Předvánoční víkend

aneb TVOJE letošní kouzelné Vánoce

Kam se ztratilo kouzlo opravdových Vánoc? Svátků klidu, pohody a přátelství.

Taky Ti vadí vánoční šílenství?

Lidé svůj nedostatek času a stres svádí na Vánoce místo toho, aby se zastavili a dopřáli si trochu klidu, užili si tu atomosféru, radovali se z dárků, vychutnávali si cukroví s přáteli,...

Jaké by to bylo zažít opravdovou vánoční pohodu, vychutnat si v klidu cukroví, štědrovečerní hostinu, svařák? Prostě si jenom užít vánoční atmosféru?

Zdobit v poklídku s přáteli stromeček, ochutnávat cukroví, rozdávat dárky, společně rozbalovat, zazpívat si koledu, vyfotit se u sněhuláka či venkovního vánočního  stromu, nikam nepospíchat. To vše bez stresu.

To přesně můžeš zažít na našem víkendu, kde Tě nic nebude rušit.

Z vánoc jsem vzali to nejkrásnější a připravili kouzelný vánoční čas i pro Tebe. Můžeš to také zažít!

Podívejte se, jaké Vánoce můžete zažít:

  • Termín: 29.11.- 1.12.2019
  • Program: vánoční tématika, výlety
  • Kde: Chata Karolinka, Benecko

Prožij s námi kouzlo Vánoc! Teď je ten správný okamžik.

Pouze 25 míst na tento jedinečný víkend!

Detail programu

Bude na Tobě, čeho se zúčastníš = žádná trapná zábava či nucené seznamování

Chceš zažít VESELÉ Vánoce v klidu, pohodě, bez uklízení, vaření a stresu?

Pojeď s námi na vánoční víkend na stylovou chatu v horách a zažij naši nejoblíbenější akci roku s námi!  Už nyní se těšíme na tu úžasnou vánoční atmosféru, vůni cukroví, přátelskou atmosféru a dárky!

Při našich Vánocích nemusíš řešit úklid, pečení, přípravy na slavnostní večeři, nákupní shon a stres. Vše zařídíme za tebe.
S námi si budeš jen užívat opravdové kouzlo Vánoc!

Zní to skvěle, že?

Dále zažiješ exkurzi v ruční výroně vánočních ozdob, kde ozdoby vyrábí již přes 100 let, vycházku a výhledy z rozhledny, kouzlo Zvěvé uličky či možnost carvingu (vyřezávání do ovoce).

Čím je tento víkend jedinečný? Co říkají účastníci tohoto víkendu pro nezadané?

Prohlédni si video z akce-kliknutím na obrázek cukroví níže nebo si níže přečti reference:

Sejdeme se:

Chata Karolínka- Benecko

Chata je pro tento víkend naprosto jedinečná, je chatou na Benecku s krásnými výhledy do kraje, celoročně přístupná auty, parkování u chaty zdarma pro ubytované. Autobusová zastávka 10 min chůze od chaty.

Má k dispozici 2-3lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře nebo na pokoji. V chatě je i společenská místnost a velmi příjemná stylová restaurace. Její pohodlí jsme si již užili na předchozích akcích.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát netradiční „Vánoce" bez stresu a prožít tak nezapomenutelný víkend - NAŠI POSLEDNÍ LETOŠNÍ AKCI.

 

Doprava

Doporučujeme využít spolujízdy autem nebo autobusem- Autobusová zastávka je 700m od chaty

Pokud pojedete autem, je parkování možné přímo před objektem. 

Zájemci mohou využít cestování spolujízdou s dalšími účastníky akce -dáme vám možnost se domluvit s těmi, kdo pojede ze stejného směru a můžete jet společně.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení před začátkem víkendu.

 

Přihlašte se na vánoční víkend:

Počet účastníků omezen počtem míst u sobotního "štědrovečerního" stolu!

 

místo v pokoji-sociální zařízení
na patře
3282,-
2x ubytování v 2-3 lůžkových pokojích
páteční večeři
sobotní a nedělní snídani
sobotní štědrovečerní večeři
průvodce programem
společný tématický program
pojištění proti úpadku CK, DPH
dárek pro veselou vzpomínku
vstupenku do výrobny ozdob

Podívejte se,

jak bylo na vánočním víkendu

POSLECHNĚTE SI, CO O VÍKENDU ŘEKLY HOLKY

Přečtěte si ohlasy od účastníků:

Ahojdaaa... Velmi Vás s Dančou zdravím. Posílám veliké poděkování ...za nesmírně příjemný vánoční víkend ve Vaší společnosti... Bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadán, není vlastně tak smutné. Přihlásila jsem se také na Silvestra. Pohodový čas adventní a brzy na viděnou

Veronika

Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy, které jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento vánoční víkend. Fakt super a děkuji!

Hanka

Ahoj Láďo, skupina lidí, která se sešla na vánočním víkendu, byla velmi pohodová a každý člověk tam, mi něco dal. Místo v Krkonoších, které jste vybrali a program, který byl naplňující, mě zharmonizoval a uvolnil. Stále jsem klidná, i když moje děti by mě jindy dostaly do ,,varu,,. Dnes jsem někde přednášela a celý průběh byl ve velké lehkosti. Jen tak pod nosem se usmívám, kudy chodím. Je až neuvěřitelné, kolik hlubokých zážitků a prožitků se dá stihnout za tak, relativně málo dnů, jako je víkend. Opravdu děkuji za to, že děláte tento svět veselejší a naplněný zážitky, které jsou hodnotné. Těším se na další setkání

Radmila

Víkend na Karolínce byl skutečně svým druhem ojedinělý a dlouho ve mě žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Opravdu se mi podařilo prolomit moji soukromou barieru vánoc a letos ty skutečné vánoce byly pro mne o mnoho přijatelnější a vcelku v pohodě. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji

Ondra

Ahoj Láďo, děkuji ještě jednou za krásný vánoční víkend. Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další únorovou akci s lyžemi. Přeji tobě i celé rodince krásné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů v roce 2017, hodně zdraví, pohody a mnoho dalších tak prima akcí a skvělých lidiček kolem sebe, protože, těch není nikdy dost. S přáním ještě plná emocí Ivča

Ivča

Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer Ivana T.

Ivana T.

Ahoj Dančo a Láďo, Děkuji za úžasný vánoční víkend. A už se těším na silvestrovský víkend, který jsem si včera objednal a zaplatil a dnes přišel email o spolujízdě. Ještě bych chtěl napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ (florbalista) - (seznámen na tom Silvestru, v březnu se budou brát)

TOMÁŠ (florbalista)

Milá rodinko, ještě jednou děkuji za úžasný vánoční víkend a s potěšením vám oznamuji, že jsem se právě zaregistrovala i na ten silvestrovský. Moc děkuji a přeji krásné dny, Hela. (seznámena na silvestrovském)

Hela

Ahoj Dančo a Láďo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasný víkend a vůbec za to, že toto děláte pro lidi, vybrali jste si asi ten nejlepší business, co jste mohli 🙂 Díky za všechno a mějte se krásně, Alča kytara 😉 Zdravím ještě jednou Láďu a Danču jako organizátory akcí pro nezadané a chtěla bych jím tímto poděkovat za sebe, ale určitě i za Libora, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár a to i přes tak velkou vzdálenost jako je Liberec a Moravská Třebová ❤ Pokud bude někdy v budoucnu svatba, určitě vám pošleme fotky, které si budete moci zveřejnit jako reklamu a osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤❤ Zdraví Alča

Alča