Předvánoční víkend

aneb naše kouzelné Vánoce

Co nás čeká:

  • Termín: 30.11.-2.12.2018
  • Lokalita: Krkonoše
  • Program: vánoční tématika, výlety
  • Kde: Chata Karolinka, Benecko

Užijte si skvělou vánoční atmosféru s novými přáteli již začátkem prosince! Ozdobíme vánoční stromeček a večer si vychutnáme při výborné štědrovečerní hostině a při vánoční pohodě.

Podívejte se, jaké Vánoce můžete zažít:

  • víkend s vánoční tématikou
  • zábava i relax v Krkonoších

Detail programu

Chcete zažít VESELÉ Vánoce v klidu, pohodě, bez uklízení, vaření a stresu

Pojeďte si s námi na vánoční víkend na stylovou chatu v horách a zažijte naši nejoblíbenější akci roku s námi!  Už nyní se těšíme na tu úžasnou vánoční atmosféru, vůni cukroví, pohodáře a dárky!

Při našich Vánocích nemusíte řešit úklid, pečení, přípravy na slavnostní večeři, nákupní shon a stres.
S námi si budete jen užívat opravdové kouzlo Vánoc!

Zní to skvěle, že? Asi proto, že to skvělé opravdu je.

Je jen na Vás, zda si chcete dopřát tento vánoční zážitek! Připravíme pro vás vánoční víkendový program tak, jak to máme nejraději, a jak se už líbil tolika lidem před vámi.

A co nám Ježíšek přinese? Tak to se dozví pouze účastníci této akce u vánočního stromečku.

Zde je detail programu

Čím je tento víkend jedinečný? Co říkají účastníci tohoto víkendu pro nezadané?

Prohlédni si video z akce (kliknutím na obrázek cukroví níže) a poslechni si audio od účastníků, ty Ti na tuto otázku odpoví!

Sejdeme se:

Chata Karolínka- Benecko

Chata je pro tento víkend naprosto jedinečná, je nejvýše položenou chatou na Benecku s krásnými výhledy do kraje, celoročně přístupná auty, parkování u chaty zdarma pro ubytované. Autobusová zastávka 10 min chůze od chaty.

Má k dispozici 2-3lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře nebo na pokoji. V chatě je i společenská místnost a velmi příjemná stylová restaurace. Její pohodlí jsme si již užili na předchozích akcích.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát netradiční „Vánoce" bez stresu a prožít tak nezapomenutelný víkend ještě tento rok.

Tuto jedinečnou akci si s námi užije letos pouze 24 lidí.

Počet účastníků je omezen počtem míst u štědrovečerního stolu.

Přihlašte se na vánoční víkend:

Přihlašte se nyní-počet účastníků omezen počtem míst u sobotního "štědrovečerního" stolu!

místo v pokoji-sociální zařízení
na patře
2.849,-
2x ubytování v 2-3 lůžkových pokojích
páteční večeři
sobotní a nedělní snídani
sobotní štědrovečerní večeři
průvodce programem
společný tématický program
pojištění proti úpadku CK, DPH
dárek pro veselou vzpomínku
vstupenku do výrobny ozdob

Podívejte se,

jak bylo na vánočním víkendu

Přečtěte si ohlasy od účastníků:

Ahojdaaa... Velmi Vás s Dančou zdravím. Posílám veliké poděkování ...za nesmírně příjemný víkend ve Vaší společnosti... Bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadán, není vlastně tak smutné. Přihlásila jsem se také na Silvestra. Pohodový čas adventní a brzy na viděnou

Veronika

Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy, které mě vždy sice unaví, ale jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento víkend. Fakt super a děkuji!

Hanka

Ahoj Láďo, skupina lidí, která se sešla na víkendu, byla velmi pohodová a každý člověk tam, mi něco dal. Místo v Krkonoších, které jste vybrali a program, který byl naplňující, mě zharmonizoval a uvolnil. Stále jsem klidná, i když moje děti by mě jindy dostaly do ,,varu,,. Dnes jsem někde přednášela a celý průběh byl ve velké lehkosti. Jen tak pod nosem se usmívám, kudy chodím. Je až neuvěřitelné, kolik hlubokých zážitků a prožitků se dá stihnout za tak, relativně málo dnů, jako je víkend. Opravdu děkuji za to, že děláte tento svět veselejší a naplněný zážitky, které jsou hodnotné. Těším se na další setkání

Radmila

Doprava

Vlastní: autem- doporučujeme využít spolujízdy autem nebo autobusem- Autobusová zastávka je 700m od chaty 🙂

Parkování možné přímo před objektem. Zájemci mohou využít cestování spolujízdou s dalšími účastníky akce.
Popis cesty s dalšími bližšími informacemi obdrží přihlášení před začátkem víkendu.