Popis konference

 • Termín: 13.-14.dubna 2018
 • Místo konání: Praha
 • Program: konference, mentoring

Nasajte úžasnou atmosféru z této jedinečné akce- Konference Equal Pay Day – ŽENY SOBĚ je největší pracovně zážitkové setkání žen v České republice.

2 dny nabité informacemi a sdílením zkušeností jsou sestaveny tak, aby tu každá žena našla radu či inspiraci, kterou právě hledá.

V pátek 13.4. Konference pro muže a ženy na téma ŽENY a PENÍZE. Hosté z ČR i zahraničí, konference je simultánně tlumočena.

V sobotu 14.4. Mentoring day pouze pro ženy. 60 žen profesionálek se podělí o své zkušenosti u kulatých stolů s dalšími účastnicemi na vybrané téma. Hodinové workshopy nabídnou vzdělávání, inspiraci a silné příběhy.

Mrkněte na video, co nás čeká:

 • osobní rozvoj
 • zážitkový program

Co zažijete?

13.4. 2018 Pátek

Páteční program je věnován panelovým diskuzím a argumentačním duelům. Hosty i účastníky pátečního programu jsou také muži, jejichž pohled na probíraná témata je obohacující.

Na konferenci přijala pozvání Ms BARBARA C. RICHARDSON, velvyslankyně z Kanady i vrchní státní zástupkyně LENKA BRADÁČOVÁ.

Věhlasná Maggie Semple, která za námi přiletí z Londýna nás seznámí se svým pohledem na byznys oblečení a vystoupí v duelu s Pavlínou Kvapilovou. Budeme si povídat o tom, že práce na sobě a investice do vlastního růstu a radosti přinášejí výsledky.

Dále vystoupí např.
Petra Končelíková založila wFund.vc, jehož cílem je investovat do firem, které založily a vedou ženy. Simona Kijonková, často označována za první dámu e-commerce, maminka 3 dětí a majitelka 5 startupových společností. V panelu také uslyšíme příspěvek Margarety Křížové.

Drahomíra Mandíková, členka představenstva Plzeňského Prazdroje si ke svému stolu pozvala Tanju Vainio, Generální ředitelku ABB Česká republika. Tanja Vainio má velké zkušenosti z mezinárodního prostředí, pracovala například ve Finsku, USA a Švýcarsku či v Maďarsku. Ke stejnému stolu zasednou také Nicole Erdmann, Country Property Manager společnosti IKEA, paní Kateřina Zapletalová, členka představenstva MOSER, a.s., Loredana Popasav a Cristina Muntean, které se po úspěšné kariéře v byznysu věnují rozvoji lidí a firem.

Pavlína Louženská, strategistka agentury 2Fresh a někdejší marketingová šéfka ZOOT či agentury H1. V panelové diskusi budeme mluvit o tom, jak (ne)pracujeme s penězi, jak si (ne)říkáme o peníze či povýšení.
Zamyslíme se nad tím, proč si vzájemně neradíme společně s Charliem Greenbergem, Danou Kreppke a Mirkou Čejkovou.

14.4. 2018 Sobota

Prostřednictvím speed-mentoringu je možné se setkat u kulatých stolů s úspěšnými ženami z různých oborů. Každá mentorka vede hodinovou diskuzi na připravené téma. Kulaté stoly začínají v 9 hodin a za den se dá stihnout setkání až s 5! osobnostmi. V hodinových pauzách lze čas využít na profesní networking, odborné meeting pointy našich partnerů nebo doplňující workshopy.

Jak si vyberu mentorku?

Podle tématu nebo osobnosti, podle jejího příběhu. Medailonky mentorek s jejím tématem a příběhem i odpověďmi na pár anketních otázek jsou zveřejněny a každá žena najde tu, která jí zajímá nebo téma, které ji momentálně oslovuje. Když si vyberete mentorku, prostě se zaregistrujete k jejímu stolečku a pak tam v daný čas přijdete

Mentorky a jejich témata naleznete zde

Místo konání

CLARION CONGRESS HOTEL PRAGUE
Freyova 33, Praha 9 – Vysočany- u výstupu z metra Vysočanská

Vstupenky

Pro naše klienty ještě levněji než jinde v předprodeji!

konference (pátek)
2800,-Kč
2.290,-Kč
do 28.února
Mentoring (sobota)
900,-Kč
850,-Kč
do 28.února

VIP PÉČE PRO VIP KLIENTY

VIP vstupenka zahrnuje:

 • dvoudenní VIP VSTUP na Konferenci a Mentoring day
 • přednostní rezervace ke kulatým stolům na sobotní mentoring
 • rezervace místa na konferenci v předních řadách
 • VIP zázemí v hotelu Clarion Congress Prague
 • Konferenční oběd a coffee break
 • Sobotní VIP oběd s mentorkami
 • VIP Dárková taška od našich partnerů
 • Přednostní vstup do Koučovací zóny Koučink centrum
 • Celodenní pitný režim
  a mnoho dalšího …

cena: 8.500,-Kč

Reakce zúčastněných:

akci pořádá Business & Professional Women CR a oficiální stránky konference Ženy sobě- Equal pay day, včetně záznamů z minulých ročníků naleznete zde.