Toužíš po úžasné dovolené, dítěti, spokojeném vztahu, finanční hojnosti nebo pracovním naplnění?
Nevíš, jak to udělat, aby se v roce 2020 splnil Tvůj velký sen?
Chceš vědět, čím splnění svých přání podpořit a jak odstranit překážky v jejich splnění?
CHceš nastartovat magický rok 2020 a doplnit spoustu pozitivní energie?
TVŮJ ÚŽASNÝ ROK 2020
Máš možnost podpořit to, co chceš! Větší štěstí, větší radost, hlubší naplnění a více hojnosti. Vytvoř si ten Tvůj úžasný rok 2020!

- Termín: 17.-18.1.2020
- v 19h společná večeře, od 20h začátek programu, v sobotu cca do 18h
- Místo konání semináře: RZ J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí (u Hradce Králové)
Mějte i bláznivé sny!
Nechte svou představivost a mysl pracovat tak, jak nejlépe umí. A nebojte se ani bláznivých snů.
Je dobré si říct:
„Co bych dělal, kdybych měl neomezené finance a neomezené možnosti?
Jak by to vypadalo, kdybych měl kouzelnou hůlku?"
Vytvořte si vision board -nástěnku vizí! Je to osvědčený prostředek, jak vytvořit vizi na rok nebo pro život.
Vytvořit nástěnku vizí (vision board) zvládne vytvořit každý, i ten, kdo nemá kreativní nadání. Dle chuti můžeš vystřihovat obrázky z časopisů, lepit fotky, kreslit či psát slova či afirmační citáty.
Inspirativní koláže (vision board) slouží jako Tvůj obraz budoucnosti - hmatatelný příklad, myšlenka nebo reprezentace toho, kam jdeš. Zobrazují Tvé sny, cíle a Tvůj ideální život.
Řekneme Ti jak na to, pomůžeme Ti, naladíme se, budeme tvořit a dáme do toho pořádnou dávku pozitivní energie!

Rčení "obrázek stojí za tisíc slov" zde rozhodně platí. Tím, že zachytíš své cíle pomocí obrázků, skutečně posílíš a stimuluješ svoji vizi, protože Tvá mysl silně reaguje na vizuální stimulaci.
- Všimneš si dostupných zdrojů, které blízko Tebe byly vždy, ale nyní již upoutají Tvoji pozornost.
- Pravidelně si přestavíš svůj ideální život.
- Pomůže Ti udržet se na cestě za Tvými sny a cíly.
- Nebudeš se ztrácet ve svých přáních a touhách.
- Pomůže Ti vytvářet takový život, jaký si přeješ mít.
A co se na nástěnkách vizí zobrazuje? Cokoliv, co chceš mít ve svém životě- sny profesní, rodinné, partnerské, cestovatelské, finanční, intimní...
Co je to vision board (nástěnka vizí)?
Je to osobní koláž z obrázků, fotografií nebo výstřižků slov z časopisů, co Tě zaujaly, která umožňuje si své vize a sny uvědomit a vizualizovat. Aby nástěnka vizí skutečně fungovala, odvezeš si ji domů 🙂



Seminářem Tě provedou:

Dana Hanousková

Láďa Hanousek
Místo konání
Běleč nad Orlicí (cca 10km od Hradce Králové)- rekreační zařízení J.A. Komenského, zde budeme tvořit své nástěnky vizí. My (Dana+Láďa) zde budeme i bydlet (cena ubytování noc s polopenzí cca 450,-Kč), tak jestli chceš večer popovídat nebo neřešit večerní dopravu, tak můžeš taky zůstat 🙂
Doprava
Vlastní: autem (možno i spolujízda), z Hradce Králové možné městskou hromadnou dopravou nebo taxík (stotaxi.cz 605 123456)
Cena
kurzovné
(nezahrnuje dopravu, ubytování a stravu)
|
1490,-Kč |