Předvánoční setkání

aneb TVOJE kouzelné Vánoce

26.-28.11.2021

Jaké by to bylo zažít opravdovou vánoční pohodu, vychutnat si v klidu cukroví, štědrovečerní hostinu, svařák? Prostě si jenom užít vánoční atmosféru?

To přesně můžeš zažít na našem víkendu, kde Tě nic nebude rušit.

Z Vánoc jsem vzali to nejkrásnější a připravili kouzelný vánoční čas i pro Tebe. Můžeš to také zažít!

Podívej se, jaké krásné Vánoce můžeš letos zažít:

  • Termín: 26.-28.11. 2021
  • Program: vánoční tématika, výlety na Benecku, Chata Karolínka

Prožij s námi kouzlo Vánoc! Teď je ten správný okamžik se přihlásit. 

Detail programu

Chceš zažít VESELÉ Vánoce v klidu, pohodě, bez uklízení, vaření a stresu?

Pojeď s námi na vánoční akci - do roubenky v Krkonoších a zažij naši nejoblíbenější akci roku s námi!  Už nyní se těšíme na tu úžasnou vánoční atmosféru, vůni cukroví, přátelskou atmosféru a dárky!

S námi si budeš jen užívat opravdové kouzlo Vánoc!

Skvělé, že?

Dále zažiješ: výlet, vyrobíme si ozdoby na stromek, pobavíme se u vánočních tradic, zaprskáme si prskavkami, budeme se kochat výhledy z rozhledny a užijeme si mnoho dalšího nezapomenutelného programu.

Čím je setkání jedinečné a nenahraditelné? Co říkají účastníci tohoto víkendu pro nezadané?

Prohlédni si video z akce - kliknutím na obrázek cukroví níže nebo si níže přečti reference:

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít víkend s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Doprava

  • autem -doporučujeme využít spolujízdy nebo
  • cestujte společně autobusem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým autobusem pojedeš. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům víkendu. Parkování možné přímo u chaty.

Akce bude probíhat na:

Chata Karolínka- Benecko

Chata je pro tuto akci naprosto jedinečná.  Je v obci Benecko a má úžasné výhledy do kraje, celoročně přístupná auty, parkování u chaty zdarma pro ubytované. Autobusová zastávka 10 min chůze od chaty.

Má k dispozici 2-3lůžkové pokoje se sociálním zařízením na patře nebo na pokoji. V chatě je i společenská místnost a velmi příjemná stylová restaurace. Její pohodlí jsme si již užili na mnoha předchozích akcích.

Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát netradiční „Vánoce" bez stresu a získat tak nezapomenutelné zážitky.

 

Fotky

Přihlas se na vánoční akci zde:

Počet účastníků omezen, přihlas se včas!

Vánoční kouzlo STANDARD
2690,-
2321,-Kč
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce viverra dui et dolor tristique, id auctor.
program po celou dobu akce
dárek pod stromečkem
průvodce programem po celou dobu akce

Podívej se,

jak bylo na vánočním víkendu

POSLECHNI SI, CO O VÍKENDU ŘEKLY HOLKY

Přečti si ohlasy od účastníků:

Ahojdaaa... Velmi Vás s Dančou zdravím. Posílám veliké poděkování ...za nesmírně příjemný vánoční víkend ve Vaší společnosti... Bez nadsázky z něj žiju i po tyto další dny. Zážitky v sobě nechávám po nějaký čas doznívat a dojmy tak z nich dozrávají. Mohu říci, že přestože jsem prošla už mnohé rozmanitosti, toto patří mezi nejmilejší prožitek. Vyvážený, nic rušivého. Mimo jiné mi to také podtrhlo, že být nezadán, není vlastně tak smutné. Přihlásila jsem se také na Silvestra. Pohodový čas adventní a brzy na viděnou
Veronika
Ráda bych poděkovala nejvíce Danče a Láďovi za to, že měli úžasný nápad pořádat takovéto víkendy, které jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný víkend. Děkuji všem, kteří se mnou prožili tento vánoční víkend. Fakt super a děkuji!
Hanka
Ahoj Láďo, skupina lidí, která se sešla na vánočním víkendu, byla velmi pohodová a každý člověk tam, mi něco dal. Místo v Krkonoších, které jste vybrali a program, který byl naplňující, mě zharmonizoval a uvolnil. Stále jsem klidná, i když moje děti by mě jindy dostaly do ,,varu,,. Dnes jsem někde přednášela a celý průběh byl ve velké lehkosti. Jen tak pod nosem se usmívám, kudy chodím. Je až neuvěřitelné, kolik hlubokých zážitků a prožitků se dá stihnout za tak, relativně málo dnů, jako je víkend. Opravdu děkuji za to, že děláte tento svět veselejší a naplněný zážitky, které jsou hodnotné. Těším se na další setkání
Radmila
Víkend na Karolínce byl skutečně svým druhem ojedinělý a dlouho ve mě žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Opravdu se mi podařilo prolomit moji soukromou barieru vánoc a letos ty skutečné vánoce byly pro mne o mnoho přijatelnější a vcelku v pohodě. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji
Ondra
Ahoj Láďo, děkuji ještě jednou za krásný vánoční víkend. Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další únorovou akci s lyžemi. Přeji tobě i celé rodince krásné prožití vánočních svátků, mnoho úspěchů v roce 2017, hodně zdraví, pohody a mnoho dalších tak prima akcí a skvělých lidiček kolem sebe, protože, těch není nikdy dost. S přáním ještě plná emocí Ivča
Ivča
Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer Ivana T.
Ivana T.
Ahoj Dančo a Láďo, Děkuji za úžasný vánoční víkend. A už se těším na silvestrovský víkend, který jsem si včera objednal a zaplatil a dnes přišel email o spolujízdě. Ještě bych chtěl napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ (florbalista) - (seznámen na tom Silvestru, v březnu se budou brát)
TOMÁŠ (florbalista)
Milá rodinko, ještě jednou děkuji za úžasný vánoční víkend a s potěšením vám oznamuji, že jsem se právě zaregistrovala i na ten silvestrovský. Moc děkuji a přeji krásné dny, Hela. (seznámena na silvestrovském)
Hela
Ahoj Dančo a Láďo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasný víkend a vůbec za to, že toto děláte pro lidi, vybrali jste si asi ten nejlepší business, co jste mohli 🙂 Díky za všechno a mějte se krásně, Alča kytara 😉 Zdravím ještě jednou Láďu a Danču jako organizátory akcí pro nezadané a chtěla bych jím tímto poděkovat za sebe, ale určitě i za Libora, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár a to i přes tak velkou vzdálenost jako je Liberec a Moravská Třebová ❤ Pokud bude někdy v budoucnu svatba, určitě vám pošleme fotky, které si budete moci zveřejnit jako reklamu a osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤❤ Zdraví Alča
Alča