BOREK- letní víkendový tábor

Co kdyby Tvůj víkend byl bez práce, se zábavou v krásné přírodě, s fajn lidmi?

Pořádný relax, táborový svět a zajímavá setkání...

Jen si bezstarostně užívat víkend se zábavným programem a poznat nové přátele.

tábor pro nezadané
  • kdy: 16.-18. srpna 2019
  • Kde:  Rekreační zařízení Borek u Lázní Bělohrad (Miletín, Dvůr Králové n.L)
  • co: víkend s táborovou tématikou

Užij si několik dní té nejleší táborové zábavy. Vychutnej si sobotní večer při magickém setkání s kouzelníky a poznej další fajn lidi.

A nemusíš si ani brát dovolenou!

Užijeme si jedinečnou atmosféru

Můžeš se nechat vést připraveným celovíkendovým programem nebo si jen užívat letní den u bazénu či v lese na houbách 🙂

Oblíbenou se také stala večerní narozeninová oslava, kde oslavíme narozeniny každého účastníka - nezáleží na tom, zda slavíš narozeniny v prosinci nebo v červnu!

TOHLE POTŘEBUJU, chci rezervovat

Pobavíme se při pestrém programu

Bavit se budeme v krásné přírodě na Královédvorsku nedaleko hradu Pecka (obec Miletín). V nově zrekonstruovaném areálu s tématickým zázemím (bazén, ohniště, hřiště s umělým trávníkem, louka, potok, les, ..). Odpočneme si v přírodě a nové zážitky si užijeme s novými přáteli.

Těšit se můžete na letní táborový program -samozřejmě přizpůsoben pro dospělé!

Jedeme se bavit, užít si přírodu, pokec, zahrát na kytárku u ohně, prostě užít si skvělý letní víkend.

TO MĚ ZAJÍMÁ, chci objednat

Užij  si právě tuto letní akci!

Sejdeme se na krásném místě

Rekreační zařízení Borek

kousek od Dvora Králové nad Labem

Areál je vhodný svojí polohou, je zde bazén, máme zde své zázemí i soukromí. Prostředí pro tuto akci téměř dokonalé, výhodný je také tím, že si můžete přivézt své pití a pochutiny.

Ubytování možné "tématicky" v chatce nebo v budově, toalety a sprchy na patře.

Ubytování a strava:

2 lůžkové chatky nebo 4 lůžkové pokoje v budově

Strava: polopenze+ sobotní oběd, nedělní oběd si dáme dle svého výběru na výletě

Doprava: vlastní
v areálu je možnost parkování zdarma, na pobyt se lze také dopravit vlakem a autobusem,  např. busem do zastávky Tetín, Vidoň z Hradce Králové cca 1:15 hod nebo 2 hod z Prahy.

Před akcí pomůžeme zájemcům zprostředkovat spolujízdy. Můžete k nám přijet buď od Lázní Bělohrad nebo od Miletína a nebo od Hořic přes Červenou Třemešnou.

Co se děje na táboře pro dospělé?

MRKNĚTE na video s odpovědí na častou otázku

Letní víkendový tábor- Borek

přihlaste se nyní:

4 lůžkový pokoj
2.790,-
➡️ program po celou dobu akce
➡️ zkušené průvodce programem
➡️ pomůcky k programu
➡️ narozeninový přípitek
➡️ dárek pro vzpomínku
➡️ ubytování místo v 4 lůžkovém pokoji v budově
➡️ polopenze
pojištění proti úpadku CK, DPH
VIP balíček
3.192,-
➡️ program po celou dobu akce
➡️ zkušené průvodce programem
➡️ pomůcky k programu
➡️ narozeninový přípitek
➡️ dárek pro vzpomínku
✅ EBook 55 tipů jak být úspěšný na schůzce (formát PDF)
✅ 10ti denní podpůrný VIP program "Myšlení úspěšných"
✅ možnost osobní konzultace k partnerským otázkám s Danou nebo Láďou (30 min Skype)
✅ tištěný manuál "Cesta ke spokojenosti"
✅ ubytování v 2 lůžkové chatce
✅ polopenze
pojištění proti úpadku CK, DPH

Na této akci se již sešlo mnoho skvělých lidí, kteří si užili pohodový táborový čas.
A toto ti vzkazují:

Přečtěte si ohlasy od účastníků:

Ahoj všem táborníkům, jen v rychlosti z práce.... Byl to super víkend, který jsem si maximálně užila a to hlavně díky skvělé partě, která se sešla a díky skvělé organizaci Ládi a Danči! Díky všem a budu se těšit zase někdy na prima víkend!

Janina

Ahojda Láďo Víkend byl bezva. Konečně jsem se odhodlal na tvou akci vyrazit a nelituju toho. V mládí jsem na táboře nebyl, takže jsem nevěděl, do čeho jdu. S Dančou jste měli připravený pěkný program, sešla se parta pohodových lidí a vyšlo počasí - prostě bezva. Poznal jsem fajn lidičky, s některými budu minimálně v kontaktu na síti.

