Český Krumlov, Lipno

aneb jarní CYKLISTIKA v

Jižních Čech

29.4.-1.5.2022

Jaké by to bylo - zažít opravdovou jarní pohodu, vychutnat si klidný víkend v přírodě, provětrat KOLO a večer posedět u ohýnku na břehu jezera?

To přesně můžeš zažít na našem setkání,  s partou nových přátel, kde Tě nic nebude rušit.

Seznamuj se přirozeně pomocí zážitků ve skupině nadšených cyklistů a cyklistek.

Krumlov měl vždy svůj půvab a cyklistika v okolí Lipna není tak náročná, jak by na horách mohla být.

  • Termín: 29.4.-1.5. 2022
  • Program: výletování, relax, večerní ohýnek u jezera, krásy Českého Krumlova

Užij si s námi jaro na kole v partě pohodových přátel!

Detail setkání

Zažij sobotní cyklistiku, nedělní město s procházkou k hradu a jarním relaxem u Lipna a navíc poznáš nové přátele.

Plánujeme:

  • pěkný cyklo výlet v okolí Lipna, kterým provede Marek
  • ohýnek na pláži Lipna v atmosféře Svatojakubské
  • procházku "kvetoucím" Krumlovem, kde nás provede jeden z nejznámějších rodáků
  • se zájemci završíme procházkou k zřícenině hradu Dívčí Kámen

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít setkání s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Místo setkání:

Hotel Jenišov

Hotel zasazený v krásném místě u břehu Lipna. Prostorná restaurace a společenská místnost.

Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce. Pokud se rozhodneš bydlet na tomto místě jako my, ubytování s polopenzí a rekreačním poplatkem se platí ubytovateli po příjezdu (2200,-Kč). Pokud chceš bydlet někde jinde a na program dojíždět, dej nám to vědět, je to jen na Tobě. Všichni se sejdeme v hotelu Jenišov.

Tento hotel má k dispozici 2lůžkové pokoje se sociálním zařízením.  Pohodlí hotelu jsme si již užili na mnoha předchozích akcích. Hotel byl hodnocen jako jedno z nejlepšího ubytování, kam jezdíme.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi dopřát jarní akci bez stresu a seznamovat se pomocí společných zážitků.

 

Informace k akci

Termín: 29.4.-1.5.2022
Místo konání:  Hotel Jenišov (Horní Planá)
kurzovné: 2198 Kč
kurzovné s bonusem: 4321 Kč = navíc 2 hodinová konzultace s Láďou Hanouskem  před víkendem + individuální zpětná vazba od Ládi, jak jsi byl vnímán/a na akci, jak působíš na ostatní, zhodnocení vašeho FB profilu z pohledu seznamování, měsíční online kurz "Rozdíly mezi mužem a ženou"

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu, pro vaši informaci uvádíme ceny provozovatele hotelu Jenišov:
Ubytování 2lůžkový pokoj - s vlastní koupelnou a záchodem, 2 noci + páteční večeře, sobotní snídaně, sobotní večeře, nedělní snídaně : 2200,-Kč

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli areálu při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program bude probíhat v hotelu Jenišov.

Akce začíná v pátek ve 20h, končí v neděli cca v 15h.

Doprava

  • autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo
  • cestujte společně vlakem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým autobusem pojedeš. Bezplatné parkování možné přímo u chaty.

Přečti si ohlasy od účastníků:

Ahoj Dančo a Láďo, děkuji za možnost účastnit se jarní akce na Lipně, bylo to úžasné. Místo tam je moc krásné, ubytování skvělé a ten večer u ohýnku s kytarami na pláži u jezera, na to budu ještě dlouho vzpomínat. A pak ten Krumlov, jen jsem chodila, zírala, nechala se unášet tou pohodou. A asi jste si všimli, že jsem zašla na oběd s Jardou, moc si rozumíme… Moc děkuji a mějte se krásně!
Petra
..akce s vámi jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný čas. Fakt super a děkuji!
Hanka
Dlouho ve mně žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám jen s kočkami a králíčky. Moc děkuji
Ondra
Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další akci.
Ivča
Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer.
Ivana T.
Ahoj Dančo a Láďo, chtěl bych napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ
pozn. seznámil se na silvestrovské akc, v březnu se budou brát 🙂
Tomáš
Milá rodinko, ještě jednou děkuji za úžasný vánoční víkend a s potěšením vám oznamuji, že jsem se právě zaregistrovala i na ten silvestrovský. Moc děkuji a přeji krásné dny, Hela.
pozn. seznámena na silvestrovském setkání
Hela
Ahoj Dančo a Láďo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasný víkend a vůbec za to, že toto děláte pro lidi. Díky za všechno a mějte se krásně, Alča kytara 😉

Zdravím ještě jednou Láďu a Danču jako organizátory akcí pro nezadané a chtěla bych jím tímto poděkovat za sebe, ale určitě i za Libora, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár a to i přes tak velkou vzdálenost jako je Liberec a Moravská Třebová ❤ Pokud bude někdy v budoucnu svatba, určitě vám pošleme fotky, které si budete moci zveřejnit jako reklamu a osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤❤
Alča

Přihlas se na jarní setkání zde:

Počet účastníků omezen, přihlas se včas! Při případném omezením počtu mají přednost účastníci, kteří se nejdříve přihlásili.

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na místo dostanu?Autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo cestujte vlakem, zastávka je 10min chůze od hotelu.

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s polopenzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa) v hotelu Jenišov.

Cena ubytování s polopenzí provozovatele je 2200,-Kč = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, 2x večeře), wc a sprchy na pokoji.

Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele hotelu. Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce. Pokud se rozhodneš bydlet na tomto místě jako my, ubytování s polopenzí a rekreačním poplatkem se platí ubytovateli po příjezdu (2200,-Kč). Pokud chceš bydlet někde jinde a na program dojíždět, dej nám to vědět, je to jen na Tobě. Všichni se sejdeme v hotelu Jenišov.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?V restauraci hotelu lze koupit občerstvení, takže své jídlo nelze konzumovat.
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na víkend s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!