Jarní kouzlo Jižních Čech

aneb Český Krumlov, Blanský les, Dívčí Kámen

26.4.-28.4.2024

Jaké by to bylo - zažít opravdovou jarní pohodu, vychutnat si klidný víkend v přírodě, posedět u ohýnku na břehu jezera?

To přesně můžeš zažít na našem setkání,  s partou nových přátel, kde Tě nic nebude rušit.

Seznamuj se přirozeně pomocí zážitků.

Krumlov měl vždy svůj půvab a zdejší příroda je super relax.

  • Termín: 26.4.-28.4. 2024
  • Program: výletování, relax, večerní ohýnek u jezera, krásy Českého Krumlova

Užij si s námi jaro v partě pohodových přátel!

Detail setkání

Zažij setkání nezadaných s parádním programem, kde spojíš příjemné s užitečným a poznáš nové přátele.

Plánujeme:

  • poznávání při výletu na nejvyšší horu Blanského lesa - Kleť (lze vyjet lanovkou)
  • pohododa u ohýnku na pláži Lipna v atmosféře Svatojakubské noci
  • procházka kvetoucím Českým Krumlovem
  • procházka k romantické zřícenině hradu Dívčí Kámen
  • možnost vyjet na pramičce na Lipno u hotelu s těmi, co se chceš více seznámit a užít si společné chvíle

 Máme rádi pohodu, přirozenost a příjemný čas s fajn lidmi. Však těch povinností a vynucených činností je ve všední dny až dost. Jedeme si užít setkání s vámi, a tak je v našem zájmu, aby akce byla co nejskvělejší. Však si přečti reference, jak se akce líbila předchozím účastníkům!

Místo setkání:

Hotel Jenišov

Hotel zasazený v krásném místě u břehu Lipna. Prostorná restaurace a společenská místnost (stolní fotbálek, billiar).

Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce. Pokud se rozhodneš bydlet na tomto místě jako my, ubytování s polopenzí a rekreačním poplatkem se platí ubytovateli po příjezdu (2420,-Kč). Pokud chceš bydlet někde jinde a na program setkání dojíždět, dej nám to vědět, je to jen na Tobě. Všichni se sejdeme v hotelu Jenišov.

Tento hotel má k dispozici 2lůžkové pokoje se sociálním zařízením. Pohodlí hotelu jsme si již užili na mnoha předchozích akcích. Hotel byl hodnocen jako jedno z nejlepších ubytování, kam jezdíme.

Nyní už je to jen na tobě, zda si chceš s námi opřát jarní setkání nezadaných a bez stresu se seznamovat při společných zážitcích.

 

Informace k akci

Termín: 26.- 28.4. 2024
Místo konání:  Hotel Jenišov (Horní Planá)
kurzovné: 2198 Kč
kurzovné s bonusem: 4321 Kč = navíc 2 hodinová konzultace s Láďou Hanouskem před víkendem + zhodnocení vašeho FB profilu z pohledu seznamování + měsíční online kurz "Rozdíly mezi mužem a ženou"

kurzovné nezahrnuje ubytování a stravu, pro vaši informaci uvádíme ceny provozovatele hotelu Jenišov:
Ubytování 2lůžkový pokoj - s vlastní koupelnou a záchodem, 2 noci + páteční večeře, sobotní snídaně, sobotní večeře, nedělní snídaně, poplatek obci : 2420,-Kč

Ubytování a stravu neposkytujeme, platí se přímo provozovateli hotelu při příjezdu.

Můžete si domluvit ubytování kdekoliv dle Vaší potřeby. Program bude probíhat v hotelu Jenišov.

Akce začíná v pátek ve 20h, v neděli setkání končí cca ve 14h.

Doprava

  • autem - doporučujeme využít spolujízdy nebo
  • cestujte společně vlakem

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu nebo jakým spojem pojedeš. Bezplatné parkování možné přímo u hotelu.

Přečti si ohlasy od účastníků:

