To nejlepší z letních Jeseníků 27.-29.7.2018

Popis zájezdu

 • Termín: 27.-29.7. 2018
 • Lokalita: Jeseníky, Červenohorské sedlo
 • Program: víkend pro cestovatele a turisty
 • Ubytování:  Chata H&D Červenohorské sedlo

Užij si příjemnou letní turistiku v krásném místě!

 • turistika v krásné přírodě
 • odpočinek od starostí všedních dnů
 • pohoda s fajn lidmi

Detail programu

Pojeď s námi poznat krásu Jeseníků s majestátní horou Praděd.

Příjemné posezení s výhledem do moravské nížiny, výlet, borůvkový koláč nebo borůvkový likér ze Švýcárny, sauna a pohoda na chatě Tě pozitivně naladí na další pracovní dny.

Dopřejte si odpočinek v přírodě.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT:

 • setkání s lidmi podobných zájmů
 • sobotní výlet na Praděd z Karlovy studánky "kouzelnou" naučnou stezkou Bílé Opavy podél horského potoka nebo z Červenohorského sedla přes nejstarší jesenickou horskou chatu Švýcárna
 • návštěvu rozhledny na Pradědu (za dobré viditelnosti jsou vidět i Vysoké Tatry)
 • procházku po Červenohorském sedle
 • příjemné ubytování ve stylovém penzionu
 • promítání cestovatelských zážitků a fotek z dobrodružných výprav

relax u chaty, vychutnávání si výhledů před chatou, kavičková pohoda s úžasnými výhledy na moravskou nížinu nebo relaxační sauna

 program- podrobněji klikni níže:

Více o programu zde

Ubytování

Chata H&D

Stylový a velice útulný penzion. V jídelně i před penzionem je příjemné posezení s krásným výhledem do moravské nížiny.

Ubytování v moderně vybavených 3lůžkových pokojích, každý z pokojů je vybaven koupelnou (sprcha/WC), velkou LCD televizí a WiFi připojením.

Stravování- polopenze (sobotní a nedělní snídaně, páteční a sobotní večeře),

Pension nabízí také kuchyňku (můžete si přivézt vlastní pochutiny a pití), hernu, jídelnu s krásným výhledem, krbovými kamny, rádiem a televizí, velice příjemnou saunu. Parkování zdarma.

 

Doprava

autem + spolujízdy, vlakem nebo autobusem. 
Parkování u objektu zdarma. vlak i bus - stanice Kouty nad Desnou (nebo Šumperk), dále autobusem do stanice Červenohorské sedlo.

Zájemci mohou využít cestování spolujízdou s dalšími účastníky akce.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení před začátkem pobytu.

Fotky

Cena za víkend:

Přihlašte se co nejdříve, dokud jsou volná místa!

vzkazy od účastníků:

Ahoj, víkend se mi líbil a přes počáteční obavy jsem si ho užila. A odjížděla z něj mírně unavená, ale s pocitem, že to rozhodně stálo za to! Vím, že neovlivníte, jaká bude parta lidí, ale o tom to vlastně možná celé je... O "náhodných" setkáních. Který Ti vždycky něco přinesou. Ať už zkušenost, zábavu, to, že jsi viděl a poznal něco nového. Poznání a třeba i přátelství... Nic z toho není rozhodně málo. Je moc hezké, to co děláte!

Jitka

Krásné poledne všem, nejprve bych chtěl poděkovat Dance a Láďovi za suprově zorganizovanou akci. Ještě v pátek při odjezdu jsem si říkal, že prožiji jiný víkend, ale nečekal jsem, že bude až takhle moc úžasný. Díky všem za příjemnou atmosféru a výborně prožitý víkend. Doufám, že se s mnoha potkáme na nějaké další akci, jste prostě super kolektiv. S pozdravem a přáním slunečného úterý

Jirka

Ahoj! Byl to naprosto skvělý víkend, který mě nabil pozitivní energií a odtrhl od běžných pracovních a rutinních záležitostí. Vůbec se mi nechtělo navracet se do reality - hlavně mi to vůbec nešlo :-). A to jsem v pátek v polovině cesty k vám neměla daleko k obrácení auta nazpět směr Praha :)) ještě, že jsem to neudělala. Byli jste všichni moc fajn a doufám, že se na některých dalších akcích ještě potkáme.

Kristýna