Co jsme zažili na zimním víkendu

Máte rádi zimní hory, zážitky s partou na horách?
Zasněžené střechy, stromy, louky… Ten jiný pocit ze zimy než v nížině? Já popsal svých 5 nej zážitků z lyžařského víkendu, zažili jste něco podobného? A na co vlastně rád vzpomínám?

Východ slunce

Znáte tu energii východu? Kráčíte k vrcholku hory, začíná se zbarvovat obloha do odstínů červené, začíná ráno, nový den.

A ta euforie na vrcholu, vychází slunce, jste tam sami jen vy, vycházející sluníčko, ptáci volající „dobré ráno“! Krajina začíná chytat první sluneční paprsky a vy se nemůžete vynadívat.
Ano, takto se vydařil východ slunce na lyžařském setkání 2019.

Společné lyžování

Na sedačkové lanovce se kocháte okolní zasněženou přírodou, vnímáte čistý horský vzduch a nahoře se scházíte s novými přáteli, lyžaři. Užíváte si chvíli výhledy a domlouváte společnou cestu. Pak vyrážíte. Jedete si – jak chcete, ale ve skupince, můžete zkusit mašinku, která neohroženě brázdí sjezdovku, v jiné části zkoušíte synchron, prostě zábava na lyžích, kterou v jednom nezažijete. Protože sdílená radost je mnohem víc než single radost.

Jízda na terénních 4kolkách

I adrenalinová zábava patří k tomuto víkendu, pokud chcete, a tak nasedáme na silné stroje, motory zaburácí a vyrážíme na projížďku na těchto netradičních vozidlech. Průvodce nás provádí zákoutími Špindlu, kolemjdoucí na nás občas pohlíží, jako bychom natáčeli další díl snowboarďáků. Je to fajn zpestření.

Některým 4kolkám se nevrací blinkr, informuje nás před jízdou průvodce. A máme tu první křižovatku, tak kdo dával pozor? Je to sranda, blikáme jak pojízdná diskotéka.
Prostě zábava na každém kroku.

Společné sáňkování

Sáňkařskou dráhu mám rád. Přes den i v noci. Po první jízdě jsme tak nadšení, že chceme hned na další. Jen jsme přišli na to, že to chce lyžařské brýle.
Jsme na startu při západu slunce. Okolo nás zasněžené vrcholky hor, před námi nekončící sáňkařská dráha mířící do Špindlu. Příjemné napětí by se dalo krájet. Ještě chvíli si to vychutnáváme, společné foto a nasedáme každý na své saně, vyrážíme do údolí. Je to boží, máme si opravdu o čem povídat, z čeho se radovat.

Kavárničky a restaurace

Ve Špindlu dodají energii a další příjemný prožitek, pokud si ho umíte vychutnat i pomocí chuťových buněk. Společně proberete to skvělé, co jste již zažili a i to, na co se teprve těšíte.
Stejně tak večer na hotelu, kde se všichni scházíme a probíráme zážitky uplynulého dne. Nikam nemusíme odjíždět, bezstarostný život plný zážitků pokračuje.

pro nezadané více než 14 let připravuji zážitkové akce. Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní. Jsem více než 10 let konzultantem v seznamování a partnerství , 22 let partnerem mé ženy Dany a o několik desítek let víc si užívám tento svět. Od roku 2006 studuji vztahy a psychologii, abych lépe porozuměl rozdílnému nastavení mužů i žen a dovedl odpovědět na časté otázky. Terapií NLP (2014) pomáhám v pozitivním přenastavení některých zažitých situací a vzorců. Seligmanovskou pozitivní psychologií (2015) přináším větší radost do života a díky Rogeriánské psychoterapii (2017) mohu lépe porozumět životním zkouškám svým klientů.