VÝHODNÁ CENA: KURZ K POROZUMĚNÍ VE VZTAZÍCH

KLÍČ k porozumění ve vztazích

Máš pocit, že Ti druhý nerozumí? Že neslyší nebo nepochopí Tvé sdělení tak, jak chceš?

Chceš předcházet nedorozumění? Nebo jednoduše zjistit, jak zaujmout protějšek?

 

3. listopadu 2018

Hradec Králové

0
intenzivních hodin semináře
0
účastníků= individuální přístup
0
let zkušeností
0+
příležitostí ke změně

Rádi Ti pomůžeme, a proto se od nás dozvíš:

Proč Ti nerozumí

Naučíš se, jak mluvit se ženou a jak s mužem, abyste si rozuměli. Poznáš, jak funguje ženský a mužský princip a co vše ve Tvém v životě ovlivňuje.

Jak předcházet hádkám a nedorozuměním

Naučíš se zvládnout emočně náročné situace a jak konflikty řešit konstruktivně.

Co od Tebe protějšek potřebuje

Zjistíš, co skutečně chtějí muži a co potřebují ženy. Odhalíš, co jsou mýty a pověry nebo nesmysly z filmů a televize.

Jak zaujmout protějšek

Zjistíš, jaký dojem vzbuzuješ u opačného pohlaví a vyzkoušíš si prakticky, co můžeš na svém vystupování nebo komunikaci vylepšit a co nefunkčního již nepoužívat.

Co ovlivňuje spokojenost ve vztahu

Zjistíš, které návyky z rodiny nebo z předchozích vztahů ovlivňují Tvé nynější vztahy. Naučíš se, jak se zbavit toho, co nefunguje.

Jak si říct o to, co chceš

Vyzkoušíš konkrétní postupy, jak být sebejistější a sebevědomější v rodině i v práci. Zjistíš, zda jsi "hodná holčička nebo hodný chlapeček" a jaké důsledky to má pro Tvůj osobní i pracovní život.

Lektoři:

Michal Havlíček
Michal Havlíček
kouč, lektor a poradce pro komunikační dovednosti

Nezávislý profesionální kouč, externí člen projektových týmů, trenér sociálních dovedností, konzultant a lektor, poradce pro organizační a personální rozvoj, pro mediální a bezpečnostní politiku.

Michal se zaměřuje na programy manažerských, obchodních a komunikačních dovedností,
a také na realizaci osobních rozvojových programů v oblasti změn, stress managementu a cílených sociálně psychologických výcviků.
Klíčovou aktivitou Michala je individuální či maloskupinový koučink a sociálně psychologický výcvik.
Specializuje se na rozvoj osobnosti a její cílenou změnou.
Praxe v oblasti koučinku a výcviku managementu od roku 1994. Michal pracuje s cílem maximálního využití svých praktických dovedností kouče a manažerských, lektorských dovedností,vytváření efektivního obchodního partnerství a dosahování sjednaných cílů.

Lektorské zkušenosti: ČEZ, HOPE GLOBAL Europe, Faurecia, LINET, Kooperativa, UPOL, SUDOP PRAHA, ŠKODA PRAHA, GENERAL BOTTLERS, BAXTER a další Vzdělání a certifikáty: Vysoká škola v Bratislavě FF UK, Sociálně psychologický výcvik při Katedře psychologie FF UK, Postgraduální studium psychologie - obor sociální psychologie Výcvik Sociální dynamiky u doc. Soni Hermochové /certifikace i licence trenéra sociálních dovedností

Láďa Hanousek
Láďa Hanousek
lektor partnerských vztahů

certifikovaný praktikant NLP (neurolingvistické programování).
Láďa má více jak 20ti letou zkušenost s organizováním teambuildingových akcí. Od roku 2006 se zabývá mezilidskými vztahy, pozitivní psychologií a organizováním seznamovacích setkání.
Je absolvent několika tréningů v Akademii osobnostního rozvoje Andyho Winsona, absolvent tréningu Richarda Vojíka, Denisy Palečkové, Renaty Kronowetterové, Roberta Breadona a spoluautorem knihy z oblasti NLP N1.
Láďa věří, že nejcennější dar, který můžete dát svému okolí, nejsou peníze, ale pozitivní myšlení.

Dana Hanousková
Dana Hanousková
lektorka, mentorka, mediátorka

lektorka a mentorka v oblasti partnerských vztahů a v oblasti komunikace ženy a muže,

věnuji se - odblokování vnitřních strachů a obav bránící spokojenému životu, konzultacím, nastavování cílů a životních vizí,
certifikovaná praktikantka NLP (neuro-lingvistické programování)

absolvoventka výcviku pro překonání vlastních hranic "Objev svoji sílu"-přechod přes žhavé uhlíky, lámání šípů, výcvik pro změnu návyků „Tělo jako důkaz"
absolvoventka partnerských kurzů a tréningů v Akademii osobnostního rozvoje AW
mediátorka pracovních, sousedských a rodinných sporů

piktogram loga

Znáte nás z:

Kurzovné:

Základ
2000,-
1800,-
vstupenka na seminář
konkrétní a praktické postupy
materiály a propiska na poznámky

Co říkají účastníci minulého semináře:

Ahoj Láďo, po semináři vnímám, že jsem jiná a hodně lidí v okolí mi to nějakou formou sděluje....byť i jen nevěřícným pohledem na mé nové formy řešení situací...denně vnímám cca 5 "zkoušek", které jsou mi předloženy a VIDÍM, že je prostě řeším jinak....že nekončí konfliktem, což byl můj nejčastější problém.... A teď to prostě není...a to je štěstí a dar....a jsem nekonečně pokorně vděčná, že se mi toho daru dostalo.... Přeji vám také krásný čas Zatím ahoj

Jana

Líbilo se mi na semináři, jakým stylem to děláte, že to není jen teorie, že tam byly i praktické zkušenosti na základě kterých si člověk může hodně uvědomit. Pojmenování si věcí, o kterých tuší, ale v momentě, kdy si je pojmenuje, tak se na tom lépe pracuje. Doporučila bych akci všem, co se chtějí posunout dál a chtějí na sobě pracovat. Určitě je to posune výše...

Miriam

ODHAL rozdílnosti mezi ženským a mužským nastavením.

 

NAUČ SE předcházet nepříjemným nedorozuměním a zbytečným hádkám. V práci i v osobním životě.

3. listopadu 2018

Hradec Králové

Těšíme se na seminář se zaměřením na skutečné životní situace. Uděláme maximum proto, abyste se dozvěděli, co je důležité pro porozumění a pohodu ve vztahu.

Přihlaš se včas, zajistíš si nejen výhodnější cenu, ale i místo. Seminář je určen (z důvodu individuálního přístupu) pro omezený počet osob.

*Cena neobsahuje: ubytování, stravu, dopravu

K místu (v centru Hradce Králové) se dá dopravit autem, městskou hromadnou dopravou. Doporučujeme využít spolujízdy a před seminářem pošleme mapku místa konání.

V případě jakýkoliv otázek mě kontaktujte na tel. č.: 775574939 nebo email: info@ladislavhanousek.cz

Teším sa na vás!

Láďa Hanousek, organizátor akce