Setkej se s dalšími nezadanými a užij si odpočinkový den v přírodě

 • Termín: 5. 2. 2022 od 10 hod
 • pro zájemce i 6.2.2022
 • Místo konání: České Švýcarsko
 • Procházka, nenucené seznámení, zábava, společně strávený den s úsměvem na tváři
 • Možnost zdržet se až do neděle a užít si i nedělní dopoledne - více info pro přihlášené
 • krásná příroda
 • celodenní zábava
 • možnost prodloužení a užít si i neděli
 • pohoda s fajn lidmi
 • možnost seznámení

Pořádný relax, zábava a zajímavá setkání...

Poznáš nové přátele a nenuceně se seznámíš při pohodovém programu.

Těš se na:

 • Procházka přírodou pohodovým tempem
  Procházka vede okolo ledopádů, které během dne navštívíme
 • Společná zábava, dobré jídlo, seznámení
  K procházce přidáme zastávku v osvědčené kavárně/čajovně, abychom se odpoledne posilnili před cestou domů. Seznámíme se, abychom věděli, s kým trávíme zážitkový den.
 • Přátelská atmosféra
  skvělá parta podobně naladěných lidí.
 • Jednodenní nebo 2denní záležitost
  Akce, která Ti nezabere celý víkend, ale jen sobotu, v neděli můžeš ještě odpočívat. Nebo se přidáš, přenocuješ v penzionu a společně si ještě užijeme i neděli.

Začátek za:

Poznávej se v realitě pomocí společných zážitků! Není nad to, vidět se naživo, zažít spolu něco pěkného, mít si už o čem povídat...

Informace k akci

Termín: 5. 2. 2022 (pro zájemce i neděle dopoledne 6.2.)
Místo konání:  Vlčí Hora (poblíž Krásné Lípy)
kurzovné: 890 Kč (celodenní výlet s možností seznámit se)
kurzovné s bonusem: 2200 Kč (navíc 2 hod konzultací s Láďou Hanouskem + individuální zpětná vazba po akci, jak působíš na ostatní a možnost vyfocení své profilové fotky na sociální sítě)

Bonusové konzultace je možné využít ještě před akcí, téma partnerství, seznamování, časté vztahové problémy, příprava na víkendové setkání apod. (online nebo živě dle domluvy).

Akce začíná v sobotu v 10h, končí v sobotu v podvečer. Kdo bude chtít protáhnout si zážitek až do neděle, přihlášeným pošleme info, v jakém penzionu budeme přespávat a může si s námi užít i sobotní večer a nedělní dopoledne. Přihlášeným pošleme tabulku spolujízd, aby byla doprava auty na místo jednodušší.

Přednost mají přihlášky zaplacené. V případě krácení počtu účastníků mají přednost dříve přihlášení.

Reference

Nazdar Láďo a Dančo, vím, že jsem se přihlásil jen na jednodenní akci, ale jsem i za to moc rád. Konečně jsem se k tomu odhodlal a příště už vím, že se není čeho obávat a je to skvělý způsob, jak se nenásilně poznávat s novými lidmi. A ještě je k tomu spousta zábavy. Díky!
Petr
Ahoj, moc díky za váš čas a to, co pro nezadané děláte! Sama občas organizuji nějaká setkání pro lidi a vím, co je s tím práce. Setkání bylo skvělé, sešla se dobrá parta a moc jsem si to užila. S Lukášem už máme domluvené kino na další víkend! 🙂 Díky!
Simča
Ahoj Láďo, ještě jednou jsem ti chtěla poděkovat za famózní akci v zimních skalách. Bylo to tam jak v pohádce. Přenesla jsem se úplně do jiného světa. Světa bez starostí, špatné nálady. To místo je fakt krásné.
Magda
Čau Láďo, díky, že jsi mě podpořil v tom, abych jel na tuhle zimní akci. Skály s rampouchy byly krásné, byla příležitost fotit, ale hlavně poznat Lucku, a to je nejvíc. Krásné místo s krásnou ženou, co víc si přát...
Marek

ČASTÉ OTÁZKY

Kde budeme začínat?Přihlášeným pošlu mapku a přesné instrukce. Na místo srazu lze dojet autem (cca 2,5h z Hradce Králové, necelé 2h z Prahy). Vycházet budeme kousek od Vlčí Hory (u Krásné Lípy). Přihlášení obdrží odkaz na tabulku spolujízd, kde si budou moci naplánovat případné spolujízdy, aby doprava byla výhodnější a snazší.
Do kolika akce bude?Oficiální konec předpokládáme okolo 16.h po návštěvě kavárny/čajovny. Pokud si budete chtít pobyt v přírodě prodloužit, můžete se ubytovat v penzionu jako my a můžete si užít v tomto krásném místě i neděli.
Kdo vás bude provázet setkáním a těší se na vás?Láďa Hanousek
Je to jen pro lidi z Prahy nebo i odjinud?Je to pro kohokoliv, kdo se chce poznávat s novými nezadanými lidmi v realitě pomocí společných zážitků. A také jednodušeji - za pomoci průvodců a ve skupině, kde nemusíte nikomu vysvětlovat, zda jste si padli do oka či nikoliv. Pokud sympatie budou, najdete si během dne na sebe čas a seznámíte se víc. Vítáni jsou také všichni, co mají rádi přírodu, focení.

Využij šanci a zažij právě tuto společnou akci!