Příroda a rozhledny Jizerských hor
10.- 12. 6. 2022

Seznamuj se pomocí společných zážitků s lidmi, co mají rádi cestování.

Užij si výhledy a přírodu na horách.

Kochej se krásou a rozdílností místních rozhleden.

Doplň nové veselé zážitky a dobrou náladu

 • Termín: 10.-12.6. 2022
 • Program: výletování, rozhledny, relax, večerní promítání cestovatelských reportáží

Užij si s námi Jizerky v partě pohodových přátel!

Detail setkání

Zažij víkend, kde spojíš příjemné výlety přírodou, seznamování a navíc poznáš nové přátele.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT:

 • krásná příroda Jizerských hor
 • setkáme se v osvědčeném penzionu
 • odpočinek v přírodě s atraktivními místy
 • výlet na nedalekou rozhlednu Nisanka, Královka, Slovanka , Bramberk a další
 • výlet na Ještěd - rozhledna i s kavárnou, nám umožní výhledy umocnit i prostřednictvím chuťových buněk
 • po oba večery můžeš" cestovat po celém světě" během cestovatelských reportáží a můžeš se i přidat se svými fotkami, videi, zážitky, budeš-li chtít

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít setkání s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Místo setkání:

Penzion Maják

Nová Ves nad Nisou

Penzion má výhodnou pozici - nachází se nedaleko všech zajímavých míst, které navštívíme.

Pro zájemce o ubytování v penzionu Maják uvádíme cenu ubytování s polopenzí níže v informacích.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát tuto akci bez stresu a seznamovat se pomocí společných zážitků.

 

Informace k akci

Termín: 10.-12.6.2022
Místo konání:  Penzion Maják (Nová Ves nad Nisou)
kurzovné: 2188 Kč

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu při příjezdu.

Informace pro zájemce o ubytování v penzionu Maják: cena 1590,-Kč za ubytování s polopenzí se platí po příjezdu provozovateli penzionu.

Ubytování v 2 a 3lůžkových pokojích se soc. zařízením nebo apartmánech (2x 2lůžkový pokoj) se sociálním zařízením, TV, wi-fi. Penzion dále nabízí: stolní fotbálek, šipky, gril, sauna, billiard, stolní tenis, minigolf, masér, volejbalové hřiště

Pokud nechcete bydlet na Majáku, můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby.

Program bude probíhat v penzionu Maják.

Akce začíná v pátek ve 20h, v neděli setkání končí cca v 15h.

Doprava

 • autem - doporučujeme využít spolujízdy (cca 1,5h z Hradce Králové, 1,5h z Prahy, 2h z Plzně,...)
 • busem - zastávka 200m od penzionu
 • vlakem - zastávka 2km od penzionu

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt nebo kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým autobusem pojedeš. Bezplatné parkování možné přímo u penzionu.

Přečti si ohlasy od účastníků:

Ahoj Dančo a Láďo, díky, že jste mi ukázali toto krásné místo. Člověk lítá do světa a snaží se objevit stále zajámá místa, přitom takovou krásu má za domem. A i doprovodný program byl fajn, je skvělé, když se můžete poznat nenásilně s novými lidmi, večer pokecat atd. Moc díky za skvělý víkend!
Olča
..akce s vámi jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný čas. Fakt super a děkuji!
Hanka
Dlouho ve mně žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji
Ondra
Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další akci.
Ivča
Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer.
Ivana T.
Ahoj Dančo a Láďo, chtěl bych napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ
Tomáš

Přihlas se na setkání v Jizerkách včas!

Počet účastníků omezen! Při případném omezení počtu mají přednost účastníci, kteří se nejdříve přihlásili.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na místo dostanu?Autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo cestujte busem, vlakem.

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s polopenzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa) v penzionu Maják.

Cena ubytování s polopenzí provozovatele je 1590,-Kč = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, 2x večeře), wc a sprchy na pokoji.

Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele penzionu. Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce.. Pokud chceš bydlet někde jinde a na program dojíždět, dej nám to vědět, je to jen na Tobě. Všichni se sejdeme v penzionu Maják.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?V restauraci penzionu lze koupit občerstvení, takže své jídlo nelze konzumovat na hotelu.
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na víkend s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!