Cyklistika v Moravském Krasu 13.-15.9.2019

Užiješ si výlety na kole v úžasné přírodě.

K tomu můžeš obdivovat neuvěřitelné výtvory v Punkevních jeskyních a prožít večerní pohodu u ohně.

Jen si bezstarostně užívat víkend, poznat to nejhezčí z Moravského krasu a další fajn lidi.

 • kdy: 13.-15. 9. 2019
 • kde: Blansko, Moravský Kras, RZ Vyhlídka
 • cena: od 3.342,-Kč (předprodej)

Užijte si víkend v přírodě, relaxujte a užívejte nové zážitky s novými přáteli!

Na co se můžeš těšit:

Projedeme i projdeme se nádhernou přírodou Moravského krasu, prohlídneme si nejznámější českou propast Macochu z vrchu i z nitra a užijeme si prohlídku Punkevních jeskyní, které vynikají mohutnými prostorami s krápníkovou výzdobou.

Na lodičce proplujeme tímto podivuhodným světem jeskyní a podzemním bludištěm řeky Punkvy.

Dopřej si letní relax  v malebné krajině.

NA CO SE ještě MŮŽEŠ TĚŠIT:

 • prohlídku Punkevních jeskyní (zarezervovali jsme pro vás nyní již vyprodanou prohlídku)
 • večerní pohoda u ohně
 • výhledy na Moravský kras z rozhledny
 • pohádkový svět krápníkových jeskyní
 • zábavná plavba podzemním bludištěm říčky Punkvy
 • odpočinek v přírodě jižní Moravy
 • výjimečný víkend s jedinečnou partou lidí
 • setkání s podobně smýšlejícími lidmi, novými přáteli

Víkend je určen pro milovníky cyklistiky, výletování, cestování,  kteří chtějí s námi navštívit tento zajímavý kraj a poznat další takové nadšence pro kolo.

Poznejte nová krásná místa a užijte si víkend v přírodě!

Při výletech budeme poznávat krajinu a přírodní krásy v pohodovém tempu. Nikam nebudeme pospíchat. Žádné trhání kilometrových rekordů se neplánuje. Zkrátka pohoda a společné zážitky s časem na kochání se přírodou.

A po cyklistice si můžete odpočinout ve slaném bazénu nebo welness centru.

Je připraven celovíkendový program a je i dobrovolný :-),  nemusíš se účastnit, je to jen na Tobě, jak si svůj víkend užiješ. Zda budeš jezdit na kole s ostatními, procházet se po okolí nebo zajdeš do welnesu.

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít víkend s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Sejdeme se:

Vyhlídka

Budete bydlet v rekreačním zařízení Vyhlídka v krásném přírodním prostředí nad městem Blansko. Nachází se v zalesněné městské části Češkovice. Nachystány jsou 2- 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.

K dispozici je také ohniště s posezením, hřiště na míčové hry a welness centrum VitaLine ve vedlejším hotelu. Vyhlídka je ideálním výchozím bodem pro výlety do blízkého Moravského Krasu i na vyhlídku Podvrší.

Stravování- polopenze (2x snídaně, 2x večeře), obědy si dáme na výletech

Doprava

 • autem -doporučujeme využít spolujízdy nebo
 • cestujte společně vlakem nebo autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před víkendem Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým vlakem/autobusem pojedeš. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům víkendu 🙂

Pokud pojedeš autem, je parkování možné přímo u objektu.

Varianty víkendu:

Přihlaste se zde:

2 lůžkový pokoj
3.690,-
2x ubytování (místo v 2 lůžkovém pokoji)
polopenze
připravený společný víkendový program
zkušené cestovní průvodce
pojištění proti úpadku CK, DPH

cena neobsahuje: dopravu, rezervovanou prohlídku Punkevních jeskyní 220,-Kč- platí se na místě.

Přečtěte si ohlasy od účastníků:

Ahoj! Byl to naprosto skvělý víkend, který mě nabil pozitivní energií a odtrhl od běžných pracovních a rutinních záležitostí. Vůbec se mi nechtělo navracet se do reality - hlavně mi to vůbec nešlo :-). A to jsem v pátek v polovině cesty k vám neměla daleko k obrácení auta nazpět směr Praha :)) ještě, že jsem to neudělala. Byli jste všichni moc fajn a doufám, že se na některých dalších akcích ještě potkáme.

Kristýna

Dobré ráno, Láďo a Dančo, moc děkuji za úžasný víkend v Moravském Krasu. Velice Vám za vše děkuji, byl to skvělý víkend, jaký jsem dlouho nezažila. Skvělá organizace a úžasní lidé. Patří Vám velké poděkování 🙂 S pozdravem a přáním hezkého dne Renata V.

Renata V.

Ahoj Láďo a Dančo, Děkuji za fotky, s nadšením jsem si je hned prohlédl abych si tak připomněl alespoň části víkendu 🙂 Bylo super si popovídat s tolika neznámými, ale zároveň příjemnými lidmi (to asi tím podobným naladěním) :-D. V Moravském Krasu jsem byl poprvé a tento způsob návštěvy byl dokonalý. Za mě tedy rozhodně super akce (ostatně jako vždy s vámi). Už jsem pokukoval po dalších vašich nabídkách, tak se třeba zase potkáme 😉 Ať se daří! Jirka z Nového Města nad Metují

Jirka z Nového Města nad Metují

Ahoj Dano, Láďo, děkuji za pěkné setkání v Krasu… a nejen za něj. Byl to pěkný víkend, zkušenost k nezaplacení a moc mi to pomohlo. A taky vím, že Vaše nabídky dalších akcí už mne nenechají v klidu. Mějte se báječně a díky! Jana

Jana

Ahoj Láďo, víkend v Moravském Krasu si nemůžu vynachválit, byl úplně boží, všechno dobře zorganizované -klobouk dolu. Určitě vás doporučím, vlastně už jsem doporučila. Určitě když to vyjde, zas někam s vámi vyrazím. Díky oběma a hezký zbytek týdne. Pavla

Pavla

Ahoj, chtěla bych poděkovat, že jsem měla možnost se tohoto víkendu v Krasu zúčastnit a setkat se tak s příjemnými lidmi a ocenit, že organizátoři do těchto akcí vkládají ...prostě jen to nejlepší :), aby vše probíhalo v pohodě. Určitě je odměnou i to, že jsou na tyto akce kladné ohlasy a lidé se jich znovu účastní. Těším se na tábor.. Přeji krásné prožití sluníčkových dnů...:) Martina H.

Martina H.