Kouzelné Vánoce

29.11.-1.12. 2024

Jaké by to bylo zažít opravdovou vánoční pohodu, vychutnat si v klidu cukroví, štědrovečerní hostinu, svařák? Prostě si jenom užít vánoční atmosféru bez stresu, uklízení a vaření?

To přesně můžeš zažít  s námi a partou nových přátel, kde Tě nic nebude rušit.

Z Vánoc jsem vzali to nejkrásnější a připravili kouzelný vánoční čas i pro Tebe.

Zažij to také!

Podívej se, jaké krásné Vánoce můžeš letos zažít:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Termín: 29.11.-1.12. 2024
  • Program: vánoční tématika, výlety na Benecku, Vánoce v místě s krásnými výhledy

Prožij s námi kouzlo Vánoc! Teď je ten správný okamžik se přihlásit, mít jistotu místa a těšit se. 

Detail programu

Chceš zažít VESELÉ Vánoce v klidu, pohodě, bez uklízení, vaření a stresu?

Pojeď s námi na vánoční setkání - do osvědčeného penzionu v Krkonoších s krásnými výhledy a zažij naši nejoblíbenější akci roku s námi!  Už nyní se těšíme na tu úžasnou vánoční atmosféru, vůni cukroví, přátelskou atmosféru, dárky, procházky přírodou, vánoční kouzelnou atmosféru, vonící svařáček, kávu či cukroví!

S námi si budeš jen užívat opravdové kouzlo Vánoc!

Chceš zažít poslední letošní setkání pro nezadané s námi a dopřát si bezstarostný čas?

Dále zažiješ: výlet do krkonošské přírody, vyrobíme si ozdoby na stromek, pobavíme se u vánočních tradic, zaprskáme si prskavkami, budeme se kochat výhledy z rozhledny a užijeme si mnoho dalšího nezapomenutelného programu.

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít víkend s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Místo setkání:

Chata Karolínka- Benecko

Chata je pro tuto akci naprosto jedinečná.  Je v obci Benecko a má úžasné výhledy do kraje, celoročně přístupná auty, parkování u chaty zdarma pro ubytované. Autobusová zastávka 10 min chůze od chaty.

Má k dispozici 2-3lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře nebo na pokoji. V chatě je i společenská místnost a velmi příjemná stylová restaurace. Její pohodlí jsme si již užili na mnoha předchozích akcích.

Ubytování a strava není zahrnuta v ceně kurzovného. Pokud se rozhodnete bydlet na tomto místě jako my, ubytování se stravou se platí ubytovateli po příjezdu.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát krásné „Vánoce" bez stresu a získat tak nezapomenutelné zážitky.

 

Fotky

Informace k akci

Termín: 29.11.-1.12.2024
Místo konání:  Horská chata Karolínka (Benecko, Krkonoše)
kurzovné: 2290,- Kč  (včasné přihlášení: 1892,-Kč)

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu, pro vaši informaci uvádíme ceny provozovatele chaty Karolínka:
Ubytování 2 a 3lůžkový pokoj - některé pokoje s vlastní koupelnou a záchodem, jiné mají společný na patře, 2 noci + páteční večeře, sobotní snídaně, sobotní štědrovečerní hostina (večeře), nedělní snídaně : cca 1900,-Kč

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program ale bude probíhat na chatě Karolínka.

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli cca ve 14h.

Podívej se,

jak bylo na vánočním víkendu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přečti si ohlasy od účastníků:

Ahojdaaa... Velmi Vás s Dančou zdravím. Posílám veliké poděkování ...za nesmírně příjemný vánoční víkend ve Vaší společnosti... Bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadán, není vlastně tak smutné. Přihlásila jsem se také na Silvestra. Pohodový čas adventní a brzy na viděnou
Veronika
Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy, které jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento vánoční víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Ahoj Láďo, skupina lidí, která se sešla na vánočním víkendu, byla velmi pohodová a každý člověk tam, mi něco dal. Místo v Krkonoších, které jste vybrali a program, který byl naplňující, mě zharmonizoval a uvolnil. Stále jsem klidná, i když moje děti by mě jindy dostaly do ,,varu,,. Dnes jsem někde přednášela a celý průběh byl ve velké lehkosti. Jen tak pod nosem se usmívám, kudy chodím. Je až neuvěřitelné, kolik hlubokých zážitků a prožitků se dá stihnout za tak, relativně málo dnů, jako je víkend. Opravdu děkuji za to, že děláte tento svět veselejší a naplněný zážitky, které jsou hodnotné. Těším se na další setkání
Radmila
Víkend na Karolínce byl skutečně svým druhem ojedinělý a dlouho ve mě žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Opravdu se mi podařilo prolomit moji soukromou barieru vánoc a letos ty skutečné vánoce byly pro mne o mnoho přijatelnější a vcelku v pohodě. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji
Ondra
Ahoj Láďo, děkuji ještě jednou za krásný vánoční víkend. Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další únorovou akci s lyžemi. Přeji tobě i celé rodince krásné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů v roce 2017, hodně zdraví, pohody a mnoho dalších tak prima akcí a skvělých lidiček kolem sebe, protože, těch není nikdy dost. S přáním ještě plná emocí Ivča
Ivča
Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer Ivana T.
Ivana T.
Ahoj Dančo a Láďo, Děkuji za úžasný vánoční víkend. A už se těším na silvestrovský víkend, který jsem si včera objednal a zaplatil a dnes přišel email o spolujízdě. Ještě bych chtěl napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ (florbalista) - (seznámen na tom Silvestru, v březnu se budou brát)
TOMÁŠ (florbalista)
Milá rodinko, ještě jednou děkuji za úžasný vánoční víkend a s potěšením vám oznamuji, že jsem se právě zaregistrovala i na ten silvestrovský. Moc děkuji a přeji krásné dny, Hela. (seznámena na silvestrovském)
Hela
Ahoj Dančo a Láďo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasný víkend a vůbec za to, že toto děláte pro lidi, vybrali jste si asi ten nejlepší business, co jste mohli 🙂 Díky za všechno a mějte se krásně, Alča kytara 😉 Zdravím ještě jednou Láďu a Danču jako organizátory akcí pro nezadané a chtěla bych jím tímto poděkovat za sebe, ale určitě i za Libora, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár a to i přes tak velkou vzdálenost jako je Liberec a Moravská Třebová ❤ Pokud bude někdy v budoucnu svatba, určitě vám pošleme fotky, které si budete moci zveřejnit jako reklamu a osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤❤ Zdraví Alča
Alča

Doprava

  • autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo
  • cestujte autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti pošleme odkaz na tabulku spolujízd - možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým autobusem pojedeš. Bezplatné parkování možné přímo u chaty.

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na místo dostanu?autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo cestujte autobusem, zastávka je 10min chůze od chaty.

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s penzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa) na Karolínce.

Cena ubytování a stravy provozovatele chaty Karolínka je cca 1900,-Kč = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, páteční večeře, sobotní štědrovečerní večeře)
wc a sprchy na pokoji, u některých pokojů na patře.

Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele chaty.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?V restauraci chaty lze koupit občerstvení, takže své jídlo nelze konzumovat. Ale máme domluvenou výjimku na své cukroví, vánočku apod. Takže to s oblibou mlsáme v sobotu a neděli u kávy, čaje či svařáku.
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na víkend s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe! Třeba se inspirujete a ještě letos, na své Vánoce, zařadíte do programu zajímavý program.

Přihlas se na vánoční akci zde:

Počet účastníků omezen, přihlas se včas!