Poznej nové přátele se stejnou zálibou

Dopřej si víkend na horách, přes den oblíbený sport, večer zábavu a relax

Užij si zimní adrenalinovou zábavu, v kvalitním středisku, se zárukou sněhu

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Na zimním víkendu jsme také zažili toto. Pusť si video!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
  • Kdy: 20.-22.3.2020
  • Kde: Horský hotel Hanička, Špindlerův Mlýn, Krkonoše
  • Cena: od 3290,-Kč

Zážitky Ti nikdo nevezme! Užij si březnový víkend naplno v nejznámějším českém horském středisku!

Setkej se s těmi, co mají rádi zimní zábavu na horách!

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

 • zimní středisko se stabilními sněhovými podmínkami
 • sobotní a nedělní program dle vaší volby a zájmu (terénní čtyřkolky, snowtubing, sáňkařská dráha, možný výšlap za výhledy/ na východ slunce apod.)
 • posezení s novými přáteli
 • společný páteční a sobotní večer - třeba u svařeného vínka, náš doprovodný program, kde si odpočneš, naladíš se a rozveselíš, povzbudíme společné zážitkové naladění

Vybíráme záměrně dobu po jarních prázdninách, aby Špindl nebyl přeplněný lidmi a dětmi.

Špindlerův Mlýn je nejlépe vybavené lyžařské středisko České republiky s 25 km sjezdových tratí, 3 snowparky, 85 km běžeckých tratí a téměř 4 km sáňkařskou dráhou.

Zasněžené svahy, rozmanitost sjezdovek, sedačkové lanovky, jistota sněhu a kouzlo hor dělá Špindlerův Mlýn prestižním zimním lyžařským střediskem.

 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Ubytování

Ubytování je zajištěno v klidné části města - v horském hotelu Hanička, odkud je úžasný výhled na známý lyžařský areál Medvědín. Nachystány jsou dvojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, dvojlůžková studia (2 oddělené pokoje se společným sociálním zařízením). K dispozici je také wifi a restaurace.

Do centra Špindlerova Mlýna to je jen 7 min chůze.

Doprava

 • autem -doporučujeme využít spolujízdy nebo
 • cestujte společně autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před víkendem Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým autobusem pojedeš. Tabulka je přístupná pouze účastníkům víkendu.

 

Přihlaš se včas,
zajistíš si místo i ubytování dle své preference!

místo v 2 lůžkovém studiu
3.290,-
2x ubytování
zkušené animátory
celovíkendový program
pojištění proti úpadku CK, DPH
2x snídani (švédské stoly)
2x večeři (2chodová)
pomoc při plánování spolujízd
místo v 1lůžkovém pokoji (Eljon)
3.690,-
2x ubytování v 1lůžkovém pokoji, sociální zařízení hromadné na patře
zkušené animátory
celovíkendový program
pojištění proti úpadku CK, DPH
2x snídani (švédské stoly) na hotelu Hanička
2x večeři (2chodová) na hotelu Hanička
pomoc při plánování spolujízd

cena nezahrnuje: dopravu, sobotní a nedělní oběd, občerstvení, ceny zážitkových aktivit, vleků a lanovek, vstupy

Fotky z minulé akce:

Reakce zúčastněných:

Ahoj Láďo a Dančo, děkuji mnohokrát za bezvadný zimní víkend. Byla to víkendová pohádka, odpočinek, vyčištění hlavy, plno smíchu, super nálada. Ještě teď jsem z toho nabitá jak králíček Duracel. Tolik zábavy za jediný víkend, tolik úsměvů, nových kamarádů. Ta sáňkařská dráha, jak jsme se pobavili... A vůbec jsem nečekala, že když v nížině nebyl skoro celou zimu sníh, že v březnu ve Špindlu bude tak skvělá zima a sjezdovky tak dobře upravené. Vím, že jsi říkal, že se tam vždy lyžuje do dubna, ale v nížině, kde lidé často jezdí na kolech a po sněhu není ani známky, se tomu někdy těžko věří. Ještě jednou za vše moc děkuji a těším se na další skvělý víkend! Petra M.
Petra M.
Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy, které jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Ahoj Láďo a Dančo, moc jsem si to všechno užil a ještě jednou musím pochválit skvělou organizaci a skvělou atmosféru. Na začátku jsem se trochu bál, že je nás tolik, ale bylo to naprosto skvělé. Hraje se mnohem lépe, když lidé zpívají a nebojí se toho 🙂 Pokud budu moci, ať už časově, nebo z jiných důvodů, rád se zúčastním dalších akcí 🙂 Však jsem už taky začal pracovat na nějakém zpěvníku, který namnožím a budu jej vozit s sebou 🙂 Přeci jen, začínám brát na různé akce kytaru častěji a častěji 🙂 Zároveň moc děkuji za fotky! Jsou super a úplně jsem si připomněl jednotlivé okamžiky. Ještě jednou děkuji a jsem moc rád, že jsem měl tu čest se Vašich akcí zúčastnit. Je to něco, co jsem celou dobu hledal a jaksi nenacházel 🙂 Hezký večer přeje
Míra 🙂
Ahojdaaa... Velmi Vás s Dančou zdravím. Posílám veliké poděkování ... ... za fotečky... Po této stránce jsem tak malinko jakoby vyhořela a poté, co jsem o velkou sadu v dávnějších dobách přišla, jsem je přestala pořizovat a začala s tím, že ty nejkrásnější jsou ty, které si uchovám ve své paměti. Ovšem ty od Vás jsem si moc ráda prohlédla, udělala jsem si k nim po ránu kávu, příjemnou siestu a i se nahlas zasmála:) ... a nesmírně příjemný víkend ve Vaší společnosti... Bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadán, není vlastně tak smutné. Pohodový čas a brzy na viděnou
Veronika
Ahoj Láďo, Špindl celý na pohodu, počasí vyšlo, sešla se dobrá parta lidí, krásná lyžovačka i adrenalin. Měj se fajn, hezký večer a dík za to, že děláte s Dančou to, co děláte pro ostatní. Robert
Robert od tvrze
Ahoj Láďo, byl to opravdu hezký zimní víkend, moc jsem si ho užil - poznávat nové lidi a věci mě baví a rád přijedu na další akci. Super lyžovačka. Ahoj David
David
Co říkají účastníci našich akcí po akci:
- skvěle strávený víkend bez stresu a práce
- spousta nových zážitků, které mi „dobily baterky"
- sešli se skvělí lidé, v jejichž přítomnosti jsem se cítil/a jak s partou svých dobrých přátel
- odjíždím nejen s novými zážitky, ale i s kamarády
- takhle si odpočinout a užít si víkend jsem už dlouho neměl možnost
- užil jsem si skvěle svůj koníček
- už se těším na další akci

Nazdar Láďo, byl to tedy víkend plný zážitků, ještě teď jsem toho plný a čerpám z něj plno energie v zachmuřených dnech v nížině! Jízda na terénních čtyřkolkách byla paráda a na sáňkách na sáňkařské dráze, to se musí zažít. Jsem rád, že jsme šli i na u podvečerní jízdu, bylo to super! Super víkend, díky!
Tom