Co nás překvapilo v Českém Švýcarsku?

Je únor a nám se nechce sedět doma na gauči a čekat na léto. Léto vždy tak rychle uteče, že je dobré mít aspoň trochu náskok 🙂

Vydali jsme se tentokrát do Českého Švýcarska. V létě jsme tu byli a od starousedlíků vyslechli povídání o ledopádech a rampouchách a tajemné jeskyni Víl. Chtěli jsme tuto krajinu vidět ještě v zimním kabátě.

Je pátek odpoledne. Prosvítá slunce a my jsme zvědaví, co nám zima přichystala za podívanou. Hned se vydáváme alespoň k prvnímu ledopádu.

Jsme mile překvapeni. Takový ledopád se jen tak někde nevidí! Cestou si ještě vyfotíme pár ledových útvarů na potoce. Šli bychom ještě dál, ale víme, že tyto krásy si užijeme při sobotním výletě. Rychle zpět do penzionu a těšit se na zítřek.

Večer probíhá v příjemné atmosféře roubené restaurace. Venku mrzne, představujeme si, jak rampouchy ještě rostou a posloucháme pěkné písničky, když kluci začali hrát na kytary.

Výlet zimní krajinou

Ráno vycházíme na výlet zimní krajinou. I ostatní jsou nadšeni, když vidí první ledopád. Nikdo nikam nepospíchá, fotíme, užíváme si chvíle relaxu, skály okolo nás jsou jak z pohádky a my vyhlížíme, kde zase bude nějaký rampouch či ledopád. Odpočinek…

Během cesty vidíme stovky rampouchů a několik ledopádů. Jsou to jedinečné „třešničky na dortu“ ke krásné přírodě, která v těchto místech je všude kolem.

Po návratu na penzion si dáváme zaslouženou sváču. Někdo si povídá, někdo hraje karty, jiný jde odpočívat na pokoj. Všichni se těšíme na večeři – grilované speciality, na kterých si moc pochutnáme.

I sobotní večer má nálepku „pohodový“. Necháme se jím unášet a opět nám ho zpříjemňují kluci s kytarami.

Nedělním ránem nás provází sluníčko a my se kocháme místními chaloupkami, které mají svůj osobitý vzhled. V čajovně doplňujeme energii před výstupem na rozhlednu, kde si pro změnu děláme piknik s výhledy.

Poklidný čas svádí k otázkám. A tak přišla i ta tradiční. Zda se na každou akci sejde tak fajnová parta lidí. Nemám důvod to nepotvrdit a jsem rád, že to tak cítí i účastníci víkendu.

Další vydařený víkend v přírodě s partou fajn lidí. Spousta fotek rampouchů a ledopádů, zachycených zážitků a úsměvů. Rozhodně se sem zase v budoucnu rádi vrátíme!

Vzkazy od účastníků víkendu:

Ahoj Láďo. Velký, srdečný a nefalšovaný DÍKY za akci „Kyjov“.
Zdraví Pepek (Námořník).

Ahoj Laďo,
moc ti děkuji za krásný pobyt v Českém Švýcarsku a za krásné setkání s úžasnými lidmi. Díky a posílám fotky, které se povedly. Zdraví Jirka

Ahoj Láďo,
ještě jednou děkuji za super víkend. Hezký zbytek týdne. Pavla

Ahoj Ládo,
děkuji za krásné fotky, byl to hezký víkend, krásné zážitky a vzpomínky, příště pojedu určitě zas, pravděpodobně v létě do Jeseníků.
Ahoj David

Ahoj Láďo,
děkuji za akci, oba výlety, organizování, emaily, hru, … a nyní též za fotky. A děkuji především za nové, příjemné lidi v mém „dosahu“.
S pozdravem
Marťa

 

Singl cestování za poznáním přináší možnost poznávat krásná místa, kam byste sami nejeli a potkávání se s dalšími pohodovými lidmi, co jsou právě nezadaní.
Poskytujeme nezadaným jedinečnou možnost seznamování v reálném prostředí a možnost poznávat se s dalšími nezadanými obdobných zájmů. Díky akcím, článkům, elektronickým knihám a konzultacím jsme pomohli od roku 2006 již několika stovkám lidí ke spokojenějšímu životu partnerskému i rodinnému. Vedle řady elektronických knih z oblasti seznamování a singl života jsme s Robertem Breadonem spoluautory knihy N1 o neurolingvistickém programování.