Zažij setkání nezadaných s pestrým programem, načerpej zážitky a odreaguj se! 

 • Termín: 27.-29. srpna 2021
 • Místo konání:  Vysočina, Ředkovec (u Světlé nad Sázavou)
 • Program s táborovou tématikou
 • odpočinek od starostí všedních dnů
 • pohoda s fajn lidmi
 • nové známosti, přátelství

Pořádný relax, táborový svět a zajímavá setkání...

Bezstarostně si užij čas se zábavným programem a poznej nové přátele naživo.

Víkend bez práce, se zábavou v přírodě, s fajn lidmi!

Těšte se na:

 • Pestrý DOBROVOLNÝ táborový program
  táborové hry a soutěže vyladěny pro dospělé, diplomy – zážitky, které na jiných akcích nezažiješ. Je na tobě, zda si budeš hrát s námi nebo se necháš jen unášet táborovou pohodou..
 • Relax v přírodě
  balzám na nervy – odpočinek od stereotypu všedních dnů, relaxace či koupání, projížďka na pramičkách po rybníce, badminton, pétanque, pro dobrovolníky také volejbal, fotbálek, přehazka
 • Přátelská atmosféra
  skvělá parta podobně naladěných lidí.
 • Sobotní slavnost
  užijeme si veselý večer v zábavné atmostéře.
tábor pro nezadané
 • Posezení u táboráku
  letní večer, kytara a praskání ohně, hvězdy, světlušky 🙂
 • Osvědčený areál
  uzavřená společnost, bazén, hřiště, rybník, lodičky, trávník, les, příroda, chutné jídlo, parkování zdarma
 • Výlet do okolí
  výlet na hrad Lipnice a do blízkého okolí, středověká atmosféra v areálu hradu

Začátek za:

Nejoblíbenější akce

nejvyšší počet seznámení, nových vztahů a kamarádství

Mnohaleté zkušenosti

osvědčený program- to nejlepší z táborových aktivit

Kladné reference

mnoho pozitivních referencí a poděkování

Sejdeme se na krásném místě

Ředkovec u Světlé nad Sázavou

kousek od Havlíčkova Brodu...

Areál, ve kterém bude letní setkání, je vhodný svojí polohou, je zde bazén i rybník s lodičkami, máme zde své zázemí i soukromí. Každý zde může být ubytovaný stejně jako my.

Více informací níže „časté otázky“.

Prostředí pro tuto akci je zde téměř dokonalé, výhodný je také tím, že si můžete přivézt své pití a pochutiny.

 

Informace ke kurzu

Termín: 27.-29. srpna 2021
Místo konání:  Rekreační zařízení Ředkovec (u Světlé nad Sázavou)
kurzovné: 2390 Kč
kurzovné s bonusem: 5868 Kč (navíc 3 hod konzultací s Láďou Hanouskem + individuální zpětná vazba po víkendu, jak působíš na ostatní)

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu, pro vaši informaci uvádíme ceny provozovatele areálu Rekreační zařízení Ředkovec u Světlé nad Sázavou:
Ubytování
2 lůžková chatka (soc. zařízení ve zděné budově vedle), 2 noci + plná penze: 1000,-Kč
2 lůžkový pokoj ve zděné budově, 2 noci + plná penze: 1200,-Kč

3lůžkový pokoj ve zděné budově, 2 noci + plná penze: 1200,-Kč

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu při příjezdu.

Bonusové konzultace je možné využít ještě před akcí, téma partnerství, seznamování, časté vztahové problémy, příprava na víkendové setkání apod. (online nebo živě dle domluvy).

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli cca v 15h.

Přihlaste se včas a mějte zábavný konec léta

Přednost mají přihlášky zaplacené. V případě krácení počtu účastníků mají přednost dříve přihlášení.

Ahojda Láďo Víkend byl bezva. Konečně jsem se odhodlal na tvou akci vyrazit a nelituju toho. S Dančou jste měli připravený pěkný program, sešla se parta pohodových lidí a vyšlo počasí - prostě bezva. Poznal jsem fajn lidičky, s některými budu minimálně v kontaktu na síti.
Jirka
Ahojda, chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Váma krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako "za mlada" :))) Ještě jednou velké díky a všem přeji jen to nejlepší v životě!
Pavlína
Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je. Takže ještě jednou díky Danče a Láďovi a taky všem ostatním za utvoření neopakovatelné a přátelské atmosféry. Mějte se moc fajn a třeba zase na nějaké další akci.
Míra
Ahoj, ahoj, ahoj, budu se opakovat, ale stejně mi to nedá. Díky, díky, díky!!! Za úžasný víkend, za nové kamarády, za koňskou dávku pozitivní energie, za nevšední zážitky, za krásné vzpomínky, za to že jste.. Díky Vám jsem loni začala "žít". Jste skvělí!
Jarka

