Lednové setkání na Vysočině

20. - 22. 1. 2023

Odstartujte s námi nový rok v dobré náladě a ve společnosti nových přátel.

Dopřej si příležitost poznat nové lidi, přátele a prožít nový rok jinak - než ten předešlý.

Pohoda, relax, nová přátelství, zážitky, to je každoroční první akce roku.

silvestr ohnostroj lide
 • Termín: 20.- 22.1. 2023
 • Lokalita: Vysočina
 • Muži do 50 let, Ženy do 49 let
 • Čeká nás: relax, výlety, oslava nového roku
 • Doprava: vlastní- dostupnost vlakem, autobusem, pomůžeme naplánovat spolujízdy autem

Těšíme se na víkend ve znamení víkendové pohody, silvestrovské oslavy, nových zážitků, odpočítávání půlnoci, přípitku, zábavy i ohňostroje.

Zažij opravdové vítání nového roku s odpočítáním půlnoci, zábavným programem a ohňostrojem!

Co nás na setkání čeká

Líbí se Ti představa prožít pohodový víkend spojený s oslavou nového roku ještě jednou? Tentokrát ve skupině nových přátel, bez stresové rekapitulace končícího roku a bez novoročních předsevzetí?

Žádná ožíračka nás nečeká, ale pohoda, tanec, dobré jídlo a pití, výlet. V poklidu, ale vesele, s radostí a úsměvem na tváři.

Nastartuj nový rok 2023 s novými přáteli a společnými zážitky!

Lednové setkání nezadaných vždy stojí za to!

Vychutnej si začátek nového roku, prožij příjemný víkend, zrelaxuj se.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

 • pohoda nejen u svařáčku v kolektivu fajn lidí
 • večerní sobotní silvestrovská oslava - zábava, relax a nové zážitky, tanec, odpočítávání půlnoci, přípitek, ohňostroj. Prostě oslava příchodu nového roku s novými přáteli
 • celovíkendový program
 • výlet k hradu Lipnice a přilehlým lomům se zajímavými kamennými výtvory
 • občerstvení v hospůdce, kam chodil Jaroslav Hašek
 • procházka do blízkého okolí k novoroční lavičce, společný oběd, pohoda u kávičky

Program bude probíhat v rekreačním zařízení Ředkovec.

Sejdeme se na osvědčeném místě

 V rekreačním zařízení Ředkovec uprostřed pěkné přírody Vysočiny mezi Havlíčkovým Brodem a Světlou nad Sázavou.

Areál je vhodný svojí polohou a máme zde své zázemí i soukromí. Můžete zde být ubytovaní stejně jako my.

Více informací níže „časté otázky“.

Prostředí pro tuto akci je zde téměř dokonalé, výhodný je také tím, že si můžete přivézt své pití a pochutiny na večer.

Cena:

kurzovné: 2383 Kč = káva a čaj během celé akce, silvestrovský přípitek, dárek, celovíkendový program, zkušení animátoři (průvodci setkáním) po celou dobu akce, ohňostroj

kurzovné s BONUSEM: 4490 Kč = navíc: E-book "55 tipů jak být úspěšný na schůzce",
30ti denní vzdělávací program pro spokojenější partnerství "Rozdíly mezi mužem a ženou",
hodinová konzultace s Láďou na vaše téma (partnerství, komunikace ve vztahu, příprava na víkendovou akci, na seznámení, pozitivní psychologie),
zhodnocení vašeho profilu na Facebooku s ohledem na seznamování, vytvoření profilové fotografie na víkendu nebo při konzultaci

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program bude probíhat v RZ Ředkovec.

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli cca ve 14h.

V případě zájmu o ubytování na Ředkovci se hradí 1600,-Kč po příjezdu ubytovateli za ubytování a stravu. Kdo plánuje ubytování jinde, napište nám to.

V Ředkovci, ve zděné budově, jsou dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi, sprchy a toalety jsou na patře. A k ubytování nabízí i stravu, která obsahuje 2x snídani, 1x oběd a 2x večeři.

Sobotní oběd si dáme na výletě v oblíbené restauraci s kachlovými kamny.

