Setkej se s dalšími nezadanými a užij si procházku s programem v jarní Praze plné kuriozit

 • Termín: 15. 4. 2023 od 10 hod
 • Místo konání: PRAHA
 • Procházka, nenucené seznámení, zábava, dobré jídlo a pití, společně strávený den s úsměvem na tváři
 • To nejzajímavější z Prahy - navštívíme například: nejmenší dům v Praze, nejvyšší pražskou stavbu, nejužší chodník, krásnou Vrbovskou zahradu, Nový Svět, Lennonovu zeď, Karlův most aj.
 • V případě nepřízně počasí si užijeme program v zrcadlovém bludišti, muzeu fantastických iluzí a další zajímavá místa. Je se na co těšit!
 • nové známosti, přátelství
 • pohoda s fajn lidmi
 • jarní procházka
 • kuriozity Prahy, co rád/a navštívíš

Pořádný relax, zábava a zajímavá setkání...

Poznáš nové přátele a nenuceně se seznámíš při pohodovém programu.

Těš se na:

 • Procházka pohodovým tempem
  Nenáročná procházka, sraz i konec u stanice metra. Hlavním záměrem budou tentokrát ZAJÍMAVOSTI PRAHY
 • Společná zábava, dobré jídlo, seznámení
  K procházce přidáme zastávky na zajímavých místech, abychom si výlet zpestřili. Občas se občerstvíme, abychom i chuťové buňky podpořili a nehladověli. A seznámíme se, abychom věděli, s kým trávíme zážitkový den.
 • Přátelská atmosféra
  skvělá parta podobně naladěných lidí.
 • Program pro zpestření
  Naposledy byly příjemným zpestřením lodičky na Vltavě. Věřím, že je opět stihneme. A kdo nepůjde na lodičky, může zase do kavárny na Mánesu 🙂

Chceš s námi poznávat skutečné lidi v reálném prostředí a bezpečí nebo dáš nadále přednost anonymním lidem v online světě?

Poznávej se v realitě při společných zážitcích! Není nad to vidět se tváří v tvář...

Informace k akci

Termín: 15.4.2023
Místo konání:  Praha (místo setkání, u stanice metra - sdělíme přihlášeným)
kurzovné: 990 Kč
kurzovné s bonusem: 3200 Kč (navíc 2 hod konzultací s Láďou Hanouskem + individuální zpětná vazba po akci, jak působíš na ostatní a možnost vyfocení tvé profilové fotky na sociální sítě)

Bonusové konzultace je možné využít ještě před akcí na téma partnerství, seznamování, časté vztahové problémy, příprava na víkendové setkání apod. (online nebo živě dle domluvy).

Akce začíná v sobotu v 10h, končí v sobotu v podvečer. Případné vstupy nejsou v ceně kurzovného.

OBSAZENO

Reference

Nazdar Láďo a Dančo, vím, že jsem se přihlásil jen na jednodenní akci, ale jsem i za to moc rád. Konečně jsem se k tomu odhodlal a příště už vím, že se není čeho obávat a je to skvělý způsob, jak se nenásilně poznávat s novými lidmi. A ještě je k tomu spousta zábavy. Díky!
Petr
Ahoj, moc díky za váš čas a to, co pro nezadané děláte! Sama občas organizuji nějaká setkání pro lidi a vím, co je s tím práce. Setkání bylo skvělé, sešla se dobrá parta a moc jsem si to užila. S Lukášem už máme domluvené kino na další víkend! 🙂 Díky!
Simča

ČASTÉ OTÁZKY

Kde budeme začínat?Budeme začínat u stanice metra tak, aby se dokázali dostat na začátek i mimopražští. Tedy sraz až v 10h u stanice metra.
Do kolika akce bude?Oficiální konec předpokládáme okolo 17.h. Ale nikdo vám nebude bránit v tom, když budete chtít odejít dřví nebo pokračovat a ještě si společný den prodloužit.
Kdo vás bude provázet setkáním a těší se na vás?Láďa a Danča Hanouskovi
Je to jen pro lidi z Prahy nebo i odjinud?Je to pro kohokoliv, kdo se chce poznávat s novými nezadanými lidmi v realitě pomocí společných zážitků. A také jednodušeji - za pomoci průvodců a ve skupině, kde nemusíte nikomu vysvětlovat, zda jste si padli do oka či nikoliv. Pokud sympatie budou, najdete si během dne na sebe čas a seznámíte se víc.

Využij šanci, přihlas se - dokud jsou místa a zažij právě tuto společnou jarní akci!