Podpoř své talenty a vnitřní dary

aneb jak se rozhodovat dle metody Human Design

Představ si, jaké by to bylo vědět, co řídí a motivuje Tvoje činy.

Využíváš plně svůj vnitřní potenciál.

Rozumíš svému ideálnímu způsobu fungování a rozhodování.

Víš, jak se projevuješ a jednáš v různých životních oblastech.

Znáš sám sebe a děláš správná rozhodnutí.

Nežiješ život (podle) někoho jiného.

6.4.2019 kurz od 10hod - 18hod

Praha (u stanice metra Pražského povstání)

V tomto kurzu pracujeme s metodou Human design, která Ti dá možnost objevit či pojmenovat:

 • tvé talenty a silné stránky
 • co tvé jedinečné nastavení přináší do vztahů s ostatními
 • vnitřní, často nevědomé překážky, které Ti brání v plném uplatnění tvého potenciálu a způsob, jak s nimi pracovat
 • základní způsob vnitřního nastavení a jak s ním zacházet
 • způsob tvého rozhodování – tvého vnitřního kompasu
 • negativní podvědomé programy a vzorce chování
 • možnosti, jak dosáhnout svého plného potenciálu ve vztahu k sobě a ostatním
 • to, co Ti pomůže najít lásku nejen k sobě (sebelásku), ale i partnerskou

Co je Human design a čím mi bude užitečný?

Human design popisuje jedinečné vnitřní nastavení každého z nás – to, jakým způsobem se projevuje naše jedinečnost.

Dává návod, jak

 • se co nejlépe rozhodovat,
 • využívat energii
 • využít svůj potenciál ve všech oblastech života.

Human design učí, jak žít podle sebe a ne podle Tvého okolí.

Kurzem Tě provede Blanka Junová

Díky Human Designu lépe rozumím sama sobě a chápu, kde je moje síla a kde ne.

Certifikovaná konzultantka Human Designu.

Transformační koučka, lektorka a konzultantka metody Human Desing. Na vlastním příkladě vnímá, že žití jedinečnosti je poctivá cesta, která vyžaduje hodně odvahy. Ale že je možná a přináší velké naplnění jak v osobním, tak i v pracovním životě.

Průvodkyně na cestě poznání, facilitátorka skupinové moudrosti. . V těchto rolích jsem pracovala s různými lidmi, na různých pozicích – od ředitelů až po nezaměstnané. Zajímá mě téma diverzity a dynamiky vztahů v pracovních týmech.

Zjisti, co řídí a motivuje Tvoje činy

V důsledku toho neplýtvám energií tam, kde nemá efektivní dopad. Také jsem pochopila, jak někteří lidé fungují skutečně zcela odlišně než já.

Toto porozumění mi pomáhá předcházet konfliktům, nacházet a oceňovat specifické kvality těch, s kterými spolupracuji. Jsem více schopna jít svou vlastní cestou i ve chvílích, kdy mě okolí tlačí k jinému řešení a nacházet svůj specifický styl vedení jednotlivců i skupin. Celkově cítím větší uvolněnost a spokojenost.

Jak to funguje? Podle datumu, hodiny a místa narození pomocí speciálního programu vygeneruji vaši mapu designu. Cílem je pojmenovat to, jak funguje vaše jedinečné nastavení a jak jej žít v každodenních situacích. V praxi se ukazuje, že znalost svého designu je obrovským a důležitým posunem vpřed.

Zjisti proč opakovaně v určitých situacích nejsi úspěšný a jak to změnit!

Díky kurzu získáte nejen hlubší pochopení vašeho vlastního nastavení, ale také ucelený přehled o ostatních typech a způsobech rozhodování.

To vše vám umožní lépe rozumět svým blízkým (partnerům, dětem atd.), vnímat vzájemné odlišnosti a respektovat jedinečnost každého z nás. Respektování našeho nastavení mění problematická témata ve zdroj životní moudrosti a růstu.

