POTVRZENÍ

závazné rezervace

Děkujeme za Váš zájem o naše služby pro nezadané, velmi nás to těší.

Prosím vyčkejte pár minut, než Vám dorazí na email informace od nás.

Pokud by Vám nedorazily během hodinky, tak nám prosím napište na info@akcepronezadane.cz a pošleme Vám je znovu.

 • V neděli 25.3. je možné se zúčastnit semináře \"Jak uzavírat staré a otevřít se novému\"- Snadněji se začíná něco nového a snadněji se i žije, pokud umíme uzavřít vše předchozí. Pro Info klikni: zde

 

Uhraďte prosím příslušnou cenu zájezdu do 5 dní od přihlášení na číslo účtu uvedeném v zaslaném emailu. Přednost v účasti mají klienti s včas provedenou platbou.

Může se stát, že tento email bude vaším emailovým klientem špatně zařazen. Aby vždy dorazily naše e-maily, tak stačí přesunout náš e-mail ze složky hromadných zpráv do doručených nebo si nás uložit mezi své kontakty.

Pěkný den

Dana a Láďa Hanouskovi

Průvodce

 • Následujte instrukce z emailu
  Po včasném zaplacení ceny vybraného balíčku/varianty zájezdu- hurá můžete se těšit na skvělý víkend!
 • Ještě jste s námi nebyli?
  Přečtěte si nejčastější otázky, obavy a dotazy ZDE a nebo nám napište.
 • DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ
  Pokud vám e-mail s potvrzením objednávky nepřišel a používáte Seznam.cz nebo Email.cz, zkontrolujte složku „Hromadné“, kam bývají nové zprávy zařazovány.
  Máte-li svou e-mailovou schránku u Gmail.com, Hotmail.com nebo Yahoo.com, zkontrolujte si, prosím, složku „Promo akce“, „Spam“ nebo „Aktualizace“.
 • V případě, jakýchkoliv těžkostí se nám ozvěte telefonicky či mailem. Může dojít k technickému problému, který bohužel nemůžeme ovlivnit. Děkujeme za pochopení.