Na sobotní silvestrovskou oslavu si můžete přinézt svoje oblíbené pochutiny i pití. Uděláme si svoje jednohubky, chlebíčky, připravíme sekty na přípitek a další dobroty na oslavu

Ahojda Láďo Víkend byl bezva. Konečně jsem se odhodlal na tvou akci vyrazit a nelituju toho. S Dančou jste měli připravený pěkný program, sešla se parta pohodových lidí a vyšlo počasí - prostě bezva. Poznal jsem fajn lidičky, s některými budu minimálně v kontaktu na síti.
Jirka
Ahojda, chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Váma krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako "za mlada" :))) Ještě jednou velké díky a všem přeji jen to nejlepší v životě!
Pavlína
Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je. Takže ještě jednou díky Danče a Láďovi a taky všem ostatním za utvoření neopakovatelné a přátelské atmosféry. Mějte se moc fajn a třeba zase na nějaké další akci.
Míra
Ahoj, ahoj, ahoj, budu se opakovat, ale stejně mi to nedá. Díky, díky, díky!!! Za úžasný víkend, za nové kamarády, za koňskou dávku pozitivní energie, za nevšední zážitky, za krásné vzpomínky, za to že jste.. Díky Vám jsem loni začala "žít". Jste skvělí!
Jarka

Doprava

Na akci můžete přijet vlakem, autobusem nebo autem, které lze zaparkovat přímo u budovy rekreačního zařízení. Rádi vám pomůžeme se spolujízdou - v tabulce spolujízd můžete dát vědět, že máte volné místo v autě nebo spolujízdu hledáte či kterým vlakem, autobusem pojedete.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení.

Fotky z minulé akce:

Reakce zúčastněných:

Děkuji Láďovi i Danče za další nezapomenutelný víkend. Těším se na další akci s Vámi. Zatím se mějte krásně, akceschopní přátelé ;-).
Marian
Byl to nesmírně příjemný víkend, bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny.
Veronika
Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Milá Dančo a milý Láďo, víkend byl super, opět nabitý zážitky! Ještě jednou díky za úžasný relax a také za velmi působivé zážitky. Mějte se moc fajn a prima večer! Za královský pár zdraví
Naďa
Ahoj Dančo a Láďo, stále se mi honí hlavou zážitky z uplynulého víkendu. Ještě jednou děkuji za možnost oslavit Silvestr ještě jednou a to trochu netradičně, ale moc příjemně. Sešla se opět fajn parta lidí a jsem ráda, že jsem na této akci mohla být a obohatit se o nové zážitky. I vám přeji do nového roku vše nejlepší a ať se vám společná práce daří jako doposud.
Blanka
Ahoj Danco, diky Tobe a Ladovi za prijemnou akci silvestrovske oslavy. Je poznat kdyz se neco dela s potesenim a u vas to myslim plati dvojnasob.
Martin
Skvělá organizace, fajn lidé, pohádkové postavy.... prostě super prožitý víkend s maximem pozitivní energie a hodně zábavy!! Děkuji všem:-)=
Míra kytarista
Ahojda, zdravím Vás : ) velmi Vám děkuji za Silvestrovské setkání. Přiznávám, že ve mně doznívalo ještě nějaký čas poté a že sobotní zážitek byl opravdu silný a jsem ráda, že jsem vše mohla zažít. Celkově velkolepé. Mějte se famfááárově
Veronika
Ahoj Láďo a Dančo, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za opět skvělý víkend. Bylo to super. Mějte se krásně. Pěkný večer
Jana
Ahoj Dano a Láďo, za pár dní to budou čtyři roky, co jsme se na Vaší posilvestrovské akci seznámili ... a jak to dopadlo vidíte v příloze. Magdalenka se narodila 20.12.2013 v 0:54h 🙂 Přejeme mnoho dalších úspěchů a ať se vám povede i letošní Silvestr!
Zuzka a Honza
Ahoj Láďo a Dančo, moc jsem si to všechno užil a ještě jednou musím pochválit skvělou organizaci a skvělou atmosféru. Co jsem zapomněl říct je, že mě úplně dostal sobotní večerní program. Dlouho jsem nezažil něco tak krásného! Děkuji za fajn zážitek 🙂 Ještě jednou děkuji a jsem moc rád, že jsem měl tu čest se Vašich akcí zúčastnit. Je to něco, co jsem celou dobu hledal a jaksi nenacházel 🙂 Hezký večer přeje
Míra 🙂

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na setkání dostanu?autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo cestujte vlakem nebo autobusem. Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům akce. Areál se nachází nedaleko Lipnice nad Sázavou, přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s plnou penzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa+instruktoři) v areálu.

Cena ubytování a stravy provozovatele areálu (v Ředkovci) je za víkend = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd):
2 lůžkový pokoj v budově 1600,-Kč včetně plné penze, wc a sprchy na patře.
Strava je od páteční večeře, do nedělního oběda.
Svoje pití a pochutiny je možné do areálu dovézt. Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele areálu. Kdo se rozhodne pro ubytování v areálu, tak pobyt s plnou penzí se hradí po příjezdu u provozovatele areálu.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?Jasně! Výhoda oproti hotelu! Můžeš si přivézt cokoliv chceš. Je na každém, jakou mňamku si doveze, především na sobotní večer - na narozeninovou oslavu můžeš přivézt cokoliv dobrého od dortu přes uzeninu až po brambůrky…
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na akci s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!