 

Mapa ZDARMA

V ceně kurzu je základní písemný rozbor, který popíše váš ideální způsob fungování i rozhodování a vaše primární dary a talenty.

Na kurzu se ponoříme hlouběji do tématu vaší osobní autority, tj. místa, ze kterého je pro nás ideální dělat rozhodnutí. Budeme se bavit o tom, jak to rozpoznat, následovat a prakticky využít v životě.

Místo konání

Praha, kousek od stanice metra: Pražské povstání

Doprava

 • autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo
 • cestujte společně nebo sami vlakem či autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná i zábavná?

Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým vlakem/autobusem pojedeš. Uzavřená sekce je přístupná pouze účastníkům akce.

Přihlaš se na kurz zde:

Standard
1.590,- Kč
Mapa Human Design- základní písemný rozbor
certifikovaná lektorka
kurz od 10-18hod

Co na to účastníci?

S metodou Human design, jsem došla k závěru, že všechno, co jsem do té doby o sobě věděla, byla taková „pohádka pro děti“, prošpikovaná pár duchovními moudry a esoterickými poučkami. Setkání s „pravdou o mém fungování, cítění a nahlížení na svět“, které mi zprostředkovala mistrně právě Blanka Junová, pro mě bylo jako po operaci oční vady poprvé uvidět svět tak ostrý a krásný, jaký je.

Markéta Odvárkovákonzultantka

Blanka mi vytvořila můj vlastní Human design, kterým popise osobnost, jednáni a místo intuice, o kterém Vy tušíte, ale nepoužíváte. Zjistila jsem, že jsem „normální“, jen je moje osobnost jinak nastavena. Na Blance oceňuji její otevřenost, lehké, humorné podáni, respekt a možnost výběru, například: pokud nechcete rady, nedostanete rady, pokládá otázky, které Vás dovedou k odpovědi.

Irena,účetní, Londýn

Nikdy předtím jsem o human designu neslyšela a tak jsem od sezení nečekala příliš a spíš byla zvědavá, co se dozvím. Už na prvím setkání, kdy jsme se věnovali charakteristice jednotlivců uvnitř pracovního týmu, mme ohromilo, co vše se dá určit pouze z data a místa narození. Určitě bych Blanku ráda doporučila i dalším pracovním týmům, případně jednotlivcům.

Jana Němcovápersonalistka

Metoda HD mi konečně poskytla pro mě tak důležité konkrétní a srozumitelné informace o mém nastavení, vyplývajícím z mého data narození, které je dané a neměnné. Všechno, s čím jsem v minulosti bojovala, snažila se změnit a přizpůsobit očekáváním okolí, nyní začínám přijímat jako svou autenticitu. Je to velmi úlevné a osvobozující.

HankaOpava

Naše první setkání s Blankou bylo na téma mého profilu Human designu. Toto setkání pro mě bylo oči otevírající, protože přestože o sobě z mnoha testů vím docela dost, tak mi můj profil odpověděl na další otázky, kde jsem zatím jen tušila odpovědi, než věděla. Dal mi takový osvobozující pocit v tom smyslu, že jsem taková jaká jsem a že je to tak správně a není důvod se snažit být někým jiným. Uvědomila jsem si, že je důležité plně využít svůj profil ve svůj prospěch.

Lucie Hejhalová

Pomohlo mi především zjištění, že jsem zcela intuitivní typ a došlo mi jak tohle funguje. Největší dary co máme, jsou nám tak velkou samozřejmostí, že si jich vlastně nevšímáme, neuvědomujeme si je a soustředíme se směrem svych nedostatků, komplexů, které jsou přesným opakem. Vnímala jsem se do jisté míry jako hodně rozumová a tím i jaksi tvrdá, myslela jsem si, že mě tak vnímá i mé okolí a trpěla jsem tím… Tohle břímě ze mě po Vaší návštěvě spadlo a to je teda revoluce

Evelínavýtvarnice