Lednový víkend "pro nezadané"
na Vysočině

28. -30. 1. 2022

Odstartujte s námi nový rok v dobré náladě a ve společnosti nových přátel.

Dopřej si, místo novoročních předsevzetí, příležitost poznat nové lidi, přátele a prožít nový rok jinak - než ten předešlý.

Pohoda, relax, nová přátelství, zážitky, to je každoroční první akce roku.

Lednový víkend patřil vždy k mým nejoblíbenějším víkendovkám.

silvestr ohnostroj lide
  • Termín: 28.- 30.1. 2022
  • Lokalita: Vysočina
  • Čeká nás: relax, výlety, oslava nového roku
  • Doprava: vlastní- dostupnost vlakem, autobusem, pomůžeme naplánovat spolujízdy autem

Těšíme se na víkend ve znamení víkendové pohody, silvestrovské oslavy, nových zážitků, odpočítávání půlnoci, přípitku, zábavy i ohňostroje.

Zažij opravdovou oslavu s odpočítáním půlnoci, zábavným programem, ohňostrojem!

Co nás na setkání čeká

Líbí se Ti představa prožít pohodový víkend spojený s oslavou nového roku ještě jednou? Tentokrát ve skupině nových přátel?

Žádná ožíračka nás nečeká, ale pohoda, tanec, dobré jídlo a pití. V poklidu, ale vesele, s radostí a úsměvem na tváři.

Nastartuj nový rok 2022 s novými přáteli a bez přehnaných předsevzetí!

Lednový víkend vždy stojí za to!

Vychutnej si začátek nového roku, prožij příjemný víkend, zrelaxuj se.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

  • pohoda nejen u svařáčku v kolektivu fajn lidí
  • večerní silvestrovská oslava - zábava, relax a nové zážitky, tanec, odpočítávání půlnoci, přípitek, ohňostroj. Prostě oslava příchodu nového roku jak má být a s novými přáteli
  • celovíkendový program
  • krátký výlet k hradu Lipnice a přilehlým lomům se zajímavými kamennými výtvory
  • procházka do blízkého okolí k novoroční lavičce, společný oběd, pohoda u kávičky

                   Program bude probíhat v rekreačním zařízení Ředkovec.

Kde se sejdeme

Těšíme se na vás v Rekreačním zařízení Ředkovec uprostřed pěkné přírody Vysočiny mezi Havlíčkovým Brodem a Světlou nad Sázavou.

Program se uskuteční v tomto areálu, kde můžete také bydlet.

V případě zájmu o ubytování na Ředkovci se hradí (1500,-Kč) po příjezdu ubytovateli za ubytování a plnou penzi. Kdo plánuje ubytování jinde, napište nám to.

V Ředkovci, ve zděné budově, jsou dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, sprchy a toalety jsou na patře. A k ubytování nabízí i plnou penzi, která obsahuje 2x snídani, 2x oběd a 2x večeři.

Na sobotní silvestrovskou oslavu si můžete přinést svoje oblíbené jídlo i pití. Uděláme si svoje jednohubky, chlebíčky, připravíme sekty na přípitek a další dobroty na oslavu.

Doprava

Na akci můžete přijet vlakem, autobusem nebo autem, které lze zaparkovat přímo u budovy rekreačního zařízení. Rádi vám pomůžeme se spolujízdou - v tabulce spolujízd můžete dát vědět, že máte volné místo v autě nebo spolujízdu hledáte či kterým vlakem, autobusem pojedete.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení.

Reference

Děkuji Láďovi i Danče za další nezapomenutelný víkend. Těším se na další akci s Vámi. Zatím se mějte krásně, akceschopní přátelé ;-).
Marian
Byl to nesmírně příjemný víkend, bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadaná není vlastně tak smutné.
Veronika

Cena:

kurzovné: 2395 Kč = káva a čaj během celé akce, silvestrovský přípitek, dárek, celovíkendový program, zkušení animátoři (průvodci programem) po celou dobu akce, ohňostroj

kurzovné s bonusem: 4490 Kč = navíc: vstup do Klubu nezadaných (uzavřená skupina na FB),
E-book "55 tipů jak být úspěšný na schůzce",
10ti denní podpůrný VIP program "Myšlení spokojených",
hodinová konzultace s Láďou (partnerství, komunikace ve vztahu, příprava na víkendovou akci, na seznámení, pozitivní psychologie),
zhodnocení vašeho profilu na Facebooku s ohledem na seznamování, vytvoření profilové fotografie na víkendu nebo při konzultaci

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program bude probíhat v RZ Ředkovec.

