Letní táborové rozjímání

Snídáme na lavičce s výhledem do kraje. Je klid.
Příjemný chladný vzduch je osvěžující. Tohle místo má neuvěřitelnou energii. Je nabité emocemi.

Ve schránce pod lavičkou jsou ukryté vzkazy od lidí, kteří sem přišli, aby zavzpomínali a své pocity zaznamenali do již skoro popsaného sešitu.

Přišli jsme také zavzpomínat a najít naše vzkazy z předešlých let. Hledáme a čteme-vyznání, vyjádření díků, radosti, pozdravy i přání. Na tomto místě si můžete uvědomit, co je pro život skutečně důležité.

Tak začal náš další víkend

Zaznamenali jsem náš vzkaz a odcházíme dokončit přípravy víkendového programu pro naše klienty.

Posezení u ohýnku, opékání buřtů, povídání, vtipkování. Po výborné véče vyrážíme na noční procházku a již si hrajeme jako za dětských let. Však taky název akce mluví za vše „letní tábor pro dospělé…

Přenesli jsme se do jiného světa, a tak jsme došli k osvětlenému lesu, kde divoši stráží duše, které máme vysvobodit. Je to napínavé. Jsme s Láďou v roli strážců. Je zábavné vidět, jak se k nám v tichosti a s napětím přibližují dospěláci, aby pro svůj tým získali body.

Větvičky křupají, bunda moc šustí

Jen si to představte. Noční les. Uprostřed prostoru světlo s miskou plnou „duší“, které máte za úkol donést ke svému stanovišti a tím je osvobodit ze zakletí. U světla stojí strážci-divoši. Rychle v týmu projednáte strategii a vyrážíte v tichosti ke světlu.

Všude kolem tma. Větvičky křupají, bunda moc šustí.. Již jste zase dítě, které si může hrát a upřímně se radovat.

Z noční procházky se vracíme zpět k ohni. Povídáme a s očekáváním „náplně“ dalšího dne jdeme spát.

Každý dle svého gusta

Je krásně slunečno.
Celé dopoledne si hrajeme. Je pohoda a legrace.

Typický táborový polední klid každý užívá dle svého- někdo se připravuje na večerní party spánkem, někdo hraje volejbal, jiní si povídají u kafíčka.

Někteří pouze naslouchají, jiní se chtějí podělit o své zážitky, které neměli komu sdělit. Přátelská atmosféra, úžasná parta a sluníčko dávají nám všem spoustu energie.

Odpoledne vyrážíme na lesní hru. Dětem bychom ji prezentovali jako „bojovku“, ale dospěláci by se mohli zbytečně vyděsit. 🙂

Týmy jsou sestaveny a hurá pro soupeřovu vlajku. Po ukončení hry ještě diskutujeme o strategii a taktice, proběhne focení a náhle si všimneme, že z lesa přichází zástupkyně červeného týmu. Schovala se v lese tak důkladně, že neslyšela ukončovací tón. Zjištění, že si hru trochu protáhla ji pobavilo a nás také. Za to si vyslouží diplom. Hráči jsou spokojeni. Atmosféra je skvělá, a proto pokračujeme v dalších hrách.

Záchvaty smíchu a nadšení z úspěchu týmu dodává programu ten správný pozitivní náboj. Čas rychle utíká. Čeká nás party. Již nikdo neřeší ostych nebo nesmělost. Tančíme a užíváme si aktivního relaxu.

Již jako jedna parta

Z neznámých „pátečních“ lidí jsou kamarádi-přátelé.
Je to velice příjemné a naplňující vidět, že naše práce dává smysl, že jsou lidé vděčni za připravený program a zážitky, nové přátele…

Nakonec nesmí chybět ani výlet na hrad a přilehlé lomy. Končíme v příjemné hospůdce na dobrém obědě a u dezertu necháváme doznívat tu přátelskou atmosféru, vyprávíme si humorné okamžiky z víkendu.
Nikomu se nechce odjet…

Máme naštěstí možnost se na toto krásné místo každoročně vracet. Letní tábor pro nezadané je správným místem pro získání letních zážitků.

Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní.
Poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.