ocení, nejsme už pubertální studenti…

Co napsat závěrem?

Prostě zahoď obavy, nenech si jimi ochuzovat život. Pojeď na letní tábor pro dospělé a zažij nové skvělé zážitky. Vše bývá jednou poprvé.
Je to na tobě, já Tě zrovna zvu do táborového světa, který mám rád, kam se každoročně rád vracím a prožívám ho s novou partou lidí rád znovu a znovu. Zkusíš to také? Možná máš ještě šanci, pokud už není obsazeno. Další bude totiž až za rok a zadaní s námi nemohou, tak využij chvíle, kdy jsi nezadán. Teď je ta správná chvíle! Těším se na viděnou! Láďa

pro nezadané více než 14 let připravuji zážitkové akce. Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní. Jsem více než 10 let konzultantem v seznamování a partnerství , 22 let partnerem mé ženy Dany a o několik desítek let víc si užívám tento svět. Od roku 2006 studuji vztahy a psychologii, abych lépe porozuměl rozdílnému nastavení mužů i žen a dovedl odpovědět na časté otázky. Terapií NLP (2014) pomáhám v pozitivním přenastavení některých zažitých situací a vzorců. Seligmanovskou pozitivní psychologií (2015) přináším větší radost do života a díky Rogeriánské psychoterapii (2017) mohu lépe porozumět životním zkouškám svým klientů.