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli cca ve 14h.

Fotky z minulé akce:

Reakce zúčastněných:

Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Milá Dančo a milý Láďo, díky za novoroční pozdrav i za "první tři vlaštovky". Doufám, že i vy jste včera dorazili domů bez komplikací. Víkend byl super, opět nabitý zážitky! Ale na tom dospání ještě budeme muset asi všichni zapracovat;-) Ještě jednou díky za úžasný relax a také za velmi působivé zážitky. Mějte se moc fajn a prima večer! Za královský pár zdraví
Naďa
Ahoj Dančo a Láďo, děkuji za první fotečky a těším se na zbytek. Domů jsem dorazila šťastně a v pořádku a stále se mi honí hlavou zážitky z uplynulého víkendu. Ještě jednou děkuji za možnost oslavit Silvestr ještě jednou a to trochu netradičně, ale moc příjemně. Sešla se opět fajn parta lidí a jsem ráda, že jsem na této akci mohla být a obohatit se o nové zážitky. I vám přeji do nového roku vše nejlepší a ať se vám společná práce daří jako doposud.
Blanka
Ahoj Danco, diky Tobe a Ladovi za prijemnou akci silvestrovske oslavy. Je poznat kdyz se neco dela s potesenim a u vas to myslim plati dvojnasob.
Martin
Skvělá organizace, fajn lidé, pohádkové postavy.... prostě super prožitý víkend s maximem pozitivní energie a hodně zábavy!! Děkuji všem:-)=
Míra kytarista
Ahojda, zdravím Vás : ) Se skluzem, nicméně velmi Vám děkuji za Silvestrovské setkání. Přiznávám, že ve mně doznívalo ještě nějaký čas poté a že sobotní zážitek byl opravdu silný a jsem ráda, že jsem vše mohla zažít. Celkově velkolepé. Mějte se famfááárově
Veronika
Ahoj Láďo a Dančo, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za opět skvělý víkend. Bylo to super. Mějte se krásně. Pěkný večer
Jana
Ahoj Dano a Láďo, za pár dní to budou čtyři roky, co jsme se na Vaší posilvestrovské akci seznámili ... a jak to dopadlo vidíte v příloze. Magdalenka se narodila 20.12.2013 v 0:54h 🙂 Přejeme mnoho dalších úspěchů a ať se vám povede i letošní Silvestr!
Zuzka a Honza
Ahoj Láďo a Dančo, moc jsem si to všechno užil a ještě jednou musím pochválit skvělou organizaci a skvělou atmosféru. Na začátku jsem se trochu bál, že je nás tolik, ale bylo to naprosto skvělé. Hraje se mnohem lépe, když lidé zpívají a nebojí se toho 🙂 Pokud budu moci, ať už časově, nebo z jiných důvodů, rád se zúčastním dalších akcí 🙂 Však jsem už taky začal pracovat na nějakém zpěvníku, který namnožím a budu jej vozit s sebou 🙂 Přeci jen, začínám brát na různé akce kytaru častěji a častěji 🙂 Co jsem zapomněl říct je, že mě úplně dostal sobotní večerní program. Dlouho jsem nezažil něco tak krásného! Děkuji za fajn zážitek 🙂 Zároveň moc děkuji za fotky! Jsou super a úplně jsem si připomněl jednotlivé okamžiky. Ještě jednou děkuji a jsem moc rád, že jsem měl tu čest se Vašich akcí zúčastnit. Je to něco, co jsem celou dobu hledal a jaksi nenacházel 🙂 Hezký večer přeje
Míra 🙂