Ahoj Dančo a Láďo, děkuji za možnost účastnit se jarní akce na Lipně, bylo to úžasné. Místo tam je moc krásné, ubytování skvělé a ten večer u ohýnku s kytarami na pláži u jezera, na to budu ještě dlouho vzpomínat. A pak ten Krumlov, jen jsem chodila, zírala, nechala se unášet tou pohodou. A asi jste si všimli, že jsem zašla na oběd s Jardou, moc si rozumíme… Moc děkuji a mějte se krásně!
Petra
..akce s vámi jsou vždy veselé. Člověk zapomene na starosti všedních dnů, seznámí se s lidmi, i když skoro se sousedy, které by jinak nepoznal. Vždy se sejde parta lidí, která si hraje jako děti a stráví krásný společný čas. Fakt super a děkuji!
Hanka
Dlouho ve mně žil pocit té nenucené pohody a smíchu. Z Vaší strany to byla skvěle odvedená práce a objednávka počasí nemohla být vyslyšena lépe. Určitě mi to vydrží i do let příštích a třeba nastane změna a již doma nebudu sám. Moc děkuji
Ondra
Musím říci, že se opravdu sešla skvělá parta lidí, výborně jsem se bavila i když jsem odjížděla na víkend se smíšenými pocity, tak jako mávnutím kouzelného proutku ihned po příjezdu zmizely. Našla jsem si nové přátele a těším se už teď na další akci.
Ivča
Ahoj Láďo,Děkuji.Byl to pro mě super víkend, skvělá parta a skvělý program, přesně to jsem potřebovala. Dalo mi to novou energii a těším se na některý z dalších víkendů. Ještě jednou velký dík za vánoční víkend a hezký večer.
Ivana T.
Ahoj Dančo a Láďo, chtěl bych napsat pocity, ale to se ani nedá vyjádřit. Opravdu děláte moc krásné akce a těším se na další. Moc moc děkuji TOMÁŠ
pozn. seznámil se na silvestrovské akc, v březnu se budou brát 🙂
Tomáš
Ahoj Láďo a Dančo, moc díky za překrásný víkend pro nezadané a možnost návratu do bezstarostných let. Co se mi líbilo, to se nedá snad ani slovy vyjádřit, ale určitě pěkné ubytování, počasí totální pecka, výlety, nádherné místo na společné aktivity. Hlavně je super vaše citlivé vedení, vytvoření neopakovatelné atmosféry. Takže jedno velké DÍKY, že pořádáte takové akce, kde člověk opravdu vypne a pozná spoustu nových přátel. Hanka
Hanka
Ahoj Dančo a Láďo, chtěla jsem Vám moc poděkovat za úžasný víkend a vůbec za to, že toto děláte pro lidi. Díky za všechno a mějte se krásně, Alča kytara 😉

Zdravím ještě jednou Láďu a Danču jako organizátory akcí pro nezadané a chtěla bych jím tímto poděkovat za sebe, ale určitě i za Libora, protože se povedlo jedno úžasné seznámení... a stal se z nás pár a to i přes tak velkou vzdálenost jako je Liberec a Moravská Třebová ❤ Pokud bude někdy v budoucnu svatba, určitě vám pošleme fotky, které si budete moci zveřejnit jako reklamu a osobně už budu všude všem doporučovat pouze tyto akce, protože jakákoli seznamka nikdy nemůže nahradit osobní setkání..!! V příloze jedna fotečka, ještě jednou mockrát diky ❤❤❤
Alča

Přihlas se na jarní setkání zde:

Počet účastníků omezen, přihlas se včas!

OBSAZENO. Vyberte si jiné setkání nezadaných. V kalendáři akcí.

ČASTÉ OTÁZKY

Jak se na místo dostanu?Autem - doporučujeme využít spolujízdy (parkování bezplatně u hotelu) nebo cestujte vlakem, zastávka je 10min chůze od hotelu.

Jak na spolujízdu, která je oboustranně výhodná a často i zábavná? Před akcí Ti dáme odkaz, kde budeš mít možnost ostatním jednoduše sdělit, že chceš s někým svézt, kolik máš míst v autě pro spolujízdu. Přihlášení obdrží mapku.
A co ubytování?Nejpohodlnější je to tam, kde je místo konání programu. Ubytování s polopenzí není v kurzovném, tak se můžete rozhodnout, jestli budete bydlet jako my (=Dana+Láďa) v hotelu Jenišov.

Cena ubytování s polopenzí provozovatele je 2420,-Kč = (ubytování osoba/2 noci + 2x snídaně, 2x večeře), wc a sprchy na pokoji.

Ubytování a strava se hradí při příjezdu přímo u provozovatele hotelu. Ubytování a strava není zahrnuta v ceně akce. Pokud se rozhodneš bydlet na tomto místě jako my, ubytování s polopenzí a rekreačním poplatkem se platí ubytovateli po příjezdu (2420,-Kč). Pokud chceš bydlet někde jinde a na program dojíždět, dej nám to vědět, je to jen na Tobě. Všichni se sejdeme v hotelu Jenišov.
Mohu si přivézt s sebou svoje pití a dobroty?V restauraci hotelu lze koupit občerstvení, takže své jídlo nelze konzumovat.
Mohu s sebou vzít svého miláčka- zvířecího?Alíky, Maxíky, Mourky, pejsky, kočky a další přítulná stvoření nechte doma nebo jim dopřejte bydlení v psím/kočičím hotelu s plnou péčí. Na víkend s námi nemohou. Ani dětičky si neberte. Užijte si čas pro sebe!