Jak se nezbláznit v této době – (naštěstí) MÁM RECEPT

Deštivé počasí posledních dnů na náladě nepřidá. Jakoby skončilo léto a nastala dlouhá zima se strašákem zvaným Koronavirus.

Stojím ráno ve frontě u kasy a vyděšené důchodkyně lamentují nad nynější situací a NOUZOVÝM STAVEM, který je opět ve vzduchu.
Opodál titulky novin, z kterých by jeden usuzoval, že se probudil v temné budoucnosti, kde končí svět.

Říkám si, co nyní prožívají staří lidé, kteří se dožili důchodu a vlastně nejen oni.
Negativní zprávy ze všech stran, zhoršující se zdraví a kondice. Všemožná nelibá opatření ze stany vlád, zákazy návštěv, samota a všude přítomný strašák Kovid.

Ani se nedivím, že je takový nárůst spotřeby antidepresiv.

Náhodou (?) jsem dnes oblečen celý v černém nebo je to jen dílek z náhod zapadající do této pochmurné skládačky?

Zdá se to jak špatný sen, bohužel sen to tentokrát není.

Opět se bude spousta věcí zhoršovat. Prodlužovat noc, ochlazovat a s dalšími omezeními přijde i tlak v rodinách a partnerstvích – více rozchodů, rozvodů, nešťastných lidí.

Co kdybyste ale měli pilulku, kterou byste si vzali jako prevenci a udržovali si radost místo smutku?
Kolik byste byli ochotni za takovou úžasnou věc zaplatit?

Několik let se zabývám pozitivní Seligmanovskou psychologií. Je účinnější jako prevence než jako léčba a funguje skvěle.

Od té doby, co jsem se s ní poprvé setkal, nebyla snad vhodnější doba, kdy aplikovat všechny ty recepty na zvyšování své spokojenosti.

Mám recept, jak udržovat svoji radost ze života!

Před časem jsem vytvořil 30ti denní online program
„Pozitivní restart mysli“, během kterého ladíme spokojenost účastníků.

Mnoha lidem už pomohly tyto konkrétní způsoby, jak se bránit negativním vlivům okolí a jak posilovat pozitivní naladění a tím i svoji imunitu.

Tento program má obrovskou hodnotu, protože tyto informace jsou platné pro celý život.
Ale zároveň bych rád dopřál tuto možnost co nejvíce lidem, a tak musí být za zlomek ceny.

Při svých konzultacích často používám některou z těchto metod, které mám osobně vyzkoušené, a úžasně fungují také u klientů.

Podpořte sebe v této náročné době i Vaše (nejen psychické) zdraví, přihlaste se zde:

Každý den vám přijde email s informacemi a doporučením na nejrůznější techniky, které můžete vyzkoušet a na konci si vybrat ty, které Vám fungují nejvíce.

A věřím, že i kdybyste si nakonec vybrali jen jedinou osvědčenou techniku a tu aplikovali do praxe, budete radostnější, budete více zářit a hlavně budete odolnější vůči negativním náladám a zprávám, které se na nás v této době valí.

pro nezadané více než 14 let připravuji zážitkové akce. Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní. Jsem více než 10 let konzultantem v seznamování a partnerství , 22 let partnerem mé ženy Dany a o několik desítek let víc si užívám tento svět. Od roku 2006 studuji vztahy a psychologii, abych lépe porozuměl rozdílnému nastavení mužů i žen a dovedl odpovědět na časté otázky. Terapií NLP (2014) pomáhám v pozitivním přenastavení některých zažitých situací a vzorců. Seligmanovskou pozitivní psychologií (2015) přináším větší radost do života a díky Rogeriánské psychoterapii (2017) mohu lépe porozumět životním zkouškám svým klientů.