Letní turistika v Krkonoších

Vyjdeš z hotelu a budeš si vychutnávat svůj oblíbený relax.

K tomu úžasná krkonošská příroda, dechberoucí výhledy a další fajn lidi.

Jen si bezstarostně užívat víkend, poznat to nejhezčí z východních a západních Krkonoš a další pohodové turisty.

  • kdy: 6.-8.9.2019
  • kde: Špindlerův Mlýn, Horský hotel Hanička
  • co: víkend s výlety

Užij si výletování stezkami s výhledy, krkonošskou přírodu. Navštívíme nejzajímavější lokality, doplníme energii na horských boudách.

Na co se můžeš těšit:

Poznej s námi to nejhezčí z Krkonošského národního parku, obdivuj půvab zdejší přírody. Čeká Tě dovolená v přírodě s úchvatnými výhledy.

Vše doladěno atmosférou nejznámějšího horského městečka.

Dopřej si letní relax  v malebné krajině.

NA CO SE ještě MŮŽEŠ TĚŠIT:

  • horské městečko Špindlerův Mlýn
  • dobroty na horských boudách od kysela, místního piva, borůvkového koláče až po voňavou kávu
  • můžeš navštívit nejvyšší vrchol Čech - Sněžku, vidět, kde pramení řeka Labe či ochutnat místní pivo na nejstarší horské chatě Krkonoš
  • odpočinek v přírodě s atraktivními místy
  • výjimečný víkend s jedinečnou partou lidí v letní přírodě

Víkend je určen pro každého milovníka turistiky, výletování, cestování,  který chce s námi navštívit tento zajímavý kraj a poznat další takové nadšence

Jsme zvědaví, kde zahlédneme Krakonoše, kde se vám bude nejvíce líbit a co vám bude nejvíce chutnat.

Při výletech budeme poznávat krajinu a přírodní krásy v pohodovém tempu. Nikam nebudeme pospíchat. Žádné trhání kilometrových rekordů se neplánuje. Zkrátka pohoda a společné zážitky s časem na kochání se přírodou.

Je připraven celovíkendový program a je i dobrovolný :-),  nemusíš se účastnit, je to jen na Tobě, jak si svůj víkend užiješ. Zda budeš na túře nebo se jen procházet po Špindlu.

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít víkend s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Sejdeme se:

Horský hotel Hanička

Budete bydlet v klidné části města v horském hotelu Hanička, odkud je úžasný výhled na známý Medvědín. Nachystány jsou 2 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a TV. K dispozici je také wifi, zahrada a restaurace. Do centra Špindlerova Mlýna to je jen 10 min chůze. Snídaně se podávají formou bufetu.

 

 

Stravování- 2x snídaně a u varianty Komfort také páteční a sobotní večeře (polopenze)

Doprava

  • autem -doporučujeme využít spolujízdy nebo
  • cestujte společně vlakem nebo autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před víkendem Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým vlakem/autobusem pojedeš. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům víkendu 🙂

Pokud pojedeš autem, je parkování možné přímo u hotelu.

Varianty víkendu:

varianta Základ
3.214,-
2x ubytování (místo v 2 lůžkovém pokoji)
sobotní a nedělní snídaně
připravený společný celovíkendový program
zkušené cestovní průvodce
Wi-Fi, toaletní potřeby zdarma, ručník
pojištění proti úpadku CK, DPH

Přečtěte si ohlasy od účastníků:

Ahoj Láďo, chtěla bych moc poděkovat za výborně zorganizovaný víkend, sešla se skvělá parta lidí. Myslím, že si to všichni skvěle užili, já tedy rozhodně :-). Byla tam tak pozitivní energie, že to se jen málo kde zažije!!! Nejraději bych jela na všechny další pořádané akce. Magda (sestřenka, která se díky vám seznámila) moc pozdravuje, děkuje a pokud vztah vyjde, ozve se. Budu se moc těšit na další společnou akci, mějte se báječně, Lenka "grafička" B-) Je moc hezké, to co děláte!

Lenka

Ahoj Láďo a Dančo, děkuji za pozdrav a za další skvěle strávený víkend se skvělými lidmi v přírodě a mimo každodenní hekticky stereotyp. A ráda bych ještě přidala, že děkuji za to odpoledne, během něhož jsem klikla na vaše stránky a mám díky vám báječné možnosti strávit víkend jinak. Po návratu domu se cítím vždy plná zážitků s úsměvem na tváři, úžasnou náladou a pocitem štěstí. Vaše pobyty ráda doporučuji i svým kamarádům, jež také nechtějí trávit víkendy sami, ale asi ještě nenašli odvahu. Mějte se krásně! Těším se na příští víkend Se slunečným pozdravem Lucka

Lucka

Ahoj Dano a Láďo, opožděně, ale velmi děkuji za krásný víkend, který jsme strávili na horách. Bylo to moc fajn a načerpala jsem novou energii. Také děkuji a povedené fotky, je jich požehnaně. A děkuji za počasí, které vše ještě rozzářilo. Moc jsem se chtěla zúčastnit dalšího pobytu, ale z pracovních důvodů to nedám. Zatím přeji příjemné dny, úsměv a pohodu. Jitka H.

Jitka

Milá Dančo a milý Láďo, chtěla jsem vám oběma, i když trochu se zpožděním, ještě jednou moc poděkovat za báječnou akci v Krkonoších. Víkend jsem si takhle pořádně neužila, ani nepamatuju, fakt to bylo skvělé! Ale vy oba dokážete navodit tak prima bezprostřední atmosféru, že se člověk úplně přestane stydět a zapomene řešit, že je vlastně v kolektivu, kde nikoho nezná. Jela jsem s vámi totiž poprvé. Parta se sešla skvělá, na super naplánovanou túru se vydařilo počasí - co víc si přát - no prostě paráda:-) Přeji vám oběma příjemný večer a těším se na další setkání. Naďa - horalka

Naďa

Ahoj Láďo a Dančo. Opět velice zdařilá akce. Jste prostě profíci :-). Zasílám pár fotek z hor. Třeba se budou líbit, udělají radost a minimálně připomenou ty krásné okamžiky v krásném prostředí :-). Mějte se fajnově. Vanda

Vanda

Ahoj Dančo a Láďo, ráda bych vám poděkovala za nádherný víkend:-), neočekávala jsem nic, spíš jsem měla obavy, ale odvezla jsem si mnoho. Bezvadná organizace, krásné místo, ale hlavně spousta nových úžasných lidiček, po kterých se mi už teď stýská. Zkrátka mě teď máte na krku;-), ráda pojedu na každý víkend o kterém se dozvím. Tak hodně štěstí a doufám, že brzy na viděnou! Ahoj Jára keramička.

Jára