Seznamování virtuálně nebo osobně

Na internetu se lidé rádi předvádějí. Zkrátka chtějí být lepší, než jsou. I při seznamování. A tak není vůbec výjimkou, že místo své vlastní fotografie vystaví obrázek někoho pohlednějšího, štíhlejšího nebo svalnatějšího.

Tento úvodník má článek uveřejněný na webu Českého rozhlasu a zabývá se seznamováním v dnešní době. Na toto téma jsme si také povídali s Jitkou Slezákovou v Radioporadně České rozhlasu.

Celý článek je k dispozici: zde

Rozhovor k poslechu zde:

s manželem Láďou přinášíme specifický způsob nenuceného seznámení na akcích pro nezadané s připraveným programem. Jako odborníci na partnerské vztahy a seznamování poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky svým akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.

~ Pdf zdarma (ebook) odhaluje ~

MÍSTA A ZPŮSOBY,

JAK PODSTATNĚ ZVÝŠIT

ŠANCE NA SEZNÁMENÍ

  • seznamování a první rande- video anketa
  • Čeho si na Tobě všímají ostatní?

    Podívejte se na video, co je důležité pro první dojem:

  • Nejnovější příspěvky