Silvestrovské setkání v lednu
19. 1. - 21. 1. 2024

Odstartuj s námi nový rok v dobré náladě a ve společnosti nových přátel.

Dopřej si příležitost poznat nové nezadané přátele a prožít nový rok jinak - než ten předešlý.

Pohoda, relax, nová přátelství, zážitky, to je každoroční první akce roku.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Termín: 19.- 21.1. 2024
 • Lokalita: nedaleko Hlinska u Chrudimi
 • Čeká nás: setkání nezadaných, relax, výlety, oslava nového roku
 • Doprava: vlastní- dostupnost autobusem, pomůžeme naplánovat spolujízdy autem

Těšíme se na tématické setkání ve znamení pohody, silvestrovské oslavy, nových zážitků, odpočítávání půlnoci, přípitku, zábavy i ohňostroje.

Na co se můžeš těšit

 • setkání a seznámení s lidmi podobných zájmů
 • příležitost seznámit se hned na začátku roku a společně si užít ještě zimní radovánky a těšení na jaro a léto
 • výlety, pohoda, tanec, dobré jídlo a pití. V poklidu, ale vesele, s radostí a úsměvem na tváři.
 • večerní "silvestrovská" oslava - zábava a nové zážitky, odpočítávání půlnoci, přípitek, ohňostroj. Prostě oslava příchodu nového roku jak má být a s novými přáteli
 • veselou atmosféru podpoří i výlet na Veselý Kopec

Líbí se Ti představa prožít radostný čas s oslavou nového roku v lednu? Tentokrát ve skupině nových přátel z řad nezadaných.

Akce je určena pro tebe, pokud jsi singl:

 • a chceš najít nové přátele nebo partnera pro společný život.
 • a chceš si užít víkend ve společnosti dalších nezadaných, co řeší podobnou životní situaci a nechtějí život prosedět u počítače nebo TV a chtějí se pobavit a setkat se naživo.

Kde bude setkání nezadaných probíhat?

Program se uskuteční v kongresovém zařízení Immanuel, které má vyladěné prostory i možnost krásného ubytování.

Místo vás okouzlí krásnými a pohodlnými interiéry, v kterých se budete cítit příjemně.

Program se uskuteční v tomto areálu, kde můžete také bydlet. My toho určitě využijeme.

V případě zájmu o ubytování v Immanuelu se hradí (cca 1930,-Kč) po příjezdu ubytovateli za ubytování a polopenzi. Kdo plánuje ubytování jinde, napište nám to, je to na vás.

V krásných chatách označených "Blue" a "Red" jsou 2 a 3 lůžkové pokoje. Sprchy a toalety jsou u pokojů na patře, v chatě je také malá kuchyňka s rychlovarnou konvicí, lednicí a mikrovlnkou.

Doprava

Na akci můžeš přijet autobusem nebo autem, které lze zaparkovat přímo u budovy. Rádi pomůžeme se spolujízdou - v tabulce spolujízd můžeš dát vědět, že máš volné místo v autě nebo spolujízdu hledáš či kterým autobusem pojedeš.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení.

Reference

Děkuji Láďovi i Danče za další nezapomenutelný víkend. Těším se na další akci s Vámi. Zatím se mějte krásně, akceschopní přátelé ;-).
Marian
Byl to nesmírně příjemný víkend, bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadaná není vlastně tak smutné.
Veronika

Nastartuj nový rok 2024 s novými přáteli a bez přehnaných předsevzetí!

Cena:

kurzovné: 1999 Kč = program a organizování setkání, zkušení animátoři po celou dobu akce, ohňostroj

kurzovné s bonusem: 4490 Kč = zahrnuje navíc: 1,5 hodinová konzultace s Láďou (partnerství, komunikace ve vztahu, příprava seznámení, pozitivní psychologie), E-book "55 tipů jak být úspěšný na schůzce",
10ti denní podpůrný VIP program "Myšlení spokojených",
zhodnocení vašeho profilu na Facebooku s ohledem na seznamování, vytvoření profilové fotografie na víkendu nebo při konzultaci

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu v pátek při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program bude probíhat v konferenčním centru Immanuel.

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli po snídani.
Nedělní volitelný seminář do 13hod: Láska, štěstí a Ty: seminář o vztazích pro nezadané

Přihlaste se včas

 

již OBSAZENO.

Fotky z minulé akce:

Reakce zúčastněných:

Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Milá Dančo a milý Láďo, díky za novoroční pozdrav i za "první tři vlaštovky". Doufám, že i vy jste včera dorazili domů bez komplikací. Víkend byl super, opět nabitý zážitky! 😉 Ještě jednou díky za úžasný relax a také za velmi působivé zážitky. Mějte se moc fajn a prima večer! Za královský pár zdraví
Naďa
Ahoj Dančo a Láďo, domů jsem dorazila šťastně a v pořádku a stále se mi honí hlavou zážitky z uplynulého víkendu. Ještě jednou děkuji za možnost oslavit Silvestr ještě jednou a to trochu netradičně, ale moc příjemně. Sešla se opět fajn parta lidí a jsem ráda, že jsem na této akci mohla být a obohatit se o nové zážitky. I vám přeji do nového roku vše nejlepší a ať se vám společná práce daří jako doposud.
Blanka
Ahoj Danco, diky Tobe a Ladovi za prijemnou akci silvestrovske oslavy. Je poznat kdyz se neco dela s potesenim a u vas to myslim plati dvojnasob.
Martin
Skvělá organizace, fajn lidé, pohádkové postavy.... prostě super prožitý víkend s maximem pozitivní energie a hodně zábavy!! Děkuji všem:-)=
Míra kytarista
Ahojda, zdravím Vás : ) Se skluzem, nicméně velmi Vám děkuji za Silvestrovské setkání. Přiznávám, že ve mně doznívalo ještě nějaký čas poté a že sobotní zážitek byl opravdu silný a jsem ráda, že jsem vše mohla zažít. Celkově velkolepé. Mějte se famfááárově
Veronika
Ahoj Láďo a Dančo, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za opět skvělý víkend. Bylo to super. Mějte se krásně. Pěkný večer
Jana
Ahoj Dano a Láďo, za pár dní to budou čtyři roky, co jsme se na Vaší posilvestrovské akci seznámili ... a jak to dopadlo vidíte v příloze. Magdalenka se narodila 20.12.2013 v 0:54h 🙂 Přejeme mnoho dalších úspěchů a ať se vám povede i letošní Silvestr!
Zuzka a Honza
Ahoj Láďo a Dančo, moc jsem si to všechno užil a ještě jednou musím pochválit skvělou organizaci a skvělou atmosféru. Na začátku jsem se trochu bál, že je nás tolik, ale bylo to naprosto skvělé. Hraje se mnohem lépe, když lidé zpívají a nebojí se toho 🙂 Pokud budu moci, ať už časově, nebo z jiných důvodů, rád se zúčastním dalších akcí 🙂 Však jsem už taky začal pracovat na nějakém zpěvníku, který namnožím a budu jej vozit s sebou 🙂 Přeci jen, začínám brát na různé akce kytaru častěji a častěji 🙂 Co jsem zapomněl říct je, že mě úplně dostal sobotní večerní program. Dlouho jsem nezažil něco tak krásného! Děkuji za fajn zážitek 🙂 Ještě jednou děkuji a jsem moc rád, že jsem měl tu čest se Vašich akcí zúčastnit. Je to něco, co jsem celou dobu hledal a jaksi nenacházel 🙂 Hezký večer přeje
Míra 🙂

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video