Jirka

Ahojda, chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Váma krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako "za mlada" :))) Ještě jednou velké díky a všem přeji jen to nejlepší v životě!

Pavlína

Ahoj všem účastníkům super letní akce! Už dlouho jsem si neužil tak nabitý víkend plný her a soutěží jako byl tento. Za sebe mohu říct že jsem se výborně odreagoval a pobavil. Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je. Takže ještě jednou díky Danče a Láďovi a taky všem ostatním za utvoření neopakovatelné a přátelské atmosféry. Mějte se moc fajn a třeba zase na nějaké další akci.

Míra

Ahoj, ahoj, ahoj, budu se opakovat, ale stejně mi to nedá. Díky, díky, díky!!! Za úžasný víkend, za nové kamarády, za koňskou dávku pozitivní energie, za nevšední zážitky, za krásné vzpomínky, za to že jste.. Díky Vám jsem loni začala "žít". Jste skvělí!

Jarka

Ahoj Dano a Láďo, moc děkuji za táborové dobrodružství. Je bezva se i nyní (v uspěchaném městě) ve vzpomínkách vrátit na "místo činu". Bylo to bezva. Úžasný způsob jak utéct z každodenního shonu, zasmát se, dobít baterky a poznat prima lidičky. Díky za nezapomenutelné zážitky.

Katka B. z Ostravy

Mila Danko, Lado a zbytek posadky, jeste jednou moc dekuju za kouzelny vikend v nemene krasnem a klidnem miste. Kamaradka mi doporucila Vas tabor, ktery sama navstivila a opravnene. Nekolikrat mi pripominala at jedu, ze nebudu litovat. Byt jsem obklopena spoustou kamaradu a jsem aktivni clovek, rikala jsem si proc nezkusit zase neco jineho a poznat dalsi nove lidi. Me ocekavani nebyly zadne, zkratka jsem se tesila na vikend s novymi lidmi a na spolecne zazitky. Ale musim rict, ze urcite v kombinaci vseho - Vas prijemnych a pohodovych organizatoru, krasneho pocasi, bohateho programu a v neposledni rade fajn party lidi s kterou jsem se zasmala, vyblbla, zasportovala, byl vikend naplnen velkou pohodou. Zapomnela jsem na cas a clovek se tak nejak nechal unaset jakoby navratem do detskych bezstarostnych let. Melo to atmosferu, jeste jednou diky, je videt, ze do toho davate srdicko. Mejte se krasne

Misa

Ahoj tábornické vedení, píšu s menším zpožděním, pač jsem s odprostěním se od reality pokračovala ještě celý následující týden a tak se k emailu dostávám až dnes :-). Chtěla bych ještě jednou mnohokrát poděkovat za nezapomenutelný zážitek. 🙂 Na tábory jsem jako malá jezdila osm let, v některém roce i dvakrát, a i když mám pěkné vzpomínky, podobnou atmosféru jako tu na vašem táboře jsem určitě nezažila :-). Byl to ten nejkouzelnější a nejhezčí zážitek :-). Vaší práce si velice vážím a jsem moc ráda, že takové víkendy pro nás připravujete. Je vidět, že do toho dáváte kus sebe s velkým srdcem. Odvezla jsem si nejen nové zážitky, ale potkala jsem staré známé, nové kamarády a od smíchu mě břišní svaly bolí ještě nyní. A samozřejmě, ten pocit, že jsem byla jediná z tábora, která ze vzduchovky střelila 10ku (ačkoliv se mi to už do bodování nepočítalo), je jedinečný a pro mě vítězný. 🙂 Blízko Krušných hor jsem byla během týdne a měla jsem v plánu si to tam vyšlápnout, ale když jsem zahlédla, že pořádáte příští víkend v Krušných horách, své plány jsem okamžitě změnila a řekla si, co bych se tam smyčila sama, když můžu s tak báječou partyjou :-). Takže se velice těším na další dobrodružství. Ještě jednou vám děkuji a přeji vám, ať se vám moc daří! 🙂 Se slunečným pozdravem

Lucka

Ahoj Láďo, chtěla bych ještě jednou poděkovat za to, co s Dančou děláte…. Naprosto se ztotožňuji s názory ve videu – rozhovor Láďa s Terezou. Za poslední rok a půl, co jsem sama bylo jet s Vámi na tábor to nejlepší rozhodnutí. Poznala jsem hodně fajn lidi, a jak říkáš ve videu, vidět, že v tom nejsem sama, opravdu pomáhá. Bylo mi skvěle. Děkuji za super nápady, organizaci a čas, který těmto setkáním věnujete. Též díky za spoustu zážitků, ze kterých budu žít. Hlavně děkuji za to, že jsem Vás poznala a mohla být s Vámi…. Myslím, že se určitě zase někdy brzy uvidíme…. Přeji jen to dobré, ať jste zdraví, šťastní, ať se vše daří a posílám pusu malému Láďovi… Se srdečným pozdravem

Monika – zahradnice 😊

Podívejte se,

jak se měli účastníci minulých víkendových táborů:

Jak bylo na táboře pro dospělé?

Jak bylo na táboře pro dospělé?