Mít dokonalý partnerský vztah

A co si vlastně představit pod pojmem dokonalý vztah?

Jak bych mohl mít dokonalý vztah, když ani já nejsem dokonalý?!

Je třeba si uvědomit, že pod pojmem „dokonalost“ si každý představíme jiný obsah.

Občas se snažíme najít dokonalost očima (dokonalého partnera, dokonalý vztah).

Co se ale opravdu blíží ideálu v partnerství?
1) mít partnera, s nímž se budeme smát. Pak je život dvakrát sladší.
2) mít partnera, který přijme naše chyby a my jeho. Protože přijetím chyb (naší nedokonalosti)- chyby vyšumí. Zmizí z očí.
3) mít partnera, který třeba nebude dokonalý, ale my v něm uvidíme spoustu dokonalého. Třeba proto, že s námi bude na dokonalém vztahu každodenně pracovat.
4) mít partnera, o kterého se můžeme opřít, když potřebujeme. Žít v jednom má své výhody, ale budete mít stejný názor, když onemocníte a potřebujete dojít pro léky, přinést čaj? Upřímně si odpovězte. Pomůže Vám snad v takové chvíli kamarádka žijící jinde nebo snad kočka či pes?
5) mít partnera, kterého mohu obejmout, popovídat si s ním o čemkoli, žít svůj životní příběh a sdílet společné zážitky.

Nejen to jsou výhody partnerství.

Vztah blížící se ideálu není nic jiného než vztah žijící naplno. Vztah, v němž se smějeme, když jsme šťastní, nadáváme, když jsme nešťastní a brečíme, když je k tomu důvod. Pak již záleží na naší energii, kterou vztah oživujeme, ohleduplnosti, kterou přispíváme a prioritách, které mu přikládáme. Je pak jen na nás dvou, jaký společný životní příběh vytváříme.

Přejeme Vám, ať jste moudří při výběru partnera, usměvaví při hledání někoho, kdo má být veselý a ohleduplní k někomu, od koho též ohleduplnost očekáváte!

Láďa a Danča Hanouskovi

Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní.
Poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.