Půlnoc odbila, my nejdem spát

Konec roku se může zdát jako takové klišé. Bujaré oslavy, okázalé ohňostroje, předsevzetí, kterým se ve většině případů nedostojí. Tanečky na stole, alkohol proudem až do rána, noci jako divoký sen. Zažili jste, nebo zažíváte podobné silvestrovské oslavy?

Vzpomínám si na takové oslavy i na dobu, kdy Silvestr pro mě znamenal něco nuceného, kalendářem nařízeného a nutně zábavného.

Také si pamatuji na ten nepříjemný pocit, že jsem každou vteřinou blíž konci roku. Roku, kde se nesplnilo vše, co bych chtěla. Roku, který v rychlém tempu protekl mezi prsty. Cítila jsem se osamělá, a to nejen proto, že jsem stála sama obklopena šťastnými páry mých přátel, které se třesou na novoroční líbačku.

A pak přišel zlom

Nic netrvá věčně a jednou i u mě v tomto nastal zlom.

Láďa, můj manžel, Silvestr miluje, a to asi od „vždycky“. Těší se na něj asi půlroku dopředu (taky „od vždycky“). Dlouho jsem nechápala, jak to takhle může mít a pak mi řekl.

„Je to úžasná příležitost oslavit svoje úspěchy, poznání, zážitky v předchozím roce, že jsme rok zvládli nejlíp, jak jsme v tu dobu uměli. Je to možnost setkat se s fajn lidmi, poznat další přátele nebo oživit dosavadní přátelství a využít příležitost k setkání a novým zážitkům.“

Když se na Silvestr dívám pod tímto úhlem pohledu, tak se nejde netěšit. A odpočítávání půlnoci již vnímám jako skvělou možnost zastavit se a připravit se na další pokračování svého životního příběhu s pozitivním očekáváním, co mi nový rok přinese.

Už jsem velká holka, tak vím, že abych si užila Silvestr, tak se nemusím opít, ani se přetvařovat a hýřit vtipem jen proto, že se to tento den očekává. A už vůbec nemusím sestavovat předsevzetí a budoucí vize.

Troufám si říct, že spousta z vás, co čte tento článek, touží po oslavě příchodu nového roku, ale po také jiné oslavě. Výjimečné… Kde budou podobně ladění lidé, které bychom jinak nepotkali, a program na míru. A to pro vás každoročně v lednu připravujeme. Příležitost sejít se, věnovat čas sobě, naladit se na uplynulý rok, vědomě uctít, co se povedlo či nepovedlo a příjemně to vše oslavit.

Bereme naši oslavu Silvestra jako možnost seznámení nejen s novými přáteli, jako oddech v jiném prostředí, a o půlnoci společně vkročíme do roku nového.

A víte, co je skvělé? Že letos můžete zažít Silvestr- vítání nového roku dvakrát. Nejprve opravdu 31.12., ten prožijete tak, jak chcete, třeba se svými blízkými. A pak přijedete za námi, za dalšími nezadanými, kde spolu v lednu přivítáme nový rok, jako kdyby to byl Silvestr.  Čeká vás milý program, milí průvodci 🙂 vstřícké prostředí a sdílení společných silvestrovských radostí. Fotky i další informace najdete tady. Místa už se plní, těšíme se i na setkání s vámi.


Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní.
Poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.