Na této akci se již sešlo mnoho skvělých lidí, kteří si užili pohodový táborový čas.
A toto ti vzkazují:

Reference

Ahoj všem táborníkům, jen v rychlosti z práce.... Byl to super víkend, který jsem si maximálně užila a to hlavně díky skvělé partě, která se sešla a díky skvělé organizaci Ládi a Danči! Díky všem a budu se těšit zase někdy naviděnou!
Janina
Nazdar Láďo a Dančo, chci moc poděkovat za víkendový tábor. Byl to ohňostroj zážitků, powerbanka energie v přírodě, úžasnej relax. Byl to jen víkend, ale vzpomínka je jak na týden, co tam bylo různých zážitků a aktivit. V neděli se nám vůbec nechtělo odjíždět do toho světa se starostmi... Ještě jedna další káva na břehu rybníka, další nalezené sušenky, co nemohou jet domů. No, stejně to skončilo, i kyž jsme to natahovali jak to šlo. Ale co, však v srpnu bude ještě možnost, tak se mnou určitě počítejte, už teď se těším!
Petr
Ahoj všem účastníkům super letní akce! Už dlouho jsem si neužil tak nabitý víkend plný her a soutěží jako byl tento. Za sebe mohu říct že jsem se výborně odreagoval a pobavil. Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je. Takže ještě jednou díky Danče a Láďovi a taky všem ostatním za utvoření neopakovatelné a přátelské atmosféry. Mějte se moc fajn a třeba zase na nějaké další akci.
Míra

Podívejte se,

jak se měli účastníci minulých víkendových táborů:

Jak bylo na táboře pro dospělé?

Jak bylo na táboře pro dospělé?

Užijeme si jedinečnou atmosféru

Můžeš se nechat vést připraveným programem nebo si jen užívat letní den u bazénu, rybníku či v lese na houbách 🙂

Oblíbenou se také stala večerní slavnost, kde oslavíme narozeniny každého účastníka - nezáleží na tom, zda slavíš narozeniny v prosinci nebo v červnu!

Přihlásit se teď

Pobavíme se při pestrém programu

Bavit se budeme v krásné přírodě na Vysočině. V osvědčeném areálu se tématickým zázemím (bazén, hřiště, rybník, lodičky, trávník, les, ...). Odpočneme si v přírodě a nové zážitky si užijeme s novými přáteli.

Těšit se můžete na letní táborový program - přizpůsoben pro dospělé!

Přihlásit se nyní

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na tábor dostanu?autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo cestujte vlakem nebo autobusem. Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Uzavřený prostor je přístupný pouze účastníkům tábora. Areál se nachází nedaleko Lipnice nad Sázavou, přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s plnou penzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa+instruktoři) v areálu.

Cena ubytování a stravy provozovatele areálu (v Ředkovci) je za víkend = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, 2x večeře, 2x oběd):
2 lůžková chatka bez soc. zařízení: 1000,-Kč včetně plné penze nebo
2 lůžkový pokoj v budově 1200,-Kč včetně plné penze, wc a sprchy na patře.
Chatky i pokoje jsou uzamykatelné, sociální zařízení je v přilehlé budově, pokoj v budově má wc a sprchy na patře budovy. Strava je od páteční večeře, do nedělního oběda.
Svoje pití a pochutiny je možné do areálu dovézt. Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele areálu. Kdo se rozhodne pro ubytování v areálu, tak pobyt s plnou penzí se hradí po příjezdu u provozovatele areálu.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?Jasně! Výhoda oproti hotelu! Můžeš si přivézt cokoliv chceš. Je na každém, jakou mňamku si doveze, především na sobotní večer - na narozeninovou oslavu můžeš přivézt cokoliv dobrého od dortu přes uzeninu až po brambůrky…
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na tábor s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!

Jak to chodí na táboře?

… trapné seznamování?

… rozcvička, bodování úklidu, nucení do aktivity?

U nás to je jinak.

Jak jsme přizpůsobili program pro DOSPĚLÉ?

Mrkni na video dole (nepotřebuješ zvuk, jsou tam i titulky

Využij šanci a zažij právě tuto letní akci!